Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Czy ja ją/jego kocham? Zanik uczuć? Strata emocji?

Forum o nerwicy natręctw i jej objawach.
Omawiamy tutaj własne doświadczenia z życia z tym jakże natrętnym zaburzeniem.
Ale także w tym temacie można podzielić się typowymi natrętnymi lękowymi myślami, które pełnią rolę straszaków i eskalatorów lęku w zaburzeniu.
nikanere
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 592
Rejestracja: 26 kwietnia 2017, o 17:33

29 kwietnia 2018, o 21:39

Witam was moi mili. Dawno nic nie pisalam. Mam nadzieje ze u Was lepiej. Ja moge sie pochwalic ze u mnie coraz to lepiej. Sa dni ze mam dosc juz ale szybko sie zbieram do kupy i zapominam o nerwicy mimo ze probuje o sobie przypomniec z calych sil. Czuje sie cudownie ostatnie dni- ok wkurzam sie na faceta ale to nie nerwicowa sprawa tylko normalne zycie(potrafiw odroznic te dwie rzeczy, kiedy uderza nerwica a kiedy poprostu faktycznie sie wkurzam). Czuje cala soba ze Kocham coreczke i ze kocham sqojego chlopaka mimo ze mnie wkurza😂😂 uwierzcie w siebie i ze da sie wygrac , wyjsc z nerwicy i depresji. Dodam ze powoli juz tez mialam depresje ale opamietalam sie i powiedzialam stop trzeba sie wziasc za siebie. Mimo nerwicowych mysli i tak codziennie mowilam coreczce ze bardzo ja kocham i tulilak calowalam najmocniej na swiecie i dziesiatki a nawet setki razy dziennie. Chlopaka takze caluje przytulam wyglupiam sie z nim mimo ze czasem mysli byly odwrotne. Pamietajcie ze mimo twhgo co wam sie mysli czego sie boicie to ze ta osobe wlasnie kiedys pokochaliscie.
zycze samych aukcesow🙂

P.S. przepraszam za literowki ale wczoraj bylam u kosmetyczki i zrobilam sobie pazurki 😍😍 w koncu cos dla siebie od czasu porodu😉 a dwa tyg temu wloski sobiw zrobilam ladnie🙂 taka mala przyjemnosc a tez poprawia nastroj i pomaga w nerwicy dwpresji. Takze zrobcie tez cos dla siebie samego. Fryzjer,kino, kawa z przyjaciolka, wypad za miasto a moze poprostu zwykle lody lub dobra ksiazka🙂
nikanere
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 592
Rejestracja: 26 kwietnia 2017, o 17:33

29 kwietnia 2018, o 21:40

I przepraszam ze tak chaotycznie troche😂😂 za duzo bym chciala na raz napisac🙂
nikanere
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 592
Rejestracja: 26 kwietnia 2017, o 17:33

30 kwietnia 2018, o 18:48

Co jest? Nie pokazuje mi zadnych postow po tym moim z 29.04 o 20.40😕 a pisalam przeciez z Kasia.... Wy tez widzicie yen moj jako ostatni czy innr po tez?
qweer
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 90
Rejestracja: 24 lutego 2018, o 09:51

30 kwietnia 2018, o 22:10

nikanere pisze:
30 kwietnia 2018, o 18:48
Co jest? Nie pokazuje mi zadnych postow po tym moim z 29.04 o 20.40😕 a pisalam przeciez z Kasia.... Wy tez widzicie yen moj jako ostatni czy innr po tez?
Mi tak samo
nikanere
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 592
Rejestracja: 26 kwietnia 2017, o 17:33

30 kwietnia 2018, o 22:32

qweer pisze:
30 kwietnia 2018, o 22:10
nikanere pisze:
30 kwietnia 2018, o 18:48
Co jest? Nie pokazuje mi zadnych postow po tym moim z 29.04 o 20.40😕 a pisalam przeciez z Kasia.... Wy tez widzicie yen moj jako ostatni czy innr po tez?
Mi tak samo
A wczesniej byly u Ciebie widoczne? 🤔
qweer
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 90
Rejestracja: 24 lutego 2018, o 09:51

1 maja 2018, o 00:28

nikanere pisze:
30 kwietnia 2018, o 22:32
qweer pisze:
30 kwietnia 2018, o 22:10
nikanere pisze:
30 kwietnia 2018, o 18:48
Co jest? Nie pokazuje mi zadnych postow po tym moim z 29.04 o 20.40😕 a pisalam przeciez z Kasia.... Wy tez widzicie yen moj jako ostatni czy innr po tez?
Mi tak samo
A wczesniej byly u Ciebie widoczne? 🤔
Tak
Milla31
Gość

1 maja 2018, o 07:56

Kochani! Ja jestem z mężem na Majoweczce na rybach, teraz właśnie siedzę na łódce 😀Chciałam Wam napisać, że coraz więcej dni mam fajnych, czuję się dużo lepiej. Biorę Asentre 4 ty miesiąc i jest powoli coraz lepiej, więc wykazcie się cierpliwościa przy wracaniu do równowagi. Leki pomogły mi skupić się bardziej na pracy nad sobą. Mam lepsza koncentrację, zmieniłam dietę, nie jem słodyczy (niestety w depresji ostatnie miesiące jadłam same syfy co pogorszyło mój stan, na zły humor - piwko, pizza,), cukrów prostych, dużo ryb, warzywa, kolacja nie za późno, zero alkoholu i dużo wody. Jedyne co to pije kawę bo uwielbiam a dzięki lekom mogę ją znowu pić, bo wcześniej po kawie miałam ataki paniki i biegunki. I też po tym czuje się dużo lepiej, a właśnie jem tak od miesiąca. Trafiłam na fajna Panią psychiatre, która na wizycie poświęca mi sporo czasu, tłumaczy wszystko. Myśli są i dni gorsze też, ale wiem, że po nich znowu są lepsze i jest ich coraz więcej. Teraz mam większą łatwość w niereagowaniu na myśli, staram się je racjonalizowac, wybierać to, po czym czuje się lepiej. Spędzam czas z mężem, odkryłam nowe pasje, uczę się hiszpańskiego i to mi dużo pomaga. Przy myślach od razu uczę się słówek i zmieniam otoczenie myślowe. Powodzenia Wam życzę, mam świadomość, że jutro czy za tydzień mogę się obudzić z lękiem i nie będzie to nic dziwnego.
nikanere
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 592
Rejestracja: 26 kwietnia 2017, o 17:33

1 maja 2018, o 15:20

Milla31 pisze:
1 maja 2018, o 07:56
Kochani! Ja jestem z mężem na Majoweczce na rybach, teraz właśnie siedzę na łódce 😀Chciałam Wam napisać, że coraz więcej dni mam fajnych, czuję się dużo lepiej. Biorę Asentre 4 ty miesiąc i jest powoli coraz lepiej, więc wykazcie się cierpliwościa przy wracaniu do równowagi. Leki pomogły mi skupić się bardziej na pracy nad sobą. Mam lepsza koncentrację, zmieniłam dietę, nie jem słodyczy (niestety w depresji ostatnie miesiące jadłam same syfy co pogorszyło mój stan, na zły humor - piwko, pizza,), cukrów prostych, dużo ryb, warzywa, kolacja nie za późno, zero alkoholu i dużo wody. Jedyne co to pije kawę bo uwielbiam a dzięki lekom mogę ją znowu pić, bo wcześniej po kawie miałam ataki paniki i biegunki. I też po tym czuje się dużo lepiej, a właśnie jem tak od miesiąca. Trafiłam na fajna Panią psychiatre, która na wizycie poświęca mi sporo czasu, tłumaczy wszystko. Myśli są i dni gorsze też, ale wiem, że po nich znowu są lepsze i jest ich coraz więcej. Teraz mam większą łatwość w niereagowaniu na myśli, staram się je racjonalizowac, wybierać to, po czym czuje się lepiej. Spędzam czas z mężem, odkryłam nowe pasje, uczę się hiszpańskiego i to mi dużo pomaga. Przy myślach od razu uczę się słówek i zmieniam otoczenie myślowe. Powodzenia Wam życzę, mam świadomość, że jutro czy za tydzień mogę się obudzić z lękiem i nie będzie to nic dziwnego.
Super slyszec ze wiecej nas w poprawie🙂 zycze wytrwalosci. Tez mam swiadomosc ze sa lepsze i gorsze dni ale wiecej juz tych lepszych. Ja bym sie chciala niemieckiego uczyc ale chwilowo jak mala tylko spi to ja odpoczywam i relaksuje s8e grajac lub sprzatam gotuje itp.
laure
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 642
Rejestracja: 17 stycznia 2017, o 10:33

2 maja 2018, o 11:25

Chcę to skończyć. Chcę odejść. Nie mam już siły żyć.
nikanere
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 592
Rejestracja: 26 kwietnia 2017, o 17:33

2 maja 2018, o 13:56

laure pisze:
2 maja 2018, o 11:25
Chcę to skończyć. Chcę odejść. Nie mam już siły żyć.
Spokojnie Wiesz ze to nwrwica. A masz dla kogo zhc sla swojego malenstwa
nikanere
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 592
Rejestracja: 26 kwietnia 2017, o 17:33

2 maja 2018, o 14:51

laure pisze:
2 maja 2018, o 11:25
Chcę to skończyć. Chcę odejść. Nie mam już siły żyć.
Jak tam Twoja coreczka? Chodzi juz czy raczluje? Ile ma miesiecy? Wybierasz sie z nis gdzies na wakacje? Chodzisz na spacery?
qweer
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 90
Rejestracja: 24 lutego 2018, o 09:51

2 maja 2018, o 15:36

laure pisze:
2 maja 2018, o 11:25
Chcę to skończyć. Chcę odejść. Nie mam już siły żyć.
Czyli wróciliście do siebie?
tomek19932304
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 580
Rejestracja: 19 października 2016, o 12:02

2 maja 2018, o 22:38

To jest takie cudowne kiedy ma się lepsze dni i nie czuję się lęku oraz nie ma żadnych analiz. Inne życie po prostu od razu człowiek robi się weselszy i mniej zgryzliwy
Awatar użytkownika
katarzynka
Dyżurny na forum Odważny VIP
Posty: 2938
Rejestracja: 20 czerwca 2016, o 20:04

2 maja 2018, o 22:42

tomek19932304 pisze:
2 maja 2018, o 22:38
To jest takie cudowne kiedy ma się lepsze dni i nie czuję się lęku oraz nie ma żadnych analiz. Inne życie po prostu od razu człowiek robi się weselszy i mniej zgryzliwy
Miło się czyta Tomku! Kibicuję Ci bardzo, więc tak trzymaj ;ok
jeśli życie sprawia, że nie możesz ustać, uklęknij.

nie mów Bogu, że masz wielki problem. powiedz swojemu problemowi, że masz wielkiego Boga.
nikanere
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 592
Rejestracja: 26 kwietnia 2017, o 17:33

2 maja 2018, o 23:01

tomek19932304 pisze:
2 maja 2018, o 22:38
To jest takie cudowne kiedy ma się lepsze dni i nie czuję się lęku oraz nie ma żadnych analiz. Inne życie po prostu od razu człowiek robi się weselszy i mniej zgryzliwy
Super slyszec ze u Ciebie lepiej juz🙂
ODPOWIEDZ