Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Nerwica a zawroty głowy, przelewanie się w głowie, uciski

Forum poświęcone: nerwicy lękowej, atakom paniki, agorafobii, hipochondrii (wkręcaniu sobie chorób), strach przed "czymś tam" i ogólnie stanom lękowym np. lęk wolnopłynący.
Możesz dopisać się do istniejącego już tematu lub po prostu stworzyć nowy.
Tutaj umieszczamy swoje objawy, historie, przeżycia. Dzielimy się doświadczeniami i jednocześnie znajdując ulgę dajemy innym pocieszenie oraz swego rodzaju ulgę, że nie są sami.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zdravko
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 665
Rejestracja: 10 lipca 2015, o 13:54

30 sierpnia 2015, o 20:25

Sorry, ale pisałem żeby czytać od 9 strony ;).
tak czy tak, lepiej mieć te kanały niż raka mózgu :D.
Pewnie się boisz bo kręciołka się nasila przy tych ruchach, ale o to chodzi, jakoś się mobilizuje aparat równowagi do prawidłowego działania, też na początku miałem opory przed tymi ćwiczeniami.

Nawet się zastanawiałem czy takie objawy nie mogą być spowodowane za małą ogólna ruchomością człowieka, w końcu teraźniejszy człowiek mało kreci głową, cały ten system równowagi nie ćwiczy w naturalny sposób (rozleniwia się, czy upośledza),ale to takie moje dywagacje.
Kombo88
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 29 sierpnia 2015, o 12:44

30 sierpnia 2015, o 21:01

zdravko pisze:Z tym wstawaniem i wirowaniem to pewnie połowa ludzi tak ma okresowo albo na jakimś etapie życia, to możne być coś albo nic-czyli nerwicę, w okresie dojrzewania tak miałem, nawet zemdlałem ;).

Poczytaj sobie od strony 9 http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=& ... -RQ82RkKUQ , pocieszeniem jest, że jeżeli masz to "coś", to da się to łatwo wyleczyć, w sumie to możesz taki manewr sobie sama przeprowadzić, albo kogoś poprosić o pomoc.
chyba sie boje takiego manewru:) wiem, ze wiekszosc ludzi ma te zawroty przy wstawaniu i zmianie pozycji nazwijmy to "od czasu do czasu", a teraz u mnie zdarza sie to kilka razy dziennie, codziennie
Awatar użytkownika
zdravko
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 665
Rejestracja: 10 lipca 2015, o 13:54

30 sierpnia 2015, o 21:28

E tam, jak nie masz jakiś zwyrodnień szyjnych kręgów to co się może stać, w każdym razie nie chce wam wkręcać czegoś złego.
Awatar użytkownika
zebulon
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 644
Rejestracja: 21 czerwca 2015, o 18:56

30 sierpnia 2015, o 21:29

ja mam zwyrodnienia i nerwica mna kreci a nie kregoslup
Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku .
Piekło nerwicy tworzymy sami sobie ...
Nie pozwól żeby życie straciło sens przez osobę, która po prostu nie była Ciebie warta.
nerwica przypomina prowadzenie codziennie konia do weterynarza żeby sprawić czy na pewno nie jest wielbłądem ( cytat który mnie rozbawił )
Awatar użytkownika
zdravko
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 665
Rejestracja: 10 lipca 2015, o 13:54

30 sierpnia 2015, o 21:56

No więc dlatego piszę o tych zwyrodnieniach żeby sobie ktoś krzywdy nie zrobił.
Awatar użytkownika
zebulon
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 644
Rejestracja: 21 czerwca 2015, o 18:56

30 sierpnia 2015, o 21:58

jaką krzywde ? jak neurolog stwierdzi ze masz odruchy OK i ewentualnie ortopeda że nie ma ucisków to nerwica toba kreci a ta potrafi zakrecic .
Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku .
Piekło nerwicy tworzymy sami sobie ...
Nie pozwól żeby życie straciło sens przez osobę, która po prostu nie była Ciebie warta.
nerwica przypomina prowadzenie codziennie konia do weterynarza żeby sprawić czy na pewno nie jest wielbłądem ( cytat który mnie rozbawił )
Awatar użytkownika
zdravko
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 665
Rejestracja: 10 lipca 2015, o 13:54

30 sierpnia 2015, o 22:08

Dzizus..., wiesz w ogóle o czym ja pisze ?
Awatar użytkownika
zebulon
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 644
Rejestracja: 21 czerwca 2015, o 18:56

30 sierpnia 2015, o 22:10

Mysle że tak
Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku .
Piekło nerwicy tworzymy sami sobie ...
Nie pozwól żeby życie straciło sens przez osobę, która po prostu nie była Ciebie warta.
nerwica przypomina prowadzenie codziennie konia do weterynarza żeby sprawić czy na pewno nie jest wielbłądem ( cytat który mnie rozbawił )
Awatar użytkownika
zdravko
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 665
Rejestracja: 10 lipca 2015, o 13:54

30 sierpnia 2015, o 22:18

Raczej nie, nie sądzę żebyś z wyrypanym kręgosłupem szyjnym wykonywał ćwiczenia polegające na kręceniu głową i wykonywaniem dość gwałtownych ruchów bez konsultacji tego z lekarzem, czy fizjoterapeutą.
Awatar użytkownika
Gocha079
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 189
Rejestracja: 6 stycznia 2014, o 08:52

3 września 2015, o 17:21

Mnie dzisiaj koleżanka wystraszyła, jak powiedziałam, że mam te uciski w czole, tak między oczami, że mam niekiedy wrażenie, jakby oczy nie nadążały za głową, ale dobrze widzę:-) , że jej siostra też to ma. A jest chora na SM. O jak się wystraszyłam!!!! Jezu.... jak z tym cholerstwem życ????? Akceptuje, normalnie funkcjonuje, ale ten ucisk w czole mnie dobija!!!!! Może to jest objaw .... nie wiem już czego. Wesprzyjcie jakoś, bo mam tego dość.

-- 3 września 2015, o 17:21 --
Dodam, że mija mi to po piwie. A po 3 godzinach znowu się zaczyna.
Odwaga to robienie tego, czego boisz się zrobić. Nie można mówić o odwadze, w przypadku, gdy nie jesteś przestraszony.
Awatar użytkownika
stokrotka89
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 314
Rejestracja: 27 kwietnia 2015, o 11:27

3 września 2015, o 17:24

Ja tak miałam kiedyś i to przez zatoki.uczucie dziwne, dyskomfort, ale przeszło.więc moze u Ciebie tez to samo lub typowy objaw panienki nerwicy.
Awatar użytkownika
Gocha079
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 189
Rejestracja: 6 stycznia 2014, o 08:52

3 września 2015, o 17:32

A te zatoki jakoś leczyłas? Ja mam podobno sitowie, czyli jakiś złuszczony naskórek w zatokach sitowych. Ale laryngolog powiedział, że to nie jest ten objaw. Nie od zatok. Ja już nie wiem.
Odwaga to robienie tego, czego boisz się zrobić. Nie można mówić o odwadze, w przypadku, gdy nie jesteś przestraszony.
Awatar użytkownika
stokrotka89
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 314
Rejestracja: 27 kwietnia 2015, o 11:27

3 września 2015, o 17:37

Lekarz kazał mi nacierac czoło amolem zeby je wygrzac i jakieś tabletki.
Wiesz możesz tez mieć od napięcia.ja ostatnio jak nie mogłam spać to głowę miałam taka spieta ze masakra myślałam ze mi rozsadzi.to tez wtedy robiłam sobie masaż i mi pomagało.
Awatar użytkownika
Gocha079
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 189
Rejestracja: 6 stycznia 2014, o 08:52

3 września 2015, o 17:39

Ja jak sobie uciskam albo czoło, albo nasadę nosa, to pomaga. Ale przecież nie mogę chodzić z łapami na czole lub nosie:-)
Odwaga to robienie tego, czego boisz się zrobić. Nie można mówić o odwadze, w przypadku, gdy nie jesteś przestraszony.
Awatar użytkownika
stokrotka89
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 314
Rejestracja: 27 kwietnia 2015, o 11:27

3 września 2015, o 17:41

Wiadomo:)ale w domu w wolnej chwili możesz:)
ODPOWIEDZ