Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

bardzo slabe libido

Dział dla rozmów o naszej seksualności i ewentualnych problemach.
ODPOWIEDZ
sebastian86
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 1485
Rejestracja: 25 marca 2016, o 18:02

26 grudnia 2016, o 16:12

ale wenlafaksyne bralem ledwie 2 tygodnie.
Mistrz 2021 (L)
Awatar użytkownika
Kretu
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 1180
Rejestracja: 14 października 2016, o 10:07

26 grudnia 2016, o 17:47

A reszte leków? jakie brałeś i przez jak długi okres czasu?
Żyj odgrodzony od przeszłości i przyszłości.
sebastian86
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 1485
Rejestracja: 25 marca 2016, o 18:02

26 grudnia 2016, o 17:51

perazin bralem wczesniej ,jakos przez poltora miesiaca chyba albo dwa.kretu cos mi mowi ze to nie jest wplyw leków a powazniejsza przyczyna.moze to nerwica seksualna.
Mistrz 2021 (L)
Halina
Hardcorowy "Ryzykant" Forum
Posty: 1759
Rejestracja: 14 lipca 2016, o 20:09

26 grudnia 2016, o 17:56

sebastian86 pisze:perazin bralem wczesniej ,jakos przez poltora miesiaca chyba albo dwa.kretu cos mi mowi ze to nie jest wplyw leków a powazniejsza przyczyna.moze to nerwica seksualna.
Polecam produkt black maca czarna maca strength and fertility niestety nie mam info po polsku ale jest to mocny stymulant libido najlepiej pic w proszku. Seba znajdź info w necie dobrym produktem naturalnym jest Huanarpo macho and black maca. Libido odzyskuje sie w ciagu kilku tygodni.
Czekasz aż poczujesz się lepiej by zacząć żyć, zacznij żyć, by poczuć się lepiej (Ciasteczko)
sebastian86
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 1485
Rejestracja: 25 marca 2016, o 18:02

26 grudnia 2016, o 18:09

dzieki halina, ale te preparaty sa pomocne w nerwicowych przyczynach ozieblosci czy w przyczynach organicznych?

-- 26 grudnia 2016, o 18:09 --
trudno dostepne te afrodyzjaki
Mistrz 2021 (L)
Halina
Hardcorowy "Ryzykant" Forum
Posty: 1759
Rejestracja: 14 lipca 2016, o 20:09

28 grudnia 2016, o 12:58

sebastian86 pisze:dzieki halina, ale te preparaty sa pomocne w nerwicowych przyczynach ozieblosci czy w przyczynach organicznych?

-- 26 grudnia 2016, o 18:09 --
trudno dostepne te afrodyzjaki
http://www.inkanatural.com/en/arti.asp? ... narpo-male
Czekasz aż poczujesz się lepiej by zacząć żyć, zacznij żyć, by poczuć się lepiej (Ciasteczko)
Halina
Hardcorowy "Ryzykant" Forum
Posty: 1759
Rejestracja: 14 lipca 2016, o 20:09

30 grudnia 2016, o 13:30

11:11 pisze:Hehe chciałem napisać właśnie w tym dziale o Macca widząc ten wątek , ale widzę że Halinka dobrze wie co dobre :P tutaj artykuł o Macca :P nigdy mało seksualności :) :friend: i naszego zdrowia .

http://www.naturalna-medycyna.com.pl/ma ... -maca.html
tak maca jest bardzo dobra! Wlasnie pomagam sobie nia, opuszczajac leki antydepresyjne. Efekt ? Ciezko na razie powiedziec, bo pije mace trzeci dzien.
Czekasz aż poczujesz się lepiej by zacząć żyć, zacznij żyć, by poczuć się lepiej (Ciasteczko)
sebastian86
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 1485
Rejestracja: 25 marca 2016, o 18:02

2 marca 2017, o 18:52

z tego co wiem to najlepiej kupowac ziola w sklepach stacjonarnych.a w takich nie dostane macy

-- 20 stycznia 2017, o 22:35 --
czy ktos zna terapeute seksuologa ktory przyjmuje na nfz w warszawie?

-- 2 marca 2017, o 18:52 --
psycholog mi niedawno powiedziala ze prawdopodobnie utracilem popęd seksualny.czy to juz czas na viagre?
Mistrz 2021 (L)
sebastian86
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 1485
Rejestracja: 25 marca 2016, o 18:02

15 czerwca 2017, o 20:14

mialem dzis sytuację intymną z kobietą ,wszystko fajnie niby ale poziom doznan slaby.brak odpowiedniej wrazliwosci na pieszczoty i dotyk.niepokoje sie i zastanawiam z czego to wynika...
Mistrz 2021 (L)
Awatar użytkownika
Kretu
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 1180
Rejestracja: 14 października 2016, o 10:07

30 czerwca 2017, o 11:55

Wynika z niskiego poziomu dopaminy ew testosteronu, testosteron i dopamina muszą ze sobą współgrać, obniżenie jednego z nich powoduje znaczny spadek libido, masz objawy przypominające obniżony poziom dopaminy = nie masz libido. I to wszystko ;p wrzuć l-dope, 50 mg b6 i rhodiole w dawce 100-200 mg 3% rosavin na czczo. I dorzuć 500-1000 mg choliny, dwuwinian choliny, bitartrate mozesz kupic na allegro w proszku jest tania, dobrze reguluje dopamine
Żyj odgrodzony od przeszłości i przyszłości.
Awatar użytkownika
Jerry
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 835
Rejestracja: 14 stycznia 2015, o 17:12

30 czerwca 2017, o 13:46

Kretu, podniecają mnie te Twoje chemiczne wywody. Zawsze to na mnie działa... Tylko jedną rzecz bym zakwestionował - rozawiny. Nie zwracajcie na nie uwagi bo są obojętne. Trochę poczytałem i wiem, że w Różeńcu najważniejszy jest salidrozyd :D A'propos testosteronu - cynk zdaje się wpływać na jego poziom. Niedobory tego pierwiastka to zło :)
Nowa dostawa kozich racic z hodowli ekologicznej na Podkarpaciu. Kilogram świeżych, całych - 19 zł/kg. Kilogram świeżych, drobno mielonych - 23 zł/kg.
Pamiętajcie, że najlepsze na nerwice są z koziołka racice!
Moczymy je 2 dni w wodzie lub mleku, mieszamy z miodem i cytryną, a następnie pałaszujemy (1-2 kilogramy dziennie). Nerwica przechodzi po tygodniu, depresja po dwóch.
Zapraszam do składania zamówień.
sebastian86
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 1485
Rejestracja: 25 marca 2016, o 18:02

30 czerwca 2017, o 15:30

testosteron mam w porzadku.a nawet wysoki.bylem na wizycie u seksuolozki-psycholozki i raczej nie polecala zadnych suplementow.
Mistrz 2021 (L)
sebastian86
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 1485
Rejestracja: 25 marca 2016, o 18:02

3 lipca 2017, o 14:18

bylem juz na dwoch wizytach u seksuolozki i jakos nie czuje sie spokojniejszy...mam obawe ze dlugo mi zajmie powrot do sprawnosci intymnej
Mistrz 2021 (L)
Awatar użytkownika
Mariusz87sk
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 213
Rejestracja: 7 maja 2013, o 21:58

30 lipca 2017, o 12:39

sebastian86 pisze:
26 grudnia 2016, o 17:51
perazin bralem wczesniej ,jakos przez poltora miesiaca chyba albo dwa.kretu cos mi mowi ze to nie jest wplyw leków a powazniejsza przyczyna.moze to nerwica seksualna.
Leki maja olbrzymi wplyw na jakosc wspolzycia i wiem co mowie :) generalnie jest grupa antydepresantow ktore komplikuja zycie intymne sam przerabiam podobny temat gdyz biore obecnie sulpiryd 50mg i ten lek skutecznie zaburza libido. Zdazaja sie sytuacje ze glowa ma ochote a nasz towarzysz ma to gdzies :D seba czytajac Twoje posty napisales ze nawet stymulacja nie idzie jak powinna...wydaje mi sie ze jestes tak juz nakrecony na ten temat ze cokolwiek jest zwiazane z sexem wprowadza Cie w dyskomfort...czasami jest tak ze sex z partnerka niewychodzi a masturbacja tak generalnie niejest to nic dziwnego dla mnie poniewaz podczas zblizenia z partnerka zamiast skupic sie na przyjemnosci ogolnej skupiamy sie tylko na tym w skrocie zeby stanal i stal do konca i wtedy pojawia sie problem bo u osob ktore maja problem z tym zazwyczaj jest tak ze albo wogole niema wzwodu albo jest ale tylko chwilowy a podczas masturbacji niektore czynnik problematyczne dla nas znikaja. Seba a bierzesz teraz jakies leki?
sebastian86
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 1485
Rejestracja: 25 marca 2016, o 18:02

31 lipca 2017, o 07:06

Mariusz87sk pisze:
30 lipca 2017, o 12:39
sebastian86 pisze:
26 grudnia 2016, o 17:51
perazin bralem wczesniej ,jakos przez poltora miesiaca chyba albo dwa.kretu cos mi mowi ze to nie jest wplyw leków a powazniejsza przyczyna.moze to nerwica seksualna.
Leki maja olbrzymi wplyw na jakosc wspolzycia i wiem co mowie :) generalnie jest grupa antydepresantow ktore komplikuja zycie intymne sam przerabiam podobny temat gdyz biore obecnie sulpiryd 50mg i ten lek skutecznie zaburza libido. Zdazaja sie sytuacje ze glowa ma ochote a nasz towarzysz ma to gdzies :D seba czytajac Twoje posty napisales ze nawet stymulacja nie idzie jak powinna...wydaje mi sie ze jestes tak juz nakrecony na ten temat ze cokolwiek jest zwiazane z sexem wprowadza Cie w dyskomfort...czasami jest tak ze sex z partnerka niewychodzi a masturbacja tak generalnie niejest to nic dziwnego dla mnie poniewaz podczas zblizenia z partnerka zamiast skupic sie na przyjemnosci ogolnej skupiamy sie tylko na tym w skrocie zeby stanal i stal do konca i wtedy pojawia sie problem bo u osob ktore maja problem z tym zazwyczaj jest tak ze albo wogole niema wzwodu albo jest ale tylko chwilowy a podczas masturbacji niektore czynnik problematyczne dla nas znikaja. Seba a bierzesz teraz jakies leki?
tylko ze ja nawet mam problem przy probach masturbacji...biore pregabaline.
Mistrz 2021 (L)
ODPOWIEDZ