Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Nasze małe zwycięstwa :) Małe codzienne kroczki

Tu dzielimy się naszymi sukcesami w walce z nerwicą, fobiami. Opisujemy duże i małe kroki do wolności od lęku w każdej postaci.
Umieszczamy historię dojścia do zdrowia i świadectwo, że można!
Dział jest wspólny dla każdego rodzaju zaburzenia lękowego czyli nerwicy/fobii.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
April
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 704
Rejestracja: 11 września 2014, o 18:47

1 stycznia 2015, o 22:39

Sorry Sasuke :DD
Victor
Administrator
Posty: 6548
Rejestracja: 27 marca 2010, o 00:54

1 stycznia 2015, o 22:42

Tak w sumie Patka to ty z tą Bi to sama sobie stwarzasz problem. Bo ty boisz sie typowo nerwicowo - utraty kontroli a nie bycia tak naprawde chyba BI.
A dlaczego nie balas sie tak to, ze rzucisz sie na tescia pod wplywem alkoholu? :) Skoro jestes takze hetero.
Bo po prostu zdajesz sobie sprawe ze nie traci sie w taki sposob kontroli. Generalnie lek przed utrata kontroli ciebie meczy i tak ogolnie to nie potrzebnie przyzwalasz na to aby on powodowal ze w kazdej sytuacji sie przez to kontrolujesz.
Patrz, Żyj i Rozmyślaj w taki sposób... aby móc tworzyć własne "cytaty".
Historia moich zaburzeń lękowych i odburzania
Moje stany derealizacji i depersonalizacji i odburzanie


Przykro mi jeżeli na odpowiedź na PW czekasz bardzo długo, niestety ze mną tak może z różnych powodów być :)
Awatar użytkownika
nierealna
Ex Moderator
Posty: 1184
Rejestracja: 29 listopada 2013, o 14:22

1 stycznia 2015, o 22:50

No własciwie to tak, bo nie raz martwię się, że coś się stanie mimo mojej woli pod wpływem impulsu :roll:
np. miziam się z facetem, a gdy go nie ma i np. siedzę ze znajomymi to tez mi się wydaje, że się zaraz będę z kimś innym miziać :pp
Ty­le ra­zy narze­kał na nor­malność i nudę w je­go życiu.
Te­raz od­dałby wszys­tko,żeby cho­ciaż przez chwilę poczuć ten spokój w otaczającym go świecie.


akceptacja + porzucenie kontroli + nastawienie normalnościowe = SUKCES ! ♥
Awatar użytkownika
Sasuke
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 481
Rejestracja: 5 marca 2014, o 15:11

1 stycznia 2015, o 22:54

nierealna pisze:No własciwie to tak, bo nie raz martwię się, że coś się stanie mimo mojej woli pod wpływem impulsu :roll:
np. miziam się z facetem, a gdy go nie ma i np. siedzę ze znajomymi to tez mi się wydaje, że się zaraz będę z kimś innym miziać :pp
Ja tak mam czasami , z tym ,że chwyciłbym sobie inną za cycka :DD Bo je uwielbiam :DD ,ale nigdy mi się to niestety nie zdarzyło xd
Tylko śmierć może przynieść ukojenie..
Awatar użytkownika
Miesinia
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 649
Rejestracja: 1 października 2013, o 13:57

1 stycznia 2015, o 22:58

Sasuke pisze:
nierealna pisze:No własciwie to tak, bo nie raz martwię się, że coś się stanie mimo mojej woli pod wpływem impulsu :roll:
np. miziam się z facetem, a gdy go nie ma i np. siedzę ze znajomymi to tez mi się wydaje, że się zaraz będę z kimś innym miziać :pp
Ja tak mam czasami , z tym ,że chwyciłbym sobie inną za cycka :DD Bo je uwielbiam :DD ,ale nigdy mi się to niestety nie zdarzyło xd
:DD to akurat natret z serii " mógłby sie spełnić" :D?
To jest wszystko bujda!
Awatar użytkownika
nierealna
Ex Moderator
Posty: 1184
Rejestracja: 29 listopada 2013, o 14:22

1 stycznia 2015, o 23:07

Ja też lubie cycki :hehe: :hehe:

Nawet swoje :huh
Ty­le ra­zy narze­kał na nor­malność i nudę w je­go życiu.
Te­raz od­dałby wszys­tko,żeby cho­ciaż przez chwilę poczuć ten spokój w otaczającym go świecie.


akceptacja + porzucenie kontroli + nastawienie normalnościowe = SUKCES ! ♥
Awatar użytkownika
Sasuke
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 481
Rejestracja: 5 marca 2014, o 15:11

1 stycznia 2015, o 23:12

nierealna pisze:Ja też lubie cycki :hehe: :hehe:

Nawet swoje :huh
To musi być cudowne , możesz macać kiedy tylko chcesz .. :lov:
Miesinia pisze:
Sasuke pisze:
nierealna pisze:No własciwie to tak, bo nie raz martwię się, że coś się stanie mimo mojej woli pod wpływem impulsu :roll:
np. miziam się z facetem, a gdy go nie ma i np. siedzę ze znajomymi to tez mi się wydaje, że się zaraz będę z kimś innym miziać :pp
Ja tak mam czasami , z tym ,że chwyciłbym sobie inną za cycka :DD Bo je uwielbiam :DD ,ale nigdy mi się to niestety nie zdarzyło xd
:DD to akurat natret z serii " mógłby sie spełnić" :D?
Może nie ,że mógłby się spełnić bo dziewczyna by była chyba złaa :D
Tylko śmierć może przynieść ukojenie..
Awatar użytkownika
nierealna
Ex Moderator
Posty: 1184
Rejestracja: 29 listopada 2013, o 14:22

1 stycznia 2015, o 23:13

:hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe:

Wiesz, dziewczyna nie musi o wszystkim wiedzieć :huh :^
Ty­le ra­zy narze­kał na nor­malność i nudę w je­go życiu.
Te­raz od­dałby wszys­tko,żeby cho­ciaż przez chwilę poczuć ten spokój w otaczającym go świecie.


akceptacja + porzucenie kontroli + nastawienie normalnościowe = SUKCES ! ♥
Awatar użytkownika
Sasuke
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 481
Rejestracja: 5 marca 2014, o 15:11

1 stycznia 2015, o 23:16

nierealna pisze::hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe:

Wiesz, dziewczyna nie musi o wszystkim wiedzieć :huh :^
No i potem by mnie znowu męczyło "Kurde ,ale jestem , musze jej powiedzieć " Yhym już ja to przerabiałem :D Po za tym może dziewczyna by nie była taka zła , bo jest luźna i w porządku , ale ta co bym ją chwycił mogła by się odwinąć :D
Tylko śmierć może przynieść ukojenie..
Awatar użytkownika
April
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 704
Rejestracja: 11 września 2014, o 18:47

1 stycznia 2015, o 23:31

:hehe: jestescie nienormalni :hehe:
Awatar użytkownika
bunia
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 138
Rejestracja: 6 stycznia 2015, o 21:00

11 stycznia 2015, o 00:02

Widze ze temat zszedl na bimbaly a ja tu sie chcialan sukcesem podzielic!! Dlatego nawet jak tego nie przeczytacie to musze sie pochwalic. A wiec przy odburzaniu poszlam do pracy ale z powodu braku snu,utraty kilku kilogramow i lekow powiedzialam do szefa ze nie dan rady(robie jako kelnerka,wyobrazcie sobie jak sie robi mega zapierniczy,brudne gary,pelno ludzi,cisnienie a ja wykonczona psychicznie i fizycznie). Wiec szef poslal mnie do domu(rozmawialam z nim i powiedzialam mu ze mam nerwice).
Od tego czasu prosilan zeby dawal mnie na floor(zbieranie brudnych naczyc i wycieranie stolikow-zeby z ludzmi nie gadac).
Sprawdzilam rozpiske i okazalo sie ze znow przeniosl mnie na restauracje. Mimo ostatniej poprawy przed pojsciem do pracy dostalam nowych objawow jak mdlosci ale zacisnelam poslady,wytrwalam,plynelam i naprawde czuje sie kurna spoko,bez mdlosci zjadlan konkretna kolacje! Tak wiec cycki cyckami ale jesten do przodu o kolejny krok!
Zalowala myszka zolwia ze w skorupce siedzial.
- mam cie w dupie lajzo glupia- zolw jej odpowiedzial
weronia
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 16 sierpnia 2013, o 16:45

11 stycznia 2015, o 00:09

No i gratulacje bunia :)
Ja tez ciagle pracuje i mimo dd i dziwnych mysli wychodzi mi to.
Awatar użytkownika
bunia
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 138
Rejestracja: 6 stycznia 2015, o 21:00

12 stycznia 2015, o 18:31

Wlasnie jakbym znow uciekla to wien ze strach bylby jeszcze wiekszy wiec czasami jak wiem ze czeka mnie cos stresujacego to juz sie nie moge DOCZEKAC zeby wystawic sie na ta probe,czekanie jest najgorsze a przelamanie leku i satysfakcja potem,genialna
Zalowala myszka zolwia ze w skorupce siedzial.
- mam cie w dupie lajzo glupia- zolw jej odpowiedzial
Awatar użytkownika
Sasuke
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 481
Rejestracja: 5 marca 2014, o 15:11

12 stycznia 2015, o 20:49

A co mi tam, pochwalę się , byłem dzisiaj na uczelni od tej wielkiej miesięcznej przerwy ;D Spinałem się masakrycznie ,od 6 praktycznie nie spałem a miałem zajęcia na 10 , czułem masakryczne spięcie w brzuchu , w ogóle w ciele , nie mogłem spać , cały spocony , dusiło mnie :D

Ale wstałem , w masakrycznym stanie pojechałem na uczelnie , pierwsze zajęcia , leci leci nawet spoko, chociaż nie czułem rąk xd , i trochę mnie dusiło , czułem się czerwony , jeszcze koleżanka zaś mi dojebała "jesteś jakiś dziwny dzisiaj" , ale gadam sobie co mi tam , mogę być dziwny , potem się okazało ,że chodziło jej ,że jestem zabuczały :P Bo jak tu nie być jak milion objawów , i zmęczony nieziemsko . Przetrzymałem to , nawet próbowałęm być aktywny ;) I przeleciało spoko, zrobiłem jak mi radziła Green i nie wychodziłem z zajęć nawet podczas największej masakry ;) Pod koniec już nie umiałem wytrzymać i poszedłem sikać xd

Później czekaliśmy około godziny na następne zajęcia , i już chciałem uciekać ,ale w końcu zostałem , mieliśmy Chiński 2 godziny i też dałem radę choć mi się słabo robiło i duszności , wyszliśmy ze szkoły poczułem olbrzymią ulgę i jednocześnie dumę z siebie ;)

tylko ,że jak jechaliśmy do domu już to i tak mnie jakoś dalej chwytało , ale dałem radę, posiedziałem z dziewczyną i jakby nie to ,że się trochę pokłuciliśmy to by było miodnie ;)
No i tak siedzę dumny z siebie ,ale strasznie zmęczony tym dniem ;P W ogóle najgorsze jest to ,że ja nie mam już jak kiedyś ataku paniki i spokój , tylko takie ciągłe ,ale może o mniejszej sile ;/ Ale tak to spoko ;) Także dzięki wszystkim za wsparcie szczególnie Patce , green i ciacho ;) Dzięki dziewczyny ;)
Tylko śmierć może przynieść ukojenie..
Awatar użytkownika
monika98
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 245
Rejestracja: 26 października 2014, o 14:26

18 stycznia 2015, o 20:01

Może nie jest to żaden sukces ale po tym gorszym okresie który ostatnio przeżywałam i który pewnie sama sobie zafundowałam znowu popadając w analizowanie wszystkiego ostatnie dni są cudowne :DD Przede wszystkim wracają uczucia i nawet inni zauważyli, że stałam się radośniejsza. W ogóle poczułam się sobą z przed zaburzenia. Dzisiaj leżąc w łóżku poczułam spokój dawno tego nie miałam. Leżałam i byłam zrelaksowana :DD
ODPOWIEDZ