Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Zdrowienie.

Forum poświęcone: nerwicy lękowej, atakom paniki, agorafobii, hipochondrii (wkręcaniu sobie chorób), strach przed "czymś tam" i ogólnie stanom lękowym np. lęk wolnopłynący.
Możesz dopisać się do istniejącego już tematu lub po prostu stworzyć nowy.
Tutaj umieszczamy swoje objawy, historie, przeżycia. Dzielimy się doświadczeniami i jednocześnie znajdując ulgę dajemy innym pocieszenie oraz swego rodzaju ulgę, że nie są sami.
ODPOWIEDZ
Direct
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 415
Rejestracja: 9 września 2013, o 19:32

23 stycznia 2014, o 22:55

hejka jak to jest z tym zdrowieniem? jak wyglada ten proces ze jeden krok w przód i dwa w tyl? i np. wczoraj mialem bardzo stresujaca sytuacje. ok byla ta sytuacja przetlumaczylem sobie ze bylo juz ok. a gdy nastepnego dnoa wstalem. pogorszylo mi sie.. doszly bjawy dd i dziwne jazdy.. Jak to działa? I czasem mam tak ze takie pogorszenie mam nawet wtedy kiedy caly dziem w domu przesiedze albo z niczego..
Lipski
Ex-administrator i do tego odburzony
Posty: 664
Rejestracja: 19 czerwca 2013, o 20:07

23 stycznia 2014, o 23:12

Direct DD jest bardzo zmiennym, "plastycznym" stanem, w którym co rusz coś się zmienia. Bardzo ważne jest nie załamywanie się kiedy przychodzą gorszę dni, a przychodzą zawszę ;) Czasami nie ma konkretnej przyczyny pogorszenia naszego samopoczucia, choć równie dobrze świadomie możemy tej przyczyny nie dostrzec, dlatego nie panikuj, tak też się po prostu zdarza. Jeden krok do przodu i dwa w tył, tak wygląda podróż drogą do wyzdrowienia, ale pamiętaj o tym że każda droga ma swój koniec ;)
With your feet in the air and your head on the ground
Try this trick and spin it, yeah
Your head will collapse
If theres nothing in it
And you'll ask yourself

Where is my mind ?
Where is my mind ?
Where is my mind ?
Awatar użytkownika
lenka89
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 177
Rejestracja: 13 grudnia 2013, o 22:18

24 stycznia 2014, o 00:57

Sluchaj Wujka Lipskiego bo dobrze pisze :) Ja mam tak czesto w ciagu dnia nawet ze czuje ze juz juz juz zaraz bedzie po wszystkim poczym to wraca. Narazie mam tendencje 1do 1. Czyli jeden dzien ok i jeden dzien zly no i tak w kolko :) Zajebionzo nie :D? Glowa do gory. Wazne ze jest progress a na wszystko trzeba czasu :)
Victor
Administrator
Posty: 6548
Rejestracja: 27 marca 2010, o 00:54

24 stycznia 2014, o 10:45

W Twoim wypadku zdrowienie w zasadzi eprawie musi oznaczać, że nie będziesz przy każdym pogorszeniu i objawie panikował ani traktował wszystkiego jak zagrożenie. Ja pamietam ty w pierwszym swoim poście napisałeś, że wszystkim się zbytnio przejmujesz i masz tak juz że sobie wkrecasz, dlatego musisz zrozumieć, ze jeśli mowa o pelnym wyzdrowieniu to nie jest tu kwestia tylko braku objawów ale zmiany swojego podejścia do objawów, strachów i róznych chorób i całego zycia. Bo tak to dwa dni mozesz objawów nie mieć a potem dostac i znowu od razu panikowac i się nakrecać.
Trudno dwa dni bez objawów nazywac zdrowieniem kiedy nadal panicznie się boisz objawów i tego co się z tobą dzieje.
Patrz, Żyj i Rozmyślaj w taki sposób... aby móc tworzyć własne "cytaty".
Historia moich zaburzeń lękowych i odburzania
Moje stany derealizacji i depersonalizacji i odburzanie


Przykro mi jeżeli na odpowiedź na PW czekasz bardzo długo, niestety ze mną tak może z różnych powodów być :)
colombo
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 42
Rejestracja: 5 listopada 2011, o 16:03

24 stycznia 2014, o 11:30

tyle ze to duzo trudniej zrobic ^ ^ ale ogolnie to po czesci prawda...
ODPOWIEDZ