Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Silne objawy fizyczne :(

Forum poświęcone: nerwicy lękowej, atakom paniki, agorafobii, hipochondrii (wkręcaniu sobie chorób), strach przed "czymś tam" i ogólnie stanom lękowym np. lęk wolnopłynący.
Możesz dopisać się do istniejącego już tematu lub po prostu stworzyć nowy.
Tutaj umieszczamy swoje objawy, historie, przeżycia. Dzielimy się doświadczeniami i jednocześnie znajdując ulgę dajemy innym pocieszenie oraz swego rodzaju ulgę, że nie są sami.
ssaa
Gość

10 lutego 2014, o 22:28

witam, pisalam juz na forum w dziale o derealizacji i nie daje mi cos spokoju dlatego postanowilam napisac. Bo mam objawy derealizacji i to sa objawy psychiczne ale czy naprawde te leki i ogolnie nerwica moga powodwac tak mocne objawy fizyczne?
Chodzi mi glownie o zawroty glowy bo mni sie normalnie kreci przez wiekszosc dnia a na wieczor jeszcze gorzej jak jestem senna. Martwi mnie to tak jak uczucie odretwienia nog oraz mdlosci. Te objawy sa bardzo realne i prawdziwe czy to moze by cod nerwicy?
Badania mialam zrobione, czekam w sumie na okuliste i tomografie, wszystko dobrze, lekarze mowia ze to moze byc nerwica ale sama nie wiem czy to mowia zeby mnie zbyc czy jak :(
Awatar użytkownika
lenka89
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 177
Rejestracja: 13 grudnia 2013, o 22:18

10 lutego 2014, o 22:34

heh ale jaja. Mam takie same objawy jak ty. Mdlosci, zawroty glowy (silne ostatnio) , dretwienie buzi- nog etc. Sennosc! Okropna jakby powieki wazyly z 100 kg. Wiec chyba masz jednak nerwice :)
ssaa
Gość

10 lutego 2014, o 22:38

no to sie hmmm ciesze....;p powaznie ze ktos to rozumie i tak ma...sorki ;p
te wlasnie objawy sa moimi najgorszymi, no moze jeszcze ucisk w okolicach oczu ale takze wlasnie ciezkosc jak jestem zmeczona i wieksze zawroty. ja to sie boje tej tomografi ze jednak cos mi jest :( nie umiem sie kurde przekonac ze to moze byc od nerwicy ale tomograf mam dopiero za tydzien.
latam po tych badaniach jak jakas hipochodnryczka :( nie myslalam ze to mnie spotka kiedykolwiek :(

dobrej nocy, dziekuje ci ze odpowiedzialas.
Awatar użytkownika
lenka89
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 177
Rejestracja: 13 grudnia 2013, o 22:18

10 lutego 2014, o 22:58

No spokojnie pewnie tomograf nic nie wykaze a jak wykaze to lekarze beda wiedzieli co z tym zrobic.
Tak w ogole mi nawet tomografi nie maja w planach zrobic. Ale jak pojde do neurologa to mu tak nasciemniam ze nie bedzie glupich beda musieli zrobic.
Tak na prawde dzis mam kryzys i wsumnie mi tez pomoglas swoim postem :) Wiec i ja dziekuje :) Powodzenia!

-- 10 lutego 2014, o 22:54 --
PS Ucisk ja mam pomiedzy oczami :)

-- 10 lutego 2014, o 22:58 --
I mowisz identycznie jak ja. Ja tez w zyciu nie spodziewalam sie ze to mnie spotka. Wiesz z FULL energicznej laski zrobilam sie jakas babuszka ktora ma conajmniej 99 lat. Musimy to zaakceptowac i jak kazdy nerwicowiec musisz sie przekonac ze to tylko nerwica i zaufac lekarzom. Uwierz mi latanie od jednego do drugiego uja ci da. Sama tak mowie ale nie jestem lepsza bo dalej tkwie w tym gownie :) Wierze jednak ze musimy dac rade :)
Awatar użytkownika
wawe
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 73
Rejestracja: 18 stycznia 2014, o 13:34

11 lutego 2014, o 07:42

Mi dokucza ścik wokół oczu podczas derealizacji - wiele osób tak ma...
Awatar użytkownika
lenka89
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 177
Rejestracja: 13 grudnia 2013, o 22:18

11 lutego 2014, o 15:58

ja nie mam DD i tez tak mam :) Wiec spokojnie starajcie sie uspokajac.
Moge polecic VALIDOL ktory jest ziolowym lekiem uspokajajacym. Kosztuje grosze a jest w miare dobry :) Mi jak somatyka tak dopierdziela ze mysle ze zaraz padne to wlasnie sobie go biore :)
ssaa
Gość

11 lutego 2014, o 16:02

Bo mysle ze to ogolnie od niepokoju jest i lęku, bez wzgledu czy ktos ma dd czy nerwice sama czy depresje.
Lenka wybacz ze ci tak krece dziure w brzuchu ale ty tez te zawroty masz takie momentami dosc mocne? Bo kurde mnie ta moc objawow nie daje spokoju, no ja rozumiem ze to nerwica jest silna i ze tak moze byc. Ale tak mocne objawy od nerwicy? ;p tez wlasnie masz tak ze nie mozesz w to uwierzyc? :)
Albo uczucie ze mi jest slabo....ni emoge dac wairy ze mozna sie czuc ciagle jakby jakis maraton robila i z 7 dni wody nie pila. Ogolna slabosc a najbardziej w nogach. No ale lekarz powiedzial ze ni emoze to byc slabosc fizyczna...czyli wychodzi na to ze psychiczna.
Awatar użytkownika
lenka89
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 177
Rejestracja: 13 grudnia 2013, o 22:18

11 lutego 2014, o 16:08

Spoko :)
Moje zawroty sa czasem bardzo silne. Mi dokucza jak siedze ze wiesz raptem tak sie zakreci w glowie ze mam zajawke ze zaraz zejde. Nerwica to TY wiec TY sama wiesz najlepiej jak siebie wystraszysz prawda? Nerwica to nie jakis krasnoludek ktory wpadl do glowki i tam sobie rzadzi :) Nerwica to czesc nas.
Objawy moga byc bardzo mocne. Bo np moim problemem jest ta slabosc oraz zawroty glowy. One sa czasem tak silne ze w ciagu dnia ide kilkanascie razy spac. Niestety mozna czuc sie podle i wlasnie wtedy ciezko uwierzyc ze to tylko nerwica no Bo JAK? Az takie objawy???
Musisz wiedziec ze przy nerwicy nalezy odzywiac sie dobrze i nalezy pic duzo wody. Polecam zaczac brac MG z vit B.
Nerwica oslabia organizm bo to po czesci jest tak jak maraton w nas samych. Biegamy z tymi myslami caly czas i po prosto jestesmy pozniej zmeczeni. I tez od tego moge byc zawroty silniejsze. Ja np. jak jestem zmeczona, jak wracam z pracy to normlanie ledwo co ide. Bo niedosc ze zmeczylam sie w pracy to organizm jest masakrycznie przemeczony nerwica. Po prostu bardzo duzo energi marnujemy na to zamartwianie sie i dlatego tak jest. Fizycznie jestesmy zdrowi. Psychicznie jestesmy zaburzeni i dlatego tak jest
ssaa
Gość

11 lutego 2014, o 16:37

Dziekuje Ci za te slowa :)
ja tak naprawde juz to wszystko chyba wiem tylko sie ciagle chce zapewniac :( 5 wiem a za chwile od nowa :)
Juz biore witaminy i wlasnie magnze, witamin biore caly kompleks jak dla kobiet w ciazy :)
Tez tak mam ze jak jestem zmeczona to ide bo ide ale czuje sie jak po pracy w jakis kamieniolomach. Czasem ludzie mowia chodz gdzies a ja ...nie mam sily. Dolujace to jest po prostu.
Masz racje tak naprawde my fizycznosci i jej energi to podejrzewam mamy duzo tylko teraz stany psychiczne nas tak bardzo wykanczaja. Rano mam wiecej powera a im dalej w ciagu dnia to jak jakas babuszka ;p
Awatar użytkownika
lenka89
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 177
Rejestracja: 13 grudnia 2013, o 22:18

11 lutego 2014, o 16:50

Nie ma za co dziekowac
Wiem dokladnie jak sie czujesz i jak to wszystko dziala
Tak jak ty wiem co to nerwica i wiem ze tam gdzies mam nerwice ale tez potrzebuje potwierdzania. To chyba kazdy nerwicowiec tak ma :) 3mam kciuki i jak masz pytania jakies wal jak w dym :)
Awatar użytkownika
patibell
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 7 czerwca 2013, o 19:02

11 lutego 2014, o 17:13

Hejka przechodzę dokładnie przez to co Wy .Ciągłe bujanki itp. Teraz jestem na etapie kiedy staram się nie zwracać na nie uwagi. Ale na początku było mi bardzo ciężko . Kurczę mam nadzieję że kiedyś pokonamy nerwiczkę i będziemy żyć pełnią życia. No bo ileż można czuć się jak po paru głębszych :)
ssaa
Gość

11 lutego 2014, o 17:21

Ja jeszcze jestem niestety na poczatku :( sluchajcie dziewczyny a anemia to wyjdzie w krwi? bo czasem mysle ze te zawroty i slabosc to jakas anemia ale badania krwi mam dobre i jeszcze jakies tam wspolczynniki takze.
Patinell no taka bujanka, raz slabsza, raz gorsza, czasem siedze i nagle mi sie zakreci ze od razu mokra sie robie ze strachu, takie uczucie wtedy dziwne jest w srodku.
Awatar użytkownika
lenka89
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 177
Rejestracja: 13 grudnia 2013, o 22:18

11 lutego 2014, o 17:21

Co nie :P? Ja tez ide do lekarza i mu tlumacze ze czuje sie jakbym po litrze wodki byla. ;P
Aneta
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 1255
Rejestracja: 29 października 2010, o 03:03

11 lutego 2014, o 17:33

Hej dziewczyny :) Te objawy także wam miną :) Dacie sobie kochane radę ;*

Co do anemii to wyszłaby w badaniu krwi ale wspomagajcie się czym się da, zróbcie sobie dobrą dietę aby nie obciążać żołądka nadmiernie węglowodanami, pijcie zioła jak melisa i kozłek lekarski. No i "leczcie" nerwice :)
Awatar użytkownika
lenka89
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 177
Rejestracja: 13 grudnia 2013, o 22:18

11 lutego 2014, o 18:03

Anemia wyjdzie w krwi i lekarze patrza na to od razu jak tam z zelazem stoimy :)
Aneta mam nadzieje juz po prostu nie dobrze mi sie robi na sama mysl ze to gowno we mnie siedzi i siedzi... A Ty juz po?
ODPOWIEDZ