Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

mam nerwice?

Tutaj możesz się przedstawić, napisać coś o sobie.
Awatar użytkownika
KiniaMinia
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 6 lipca 2014, o 09:59

11 lipca 2014, o 00:04

No fajnie wiedzieć! Przemyśle to jeszcze:)
Victor
Administrator
Posty: 6548
Rejestracja: 27 marca 2010, o 00:54

11 lipca 2014, o 08:50

Przeczytaj sobie jak w ogóle zaczyna sie nerwica i co to jest reakcja-walcz-badz-uciekaj-czyli-nerwic ... t3411.html
Troche wiedzy miej w glowie zeby wiedziec z czym masz doczynienia jak serce ci wali oraz jak to mozliwe zeby po dopalaczu czy innym syfie miec cos takiego.
Pierwsze objawy przychodza po np zajaraniu a potem nerwica, stanz agrozenia zyje wlasnym zyciem poprzez lęk, obawy i nakrecanie.

-- piątek, 11 lipca 2014, 08:50 --
KiniaMinia pisze: Dodam, że nie omam tak ciągle i chodzi o to, że raz mam tak raz coś innego (nie wszystko na raz).
Jeden ma ciagle wszystko naraz, drugi nie i kazdemu to przeszkadza, wiec ludzia w strachu nie dogodzisz :D
Patrz, Żyj i Rozmyślaj w taki sposób... aby móc tworzyć własne "cytaty".
Historia moich zaburzeń lękowych i odburzania
Moje stany derealizacji i depersonalizacji i odburzanie


Przykro mi jeżeli na odpowiedź na PW czekasz bardzo długo, niestety ze mną tak może z różnych powodów być :)
Awatar użytkownika
KiniaMinia
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 6 lipca 2014, o 09:59

21 lipca 2014, o 01:14

No ogólnie przestałam tak o tym myśleć i jest na razie ok od paru dni czasem tylko taki ciężki oddech i uczucie kluchy w gardle!
Serce szybko biło mi tylko przy atakach paniki (miałam je 2 ale byłam świadomoa nie zemdlalam, ale w tedy jeszcze nie dokonca wierzyłam, że to tylko w mojej głowie teraz jest inaczej) i to bardzo ale to bardzo mi pomaga szkoda, że nie wiedziałam o tym w tedy gdy były te ataki naoszczedzilabym sobie wrażeń i rodzinie:) ale wiem już więcej i dziękuję za Wasze posty są bardzo pomocne buziaki dla Wszystkich:)

-- 14 lipca 2014, o 08:47 --
I tak jak w tym poscie czym jest nerwica itd to dokładnie właśnie najczęściej dokucza mi to uczucie zaciskania się przełyku i w tedy mam trudności w przełykaniu śliny (ale nie często i nie boję się tego) i ogólnie jakbym tam o sobie czytała z tym, że ja od razu jak dostałam wyniki w szpitalu i powiedzieli że są ok i to nerwica od razu z tym się pogodziłam (wiem, że poprzez to jest mi o wiele wiele łatwiej) bo w sumie nawet przesłaje się w dużej części bać tych kłopotliwych objawów a wiem, że to mi bardzo na rękę cieszę się, że mam takie pozytywne myślenie, że poradzę sobie mam ochotę walczyć i nie dam się nie ma mowy by było inaczej!!! Mimo, że wczoraj miałam wypadek na skuterze (w szpitalu się skończyło) na szczęście liczne tylko otarcia skóry i obite lewe żebra to jutro idę do psychologa w podskokach (he he nie możliwe to niestety ale są jeszcze samochody na tym świecie i chwała im za to) i nie przełoże mimo tego bo ja chce szybko szybko działać a na wizytę czekam od zeszłego poniedziałku:) trzymajcie kciuki ja będę chodzić systematycznie nie dam się!!!

-- 21 lipca 2014, o 01:14 --
No i mam za sobą pierwsza wizytę u psychologa:) Pani była bardzo miła, swobodnie Nam się rozmawiało. Pani psycholog stwierdziła, że nie mam nerwicy lecz mam dolegliwości psychosomatyczne jako reakcja na przewlekłą sytuację stresowa:) ja u siebie widzę duża poprawę co mnie bardzo cieszy jednak dokucza mi fakt że jak coś zjem albo się obudze rano po Nocy od razu burczy mi w brzuchu i na kibelek.
Awatar użytkownika
Nati
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 18 sierpnia 2014, o 15:37

19 sierpnia 2014, o 18:55

ja calkowicie zrezygnowalam z alkoholu mimo czestych imprez poprostu tlumacze to ze nie lubie i nie potrzebuje :) tylko ja biore leki wiec tez balabym sie mieszac ich z alko
pozdrawiam
Awatar użytkownika
N-e-r-w-u-s
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 891
Rejestracja: 28 lutego 2014, o 17:36

19 sierpnia 2014, o 19:03

Warto zrezygnować z alkoholu kiedy bierze się leki. Działanie pod wpływem % może się nasilać.
;witajka W chwili obecnej bardzo rzadko zaglądam na forum z powodów osobistych. Co za tym idzie brakiem czasu.... Na PW w miarę możliwości odpowiem ;)
ODPOWIEDZ