Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Słabszy dzień? Kryzys? Ogólne pytanie? Wyżal się swobodnie.

Forum poświęcone: nerwicy lękowej, atakom paniki, agorafobii, hipochondrii (wkręcaniu sobie chorób), strach przed "czymś tam" i ogólnie stanom lękowym np. lęk wolnopłynący.
Możesz dopisać się do istniejącego już tematu lub po prostu stworzyć nowy.
Tutaj umieszczamy swoje objawy, historie, przeżycia. Dzielimy się doświadczeniami i jednocześnie znajdując ulgę dajemy innym pocieszenie oraz swego rodzaju ulgę, że nie są sami.
Awatar użytkownika
eiviss1204
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 1291
Rejestracja: 2 stycznia 2017, o 16:22

11 stycznia 2018, o 22:22

Heimdall pisze:
11 stycznia 2018, o 22:20
eiviss1204 pisze:
11 stycznia 2018, o 22:16
:twisted:
Heimdall pisze:
11 stycznia 2018, o 22:13
Ktoś dosłownie chwilę przede mną wykupił ostatnią ofertę wakacyjną do Grecji w mega promocji...
Życie jest takie okrutne, mam dość :buu:
:DD
:pp :haha: no trochę peszek,zrob im na zlosc i wykup oferte w innym biurze xdd do Włoch ! Nie beda Ci mowic jak masz zyc i co wybierac !!!!
Pojde jeszcze dalej-wezme kredyt, wykupie ten dom wczasowy i anuluje wszyskim rezerwacje :twisted:
oczywiscie to wszystko w ramach odburzania ;)
To w ramach przelamywania leków, pracy nad postawą unikajaca i zdobywania swoich szczytów xdd
Ja daje Ci aprobate ! Idz wykup i niech sie gnojki nie cieszą ze jadą ! :twisted:
Szukasz dobrych naturalnych kosmetyków? Lub masz jakiś problem skórny?
A może potrzebujesz kremu z magnezem, na zmęczoną skórę i zarazem duszę?

Obrazek Daj sobie prawo do relaksu i bycia coraz piękniejszą!
Pozwól sobie doradzić i zgłoś się do mnie :)
Awatar użytkownika
Heimdall
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 23 lutego 2017, o 13:50

11 stycznia 2018, o 22:51

Pewnie dzięki temu dostane range "życiowy wojownik" xD
A jak interes nie wypali to zaloze temat, podam numer konta bankowego i wrzuce kilka smutnych emotek :)
Awatar użytkownika
niedowierzam
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 84
Rejestracja: 15 grudnia 2017, o 20:37

12 stycznia 2018, o 08:24

Wyżalam się, gdyż po kilku dniach przerwy od tego gówna, mam mikro słabszy dzień, bo od wczoraj wieczór drży mi wskazujący palec u lewej ręki i tak mnie to wk***... :evil:
Awatar użytkownika
Iwona29
Dyżurny na forum Odważny VIP
Posty: 1899
Rejestracja: 10 maja 2017, o 08:53

12 stycznia 2018, o 09:25

Niedowierzam

Ty masz tak a ja mam któryś dzień pilnowanie i gorąc w nogach od stopy do łydki i dłonie.
Mam dosyć bo całe dnie mam do niczego.
Do pracy muszę chodzić a ja mam uczucie że padnę bo nie mam w nich siły.Cisnienie niziutkie mam i ból kręgosłupa.A może to od niego mam to ?
Nie mam siły ogólnie.A bieganie w robocie mnie wykańcza.
Walcz ! Nie uciekaj bo wygrasz😉
Jak nie Ty to kto.
" Będziesz kiedyś bardzo szczęśliwa,powiedziało życie...Ale najpierw sprawię, że będziesz silna"🙂
Awatar użytkownika
niedowierzam
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 84
Rejestracja: 15 grudnia 2017, o 20:37

12 stycznia 2018, o 09:39

Iwona29 pisze:
12 stycznia 2018, o 09:25
Niedowierzam

Ty masz tak a ja mam któryś dzień pilnowanie i gorąc w nogach od stopy do łydki i dłonie.
Mam dosyć bo całe dnie mam do niczego.
Do pracy muszę chodzić a ja mam uczucie że padnę bo nie mam w nich siły.Cisnienie niziutkie mam i ból kręgosłupa.A może to od niego mam to ?
Nie mam siły ogólnie.A bieganie w robocie mnie wykańcza.
O masz też takie palenie w nogach miałam i w rękach, masakra.. :/
Awatar użytkownika
Iwona29
Dyżurny na forum Odważny VIP
Posty: 1899
Rejestracja: 10 maja 2017, o 08:53

12 stycznia 2018, o 09:45

No mam i nie wiem czy to z krążeniem coś bo mam niskie już długo ciśnienie.Czy od kręgosłupa bo rano nie mogę się podnieść.Mam chyba dyskopatie że sztywnieje mi kręgosłup i ból w nogę idzie.
Czy to w jakiś sposób będzie też nerwowa wkrętka nową.
Ale wątpię
Walcz ! Nie uciekaj bo wygrasz😉
Jak nie Ty to kto.
" Będziesz kiedyś bardzo szczęśliwa,powiedziało życie...Ale najpierw sprawię, że będziesz silna"🙂
Awatar użytkownika
niedowierzam
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 84
Rejestracja: 15 grudnia 2017, o 20:37

12 stycznia 2018, o 10:11

Ja mam dyskopatie calego odc. ledzwiowego :p jesli idzie Ci prad w noge i klujacy bol to na pewno.
Awatar użytkownika
niedowierzam
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 84
Rejestracja: 15 grudnia 2017, o 20:37

12 stycznia 2018, o 10:12

A najłtwiej to sprawdzic, zebys sie polozyla na płasko i ktos zeby ci na prostm kolanie podniosl noge, w ktora idzie bol, jak napier.. to to dyskopatia
Awatar użytkownika
Iwona29
Dyżurny na forum Odważny VIP
Posty: 1899
Rejestracja: 10 maja 2017, o 08:53

12 stycznia 2018, o 11:31

Acha.
Mam na rezonans ale pół roku czekania.
Poza tym boję się komory tej.Ech.

Zgrzyta mi w kregosłupie nisko tak jakby przy schylaniu trzeszczy jak nie nasmarowane drzwi skrzypi.
I jak jestem przygnębiona bo drzewo dziwnie to taki ból że wyprostować się ciężko i nogi bolą.
Walcz ! Nie uciekaj bo wygrasz😉
Jak nie Ty to kto.
" Będziesz kiedyś bardzo szczęśliwa,powiedziało życie...Ale najpierw sprawię, że będziesz silna"🙂
Awatar użytkownika
Iwona29
Dyżurny na forum Odważny VIP
Posty: 1899
Rejestracja: 10 maja 2017, o 08:53

12 stycznia 2018, o 11:32

.....masaże i basen ale kasy brak i czasu.
Walcz ! Nie uciekaj bo wygrasz😉
Jak nie Ty to kto.
" Będziesz kiedyś bardzo szczęśliwa,powiedziało życie...Ale najpierw sprawię, że będziesz silna"🙂
Awatar użytkownika
niedowierzam
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 84
Rejestracja: 15 grudnia 2017, o 20:37

12 stycznia 2018, o 14:34

Iwona29 pisze:
12 stycznia 2018, o 11:31
Acha.
Mam na rezonans ale pół roku czekania.
Poza tym boję się komory tej.Ech.

Zgrzyta mi w kregosłupie nisko tak jakby przy schylaniu trzeszczy jak nie nasmarowane drzwi skrzypi.
I jak jestem przygnębiona bo drzewo dziwnie to taki ból że wyprostować się ciężko i nogi bolą.
No mi nie zgrzyta, ale tak jak Ci mowie, standardowa rzecz jaka sprawdza kazdy ortopeda. Połóż się i na wyprostowanym kolanie nalezy podnieść nogę do góry, w przypadku dyskopatii idzie prąd w nogę i ból, ponieważ w dyskopatii wypuklina bądź przepuklina krążka międzykręgowego uciska na nerw.
A rezonans jest spoko, tam jest dużo miejsca i Panie powinny dać Ci słuchawki z muzyką na uszy i możesz wszystko oglądać :)
Awatar użytkownika
zdravko
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 665
Rejestracja: 10 lipca 2015, o 13:54

12 stycznia 2018, o 14:47

Czy ja wiem, to zależy czego, najgorzej to szyja, zakładają takie ustrojstwo, że jakby się spierdzieliło i wymarł nagle gatunek ludzki albo wszyscy zamienili się w zombi ;) , to człowiek nie wyjdzie sam z tej tuby.

Podstawa przy tym badaniu to korki do uszu, dźwięk jest strasznie głośny i mi to dało ostro po zaworach .
Załamana89
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 196
Rejestracja: 20 sierpnia 2016, o 07:17

12 stycznia 2018, o 14:56

Ja jestem po 4 rezonansach w silnej nerwicy i da się przeżyć.Czliwiek zrobi wszystko żeby przekonać się jakie objawy może dawać nerwa wszystkoj wychodzi ok i dalej się szuka nawet jak usłyszy od neurologa że trzeba się zająć życiem a nie biegać po lekarzach.Majac rezonans e tezeslam się jak garaleta i serce walił i nikt nie poznał co się zemn a dzieje.A psychiatra po ci Pani będzie robić rezonans wszystko jest z nerwicy.Ale ja ostatnie 3ooo wydałem na rezonans e a to i tak nerwica.I co :)
Załamana89
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 196
Rejestracja: 20 sierpnia 2016, o 07:17

12 stycznia 2018, o 15:00

Ludzie mają 50 60 lat i nie robi a rezonans.A ja 28 lat i cała teczka badań aż wstyd się przyznać ci nerwa robi z nami.Wszystko siedzi w naszych głowach a my dalej nie akceptujemy tego bo siedzimy w głowie swojej a nie na zewnatrz
Załamana89
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 196
Rejestracja: 20 sierpnia 2016, o 07:17

12 stycznia 2018, o 15:02

Sorki ale już jestem tak wkureiona na nerwe i tyle złości mam i pomyślę ile wszystkie nadania mnie wyszły to bym miała pokoje wyremontowane!!!!!
ODPOWIEDZ