Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Słabszy dzień? Kryzys? Ogólne pytanie? Wyżal się swobodnie.

Forum poświęcone: nerwicy lękowej, atakom paniki, agorafobii, hipochondrii (wkręcaniu sobie chorób), strach przed "czymś tam" i ogólnie stanom lękowym np. lęk wolnopłynący.
Możesz dopisać się do istniejącego już tematu lub po prostu stworzyć nowy.
Tutaj umieszczamy swoje objawy, historie, przeżycia. Dzielimy się doświadczeniami i jednocześnie znajdując ulgę dajemy innym pocieszenie oraz swego rodzaju ulgę, że nie są sami.
Awatar użytkownika
Celine Marie
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 1983
Rejestracja: 21 października 2017, o 14:22

22 lipca 2018, o 23:17

Ja mam przy ataku uczucie rozpalenia policzków ,ogólnie często stan podgorączkowy,ogólnie mam zimne poty i jest mi prawie zawsze zimno (dłonie,stopy,nos) albo na odwrót,normalnie topię się z gorąca ale to rzadziej.


Okres na finiszu i jest mi ciut lepiej,nie może tak być co miesiąc ,że zdycham jeszcze bardziej niż normalnie , bo będę mieć miesiączkę,no bez kitu
"Już nie pamiętam prawie
Jak w dobrym wstać humorze
I coraz częściej kłamię
I sypiam coraz gorzej
Łatwiej mi
Nic nie mam, więc nie tracę nic

Strach to sieć pajęcza
Im bardziej uciec chcę
Tym mocniej trzyma mnie za karę"
Awatar użytkownika
znerwicowana85
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 268
Rejestracja: 24 maja 2018, o 10:16

23 lipca 2018, o 00:49

Celine Marie pisze:
22 lipca 2018, o 23:17
Ja mam przy ataku uczucie rozpalenia policzków ,ogólnie często stan podgorączkowy,ogólnie mam zimne poty i jest mi prawie zawsze zimno (dłonie,stopy,nos) albo na odwrót,normalnie topię się z gorąca ale to rzadziej.


Okres na finiszu i jest mi ciut lepiej,nie może tak być co miesiąc ,że zdycham jeszcze bardziej niż normalnie , bo będę mieć miesiączkę,no bez kitu
To samo! Mam z 10 dni przerwy i zaraz potem znowu to samo. Dzisiaj jeszcze brzuch mnie boli tak charakterystycznie przed okresowo. A to wszystko plus te przeklete upaly w polaczeniu to wersja kombo, ciezka do wytrzymania 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
„Tylko rozsadek mnie dzis uratuje” 😎
Awatar użytkownika
Pomidor
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: 8 czerwca 2018, o 00:31

23 lipca 2018, o 11:36

Dzisiaj tak okropnie źle sie czuje :( Nie wiem czy ja ciągle śnie czy to prawda co sie dzieje,mam glupie myśli typu, że tak naprawdę juz zwariowałm i stoje nad oknem i chce sie z niego rzucić. Nie umiem myśleć nie mogę odróżnić myśli od świadomości? Tego co sie dzieje naprawdę. Co chwila jakbym sie wybudzla z jakiegoś transu. Mam juz tego dość. Co chwila panikuje i na dodatek nie wiem co jest prawdą :(( i jeszcze trudno mi myśleć no nie umiem myśleć jak dorosła osoba tylko jakies 2letnie dziecko.
carpe diem :lov:
Nerwyzestali
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 1557
Rejestracja: 19 czerwca 2018, o 13:41

23 lipca 2018, o 11:46

Pomidor pisze:
23 lipca 2018, o 11:36
Dzisiaj tak okropnie źle sie czuje :( Nie wiem czy ja ciągle śnie czy to prawda co sie dzieje,mam glupie myśli typu, że tak naprawdę juz zwariowałm i stoje nad oknem i chce sie z niego rzucić. Nie umiem myśleć nie mogę odróżnić myśli od świadomości? Tego co sie dzieje naprawdę. Co chwila jakbym sie wybudzla z jakiegoś transu. Mam juz tego dość. Co chwila panikuje i na dodatek nie wiem co jest prawdą :(( i jeszcze trudno mi myśleć no nie umiem myśleć jak dorosła osoba tylko jakies 2letnie dziecko.
Jak to nie wiesz co jest prawdą. Wiesz. Zaakceptuj to i idź coś porób inne niż nerwicowanie.
Awatar użytkownika
Pomidor
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: 8 czerwca 2018, o 00:31

23 lipca 2018, o 12:30

Nerwyzestali pisze:
23 lipca 2018, o 11:46
Pomidor pisze:
23 lipca 2018, o 11:36
Dzisiaj tak okropnie źle sie czuje :( Nie wiem czy ja ciągle śnie czy to prawda co sie dzieje,mam glupie myśli typu, że tak naprawdę juz zwariowałm i stoje nad oknem i chce sie z niego rzucić. Nie umiem myśleć nie mogę odróżnić myśli od świadomości? Tego co sie dzieje naprawdę. Co chwila jakbym sie wybudzla z jakiegoś transu. Mam juz tego dość. Co chwila panikuje i na dodatek nie wiem co jest prawdą :(( i jeszcze trudno mi myśleć no nie umiem myśleć jak dorosła osoba tylko jakies 2letnie dziecko.
Jak to nie wiesz co jest prawdą. Wiesz. Zaakceptuj to i idź coś porób inne niż nerwicowanie.
Wiem to jest strasznie głupie i nielogiczne :( Poszlam zrobić obiad i miałam glupie myśli typu włóż rękę do rozgrzanego oleju, to nie jest normalne xxdddd ja juz poważnie chyba wariuje.
carpe diem :lov:
Nerwyzestali
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 1557
Rejestracja: 19 czerwca 2018, o 13:41

23 lipca 2018, o 12:33

A włożyłaś rękę? Ja też chyba miałem takie mysli jak widziałem różne urządzenia ale szybko je odgoniłem bo nieprzyjemne, weź sie nie skupiaj na tym.
Awatar użytkownika
Pomidor
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: 8 czerwca 2018, o 00:31

23 lipca 2018, o 12:37

Nerwyzestali pisze:
23 lipca 2018, o 12:33
A włożyłaś rękę? Ja też chyba miałem takie mysli jak widziałem różne urządzenia ale szybko je odgoniłem bo nieprzyjemne, weź sie nie skupiaj na tym.
Niee nie włożyłam. Tylko sie boję, ze kiedys nad tym nie zapanuje i cos sobie zrobię przy czym jeszcze ktos inny ucierpi. Albo komuś coś zrobię. Może to są takie głupie myśli nerwicowe, ale mnie przerażają jak cholera xD
carpe diem :lov:
Nerwyzestali
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 1557
Rejestracja: 19 czerwca 2018, o 13:41

23 lipca 2018, o 12:41

No to jest głupie. Zapychasz sobie myśli bzdurami zamiast pomyśleć o czymś wesołym, może jak idziesz obok jakiegoś urządzenia i pojawia się natrętna myśl o tragedii z nim związanej to pomyśl coś wesołego na temat tego urządzenia. Np. smażysz kotlety i pojawia się myśl żebyś włożyła rękę do oleju, to pomyśl, że zamiast ręki to włożysz tam gówno w panierce, czy coś. Nie jestes chora psychicznie więc nie włozysz tam ręki, nie bój się. Tu jest dużo informacji na temat tego, że nerwica to nie schiza ani nic takiego.
Awatar użytkownika
bbea
Forumowy szyderca
Posty: 413
Rejestracja: 11 lutego 2018, o 11:25

23 lipca 2018, o 12:45

Pomidor pisze:
23 lipca 2018, o 12:37
Nerwyzestali pisze:
23 lipca 2018, o 12:33
A włożyłaś rękę? Ja też chyba miałem takie mysli jak widziałem różne urządzenia ale szybko je odgoniłem bo nieprzyjemne, weź sie nie skupiaj na tym.
Niee nie włożyłam. Tylko sie boję, ze kiedys nad tym nie zapanuje i cos sobie zrobię przy czym jeszcze ktos inny ucierpi. Albo komuś coś zrobię. Może to są takie głupie myśli nerwicowe, ale mnie przerażają jak cholera xD
Przecież takie myśli to tu miała co druga osoba. Ty się tego boisz bo tego nie chce i nigdy tego nie zrobisz wbrew swojej woli. Przyjmij to do wiadomości. Oczywiście ze te myśli przerażają bo to są myśli lękowe. Nie wariujesz, nie tracisz panowania nad sobą i to się nie zdarzy.
Koniecznie posłuchaj nagrań o myślach lekowych, poczytaj. Musisz uwierzyć ze te myśli nie doprowadza do takich czynów.
Awatar użytkownika
Pomidor
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: 8 czerwca 2018, o 00:31

23 lipca 2018, o 13:01

XD gowno w panierce,to obrzydzi mi caly obiad haha. Słucham tych nagrań i staram sie racjonalnie myśleć i wszytsko sobie tłumaczyć, ale czasem lęk bierze w górę, że nawet jak pomyślę o czymś normalnym to myślę, ze to nienormalne i juz szaleje. Teraz na szczęście mi juz przeszedł ten lęk trochę i sie smieje sama z siebie, że jak ja mogłam tak myśleć xD
carpe diem :lov:
Nerwyzestali
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 1557
Rejestracja: 19 czerwca 2018, o 13:41

23 lipca 2018, o 13:03

O tym mówię. Zamień myśli lękowe na zabawne.
usunietenaprosbe
Gość

23 lipca 2018, o 21:18

Coraz rzadziej tu zaglądam...
Awatar użytkownika
katarzynka
Dyżurny na forum Odważny VIP
Posty: 2938
Rejestracja: 20 czerwca 2016, o 20:04

23 lipca 2018, o 21:21

Opiuek pisze:
23 lipca 2018, o 21:18
Coraz rzadziej tu zaglądam...
To dobrze czy źle? ;)
jeśli życie sprawia, że nie możesz ustać, uklęknij.

nie mów Bogu, że masz wielki problem. powiedz swojemu problemowi, że masz wielkiego Boga.
usunietenaprosbe
Gość

23 lipca 2018, o 22:57

katarzynka pisze:
23 lipca 2018, o 21:21
Opiuek pisze:
23 lipca 2018, o 21:18
Coraz rzadziej tu zaglądam...
To dobrze czy źle? ;)
...tak ;)
Awatar użytkownika
katarzynka
Dyżurny na forum Odważny VIP
Posty: 2938
Rejestracja: 20 czerwca 2016, o 20:04

23 lipca 2018, o 23:05

Opiuek pisze:
23 lipca 2018, o 22:57
katarzynka pisze:
23 lipca 2018, o 21:21
Opiuek pisze:
23 lipca 2018, o 21:18
Coraz rzadziej tu zaglądam...
To dobrze czy źle? ;)
...tak ;)
Idealnie wymijająca odpowiedź :DD

W każdym razie mam nadzieję, że to oznaka progresu :)
jeśli życie sprawia, że nie możesz ustać, uklęknij.

nie mów Bogu, że masz wielki problem. powiedz swojemu problemowi, że masz wielkiego Boga.
ODPOWIEDZ