Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Zaburzenia wzroku a derealizacja. Smugi, snieg optyczny itp

Forum dotyczące derealizacji i depersonalizacji.
Dzielimy się tutaj naszymi historiami, objawami, wątpliwościami oraz wszystkim co nas dręczy mając derealizację.
Dopisz się do istniejącego tematu lub po prostu jeśli chcesz stwórz nowy własny wątek.
ODPOWIEDZ
aryaK
Gość

30 stycznia 2014, o 11:39

własnie pierwszy raz m sie tak zdarzylo, moze rzez nerwy że musze araz jechac do urzedu pracy :/ i doszedł mi jakby ucisk z tyłu łba, a melise tylko pilam
Awatar użytkownika
IceMan
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: 23 kwietnia 2010, o 00:36

30 stycznia 2014, o 11:40

No wiec mowie uciski takie to najczesciej jak sie ma jakies zaburzenie to sa napieciowe, od nerw napiecia strachu itd. Ja uciski mialem czesto w skroniach i z tylu glowy.
Udało się i piwo jest już przyjemnością
aryaK
Gość

30 stycznia 2014, o 11:45

ok.. sprobuje sie uspokoić ale nerwy mi poszły.... boje sie ze mam jakis wylew czy ocoś..
Awatar użytkownika
IceMan
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: 23 kwietnia 2010, o 00:36

30 stycznia 2014, o 11:48

Zaden wylew :) normalna reakcja przy stanach lekowych, wylew mial tak czesto jak zawal, zator, i utrate pamieci albo rozumu. Nerwica to taki temat zastepczy, nie mysl o tym co rzekoma ma ci byc, tylko ruszaj tylek i idz do tego urzedu. tak postawisz na swoim i tylko tak.
Udało się i piwo jest już przyjemnością
aryaK
Gość

30 stycznia 2014, o 11:49

heh to wszystko też juz przechodziam ;) ale srsly ten ucisk z tyłu łba sie coraz bardziej nasila aż jakby mi słuch się pogarszał i serce szybciej wali, tto jak tu sie nie stresować eh ;/
Awatar użytkownika
IceMan
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: 23 kwietnia 2010, o 00:36

30 stycznia 2014, o 12:04

stresowanie to jedno ale to akurat jest wszystko nerwicowe a nie mozemy pozwalac aby to nad nami dominowalo bo jak sie raz pozwoli to potem 2,3 i w koncu 10000. objawy sa stresujace ale z niczego przez nie nie rezygnuj. mowie tu o tym urzedzie. masz wyjsc i zaraz sie cuda dzieja. idz i tyle. nie gadaj w glowie o tym jak sie czujesz tylko po prostu idz. to jest prostsze niz sie wydaje XD
Udało się i piwo jest już przyjemnością
angie1989
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 88
Rejestracja: 23 stycznia 2014, o 09:31

30 stycznia 2014, o 12:30

No wlasnie bo mnie to bardzo niepokoi bo mam ten snieg w sumie non stop...rowniez w nocy...
jedynie jak sie na czymś skupie to zapomnial o jego istnieniu...i szukam osób którym to minelo po wyleczeniu nerwicy.
jeśli ktoś sie tego pozbyl to proszę napisać:) i jak dlugo was to męczyło?
"Nigdy nie pozwól żeby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry"
aryaK
Gość

30 stycznia 2014, o 13:33

IceMan u mnie problem w tym że ja naprawde nie mysle, nie analizuje, mogę sobie mysli puscić na łąke, tęcza jednorożce, a mi i tak robi sie słabo erce wali cieżko mi ustać na ngach i wgl, w drodze w samochodziie prawie odpuściłam ale jednak udało mi sie zwalczyć i opanowałam atak, a teraz mam wkurw na całego że ten atak aż śmieszny mi sie wydaje :dres: przyniosłam wszystkie papiery, to jeszcze musze jechać do starego miejsca pracy sprzed 3 lat jak nie więcej o ile jeszcze istnieje i przynieść zaswiadczenie o zarobkach jakie wtedy miałam.. na krowie kopytko pracowałam tylko 3 miechy nic prawie nie zarobiłam i nie wiem czy będą mieć tam moje dane i wszystko jeszcze, głupi urząd Dx :dres: :grr:

a angie, ja mam neriwce wciąz, ale śnieżenia szybko się pozbyłam, po prostu zaczełam grac w strzelanki, tylesię w takich grach dzieje ze nie było czasu mysleć nad śnieżeniem i nie wiem nawet kiedy smo znikło :)
angie1989
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 88
Rejestracja: 23 stycznia 2014, o 09:31

30 stycznia 2014, o 14:06

Sick kitten a na pewno to byl snieg optyczny? Mnie juz trochę meczy...
"Nigdy nie pozwól żeby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry"
aryaK
Gość

30 stycznia 2014, o 19:28

tak na pewno, czasem w stresie wraca troszke albo biała mgła się robi, i jedyne co mi na to pomogło to olanie tego, no może jeszcze dłuższe kimanie
angie1989
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 88
Rejestracja: 23 stycznia 2014, o 09:31

30 stycznia 2014, o 19:35

No to sie ciesze ze jest szansa ze to minie;););)
To na Wikipedii maja jakies zle info na ten temat:)
jest moze jeszcze ktoś komu to przeszlo? ;););)
"Nigdy nie pozwól żeby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry"
Wojciech
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 1939
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 22:49

31 stycznia 2014, o 09:52

Tak, ja mialem sniego optyczny jako jeden z objawow i mi minal.
Nerwicowiec - Ten typ tak ma.
http://www.imtech.com.pl
angie1989
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 88
Rejestracja: 23 stycznia 2014, o 09:31

31 stycznia 2014, o 10:19

Dlugo Cię to męczyło? Miales to przez caly czas?
"Nigdy nie pozwól żeby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry"
Wojciech
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 1939
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 22:49

31 stycznia 2014, o 10:23

Tak caly czas to mialem, byl to jeden z wielu objawow. Ja swoje zaburzenie lekowe mialem dwa lata.
Nerwicowiec - Ten typ tak ma.
http://www.imtech.com.pl
angie1989
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 88
Rejestracja: 23 stycznia 2014, o 09:31

31 stycznia 2014, o 10:33

No to własnie tak jak ja non stop to mam w dzien w nocy...I ten snieg dopiero po dwoch latach ci minal?
"Nigdy nie pozwól żeby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry"
ODPOWIEDZ