Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Zacznij

Materiały użytkowników, którzy stworzyli ciekawy materiał ale nie w takiej ilości aby stworzyć im osobny dział.
Regulamin forum
Uwaga! Attention! Achtung! 注意广告!
Ten dział poświęcony jest materiałom forumowym, służą one "do odczytu" czyli nabywania informacji i ewentualnie komentarza. Nie opisuj tu swojej historii, objawów i nie zadawaj pytań o zaburzenia.
Jeśli masz taką potrzebę przejdź na stronę główną forum - Kliknij - do sekcji FORUM DYSKUSYJNE, tam masz dostępnych wiele działów do rozmów, pytań itp.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
schanis22
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 2199
Rejestracja: 17 września 2015, o 00:28

1 grudnia 2019, o 16:07

ZACZNIJ. :lov: cmok :lov: Tak się wychodzi z zaburzenia.
Jeśli się boisz niepowodzenia, zacznij mimo to, a jeśli nie można inaczej, to ponieś klęskę, pozbieraj się i zacznij od nowa. Jeśli znów się nie uda, to co z tego? Zacznij jeszcze raz. To nie porażka powstrzymuje - to niechęć do zaczynania od początku powoduje stagnację.
Co z tego, że się boisz? Jeśli się obawiasz, że coś wyskoczy i Cię ugryzie, to niech się to wreszcie stanie , jeśli boisz się lękowych myśli wystaw zaburzenie na próbę niech one się staną :si

Niech twój strach wyjrzy z ciemności i Cię ukąsi, żebyś miała to już za sobą i mogła się posuwać dalej.
Przezwyciężysz to. Strach minie. Lepiej, żebyś wyszła mu naprzeciw, poczuła go i pokonała, zamiast mieć w nim wieczną wymówkę do tkwienia w zaburzeniu .

schanis22 Obrazek
W zdrowym ciele zdrowy duch , zdrowa głowa zdrowy brzuch.
Nerwica jest małą ściemniarą francą , wróblicą cwaniarą . Plącze nam nogi i mówi idż ! Wkręceni w zgubną nić .
Świata nie naprawisz - napraw siebie .
Zaburzenie
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 145
Rejestracja: 23 kwietnia 2019, o 18:00

1 grudnia 2019, o 16:11

A jak zacząć, skoro zrobiło się w życiu coś mega głupiego, że aż głupio pisać...
Zacząć od wybaczenia sobie ! :friend:
Alex Rose
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 26 listopada 2019, o 12:37

1 grudnia 2019, o 17:03

Ja akurat jestem na początku drogi, więc do mnie ten przekaż jak najbardziej trafił <3 Bardzo ładnie to ujelas. dla wielu osób Twój wpis może stawić inspiracje i motywacje. :friend: Trzeba walczyć. Widziałam tutaj gdzieś na forum takie powiedzenie, które silnie na mnie zadziałało... brzmiało mniej więcej tak - lepiej umrzeć na stojąco niz żyć wiecznie na kolanach. Dzięki i miłego dnia Ci życzę :)
Nowa na forum i niestety nieco zagubiona. Jeśli miałby ktoś jeszcze ochotę wesprzeć mnie na starcie i udzielic jakieś cennej rady zapraszam serdecznie do mojego wątku - >nowa-forum-niestety-nieco-zagubiona-mia ... 14934.html
Awatar użytkownika
schanis22
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 2199
Rejestracja: 17 września 2015, o 00:28

1 grudnia 2019, o 17:09

Alex Rose pisze:
1 grudnia 2019, o 17:03
Ja akurat jestem na początku drogi, więc do mnie ten przekaż jak najbardziej trafił <3 Bardzo ładnie to ujelas. dla wielu osób Twój wpis może stawić inspiracje i motywacje. :friend: Trzeba walczyć. Widziałam tutaj gdzieś na forum takie powiedzenie, które silnie na mnie zadziałało... brzmiało mniej więcej tak - lepiej umrzeć na stojąco niz żyć wiecznie na kolanach. Dzięki i miłego dnia Ci życzę :)
Lepiej umrzeć na stojąco niż żyć na kolanach to cytat Divina , który razem z Victorem nagrał divoviki , uwielbiam ten cytat , miałam go często w głowie kiedy to ja szłam drogą odburzenia :lov: Alex Rose korzystaj z forum , z rad a będziesz następną która pożegna zaburzenie lękowe Obrazek
W zdrowym ciele zdrowy duch , zdrowa głowa zdrowy brzuch.
Nerwica jest małą ściemniarą francą , wróblicą cwaniarą . Plącze nam nogi i mówi idż ! Wkręceni w zgubną nić .
Świata nie naprawisz - napraw siebie .
Alex Rose
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 26 listopada 2019, o 12:37

2 grudnia 2019, o 00:00

Obejrzalam już parę ich filmów. Przede mną etap 4 odburzania. Chciałabym wierzyc, że wyjdę z tego, ale wciąż mam myśli, że w moim przypadku nie będzie happy endu :( Oprocz problemów z którymi zmagają się osoby będące tu mam też atopowe zapalenie skóry i przeokropnie mnie to męczy (istny koszmar z tym gownem przeżywam od urodzenia najgorszemu wrogowi bym tego nie zyczyla). Każdego dnia mnie to męczy co pogarsza tylko mój zły stan psychiczny. Ale mimo to jak przeczytałam, że mogę być ta następna jakoś mnie to ucieszyło, choć tej wiary w to nie jest za dużo. Jeszcze raz dziękuję za miłe slowa :friend:
Nowa na forum i niestety nieco zagubiona. Jeśli miałby ktoś jeszcze ochotę wesprzeć mnie na starcie i udzielic jakieś cennej rady zapraszam serdecznie do mojego wątku - >nowa-forum-niestety-nieco-zagubiona-mia ... 14934.html
Awatar użytkownika
Juliaaa78569
Dyżurny na forum Odważny VIP
Posty: 575
Rejestracja: 27 kwietnia 2018, o 16:25

2 grudnia 2019, o 07:18

Alex Rose pisze:
2 grudnia 2019, o 00:00
Obejrzalam już parę ich filmów. Przede mną etap 4 odburzania. Chciałabym wierzyc, że wyjdę z tego, ale wciąż mam myśli, że w moim przypadku nie będzie happy endu :( Oprocz problemów z którymi zmagają się osoby będące tu mam też atopowe zapalenie skóry i przeokropnie mnie to męczy (istny koszmar z tym gownem przeżywam od urodzenia najgorszemu wrogowi bym tego nie zyczyla). Każdego dnia mnie to męczy co pogarsza tylko mój zły stan psychiczny. Ale mimo to jak przeczytałam, że mogę być ta następna jakoś mnie to ucieszyło, choć tej wiary w to nie jest za dużo. Jeszcze raz dziękuję za miłe slowa :friend:
Dużo osób tutaj z nerwicą oprócz niej ma inne problemy zdrowotne i również wyszli z nerwicy :)(w tym ja, choć nie wyszłam jeszcze z nerwicy ale jest leoiej :))
Także tu nie ma zasady - może jest ciutek trudniej, ale to nadal jak najbardziej możliwe.

Dla przykładu pewna Natalia która zmaga się z ciężką migrena od dziecka wyszła z nerwicy i nawet napisała o tym posta :)
życie
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 596
Rejestracja: 18 października 2017, o 09:26

2 grudnia 2019, o 08:41

Alex Rose pisze:
2 grudnia 2019, o 00:00
Obejrzalam już parę ich filmów. Przede mną etap 4 odburzania. Chciałabym wierzyc, że wyjdę z tego, ale wciąż mam myśli, że w moim przypadku nie będzie happy endu :( Oprocz problemów z którymi zmagają się osoby będące tu mam też atopowe zapalenie skóry i przeokropnie mnie to męczy (istny koszmar z tym gownem przeżywam od urodzenia najgorszemu wrogowi bym tego nie zyczyla). Każdego dnia mnie to męczy co pogarsza tylko mój zły stan psychiczny. Ale mimo to jak przeczytałam, że mogę być ta następna jakoś mnie to ucieszyło, choć tej wiary w to nie jest za dużo. Jeszcze raz dziękuję za miłe slowa :friend:
Witaj Alex ja i Schanis22 jako wierne fanki możemy Ci polecić jeszcze do posłuchania Ahjana Brahma na YT. Możesz zacząć od filmiki "spokój to największe szczęście". Nam bardzo pomógł. Zobaczysz, że pomału zaczniesz znajdywać w sobie spokój. Nie licz na szybkie efekty, daj sobie czas, a będzie ci dane. Powodzenia.

Ps. Arletka 💗
Wczoraj byłem bystry
i chciałem zmieniać świat.
Dziś jestem mądry,
więc zmieniam siebie.
Rumi
Zaburzony1985
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 48
Rejestracja: 2 listopada 2019, o 13:49

8 lutego 2020, o 15:54

To może i ja się skuszę na filmik zawsze to jakieś oderwanie od problemów i mysli
Awatar użytkownika
schanis22
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 2199
Rejestracja: 17 września 2015, o 00:28

19 lutego 2020, o 17:36

Zaburzony1985 pisze:
8 lutego 2020, o 15:54
To może i ja się skuszę na filmik zawsze to jakieś oderwanie od problemów i mysli
Zaburzony1985 , szczerze polecam . Jeśli obejrzysz napisz mi jak się podobało ? :friend:
W zdrowym ciele zdrowy duch , zdrowa głowa zdrowy brzuch.
Nerwica jest małą ściemniarą francą , wróblicą cwaniarą . Plącze nam nogi i mówi idż ! Wkręceni w zgubną nić .
Świata nie naprawisz - napraw siebie .
ODPOWIEDZ