Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Wszystko co mnie martwi

Forum poświęcone: nerwicy lękowej, atakom paniki, agorafobii, hipochondrii (wkręcaniu sobie chorób), strach przed "czymś tam" i ogólnie stanom lękowym np. lęk wolnopłynący.
Możesz dopisać się do istniejącego już tematu lub po prostu stworzyć nowy.
Tutaj umieszczamy swoje objawy, historie, przeżycia. Dzielimy się doświadczeniami i jednocześnie znajdując ulgę dajemy innym pocieszenie oraz swego rodzaju ulgę, że nie są sami.
Awatar użytkownika
Truskawka
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 82
Rejestracja: 28 października 2016, o 08:19

22 marca 2017, o 09:43

Gafa pisze:
Ardiano K-ce pisze:Jesli masz trochę grosza zainwestuj w książke"Mindfulnes"Trening uwaznosci,wydawnictwa samo sedno i do tego,jest plyta.Narazie ja czytam i jak skończę,zaczynam medytacje.Naczytalem sie i nasluchalem o samych pozytywnych jej aspektach i chcę zyc w pelni'tu i teraz'.Swietnie napisana ksiazka.
Ardiano a czytałes ,,Życie piękna katastrofa,, Jest genialna. Jeśli chodzi o tu i teraz bardzo lubię Eckharta Tolle

Ma ktoś te książki w wersji pdf?
"Jeśli się smucisz to żyjesz przeszłością. Jeśli się boisz to żyjesz przyszłością. Jeśli jesteś spokojny to żyjesz teraźniejszością" Lao Tzu
Gafa
Hardcorowy "Ryzykant" Forum
Posty: 723
Rejestracja: 27 grudnia 2016, o 14:27

22 marca 2017, o 11:40

Eckharta Tolle tak
Awatar użytkownika
Ardiano K-ce
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 285
Rejestracja: 10 marca 2017, o 05:36

22 marca 2017, o 15:55

Nie czytalem,a tak szczerze zacząłem dopiero teraz.Miałem nadzieje,ze ksiazki w naukowy i bardzo wiarygodny sposób opisza jak funkcjonuje,ludzka psychika.Będę mial ten tytul na uwadze.
Nie żyjesz chwilą obecną,to żyjesz w własnej głowie.Przeszłość i przyszłość istnieją,jedynie w twojej głowie.
wyjdź ze swojej głowy i zacznij żyć,bo sensem i prawdziwym celem życia,jest życie samo w sobie.
Gafa
Hardcorowy "Ryzykant" Forum
Posty: 723
Rejestracja: 27 grudnia 2016, o 14:27

22 marca 2017, o 17:00

A to polecam jeszcze W pułapce mysli
Awatar użytkownika
eiviss1204
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 1291
Rejestracja: 2 stycznia 2017, o 16:22

22 marca 2017, o 20:09

Boje sie tez psychoz jakis. Bylam u pschiatry i opowiadalam mu to wszystko,ze mam lek nieokreslony,niczym niespowodowany, ludzie byli ze mna w tym czasie ale do 12 bylam sama i wkrecam sobie,ze jak bylam sama to wtedy mialam moze psychozy,wylaczajac weekendy rowniez... bo bylam u kolezanki,ale watpie w to ,ze tak to wyglada ze psychoze dostajesz w okreslonych godzinach. Mozg mi wkreca ze moze mialam ale nie pamietam... mimo,ze z ludzmi bywalam ciagle...
Szukasz dobrych naturalnych kosmetyków? Lub masz jakiś problem skórny?
A może potrzebujesz kremu z magnezem, na zmęczoną skórę i zarazem duszę?

Obrazek Daj sobie prawo do relaksu i bycia coraz piękniejszą!
Pozwól sobie doradzić i zgłoś się do mnie :)
Awatar użytkownika
Ardiano K-ce
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 285
Rejestracja: 10 marca 2017, o 05:36

22 marca 2017, o 20:14

Ty to masz jazdy dziewczyno szcz> Miałaś ostatnio,albo pamiętasz dzien bez takiej fiksacji?
Nie żyjesz chwilą obecną,to żyjesz w własnej głowie.Przeszłość i przyszłość istnieją,jedynie w twojej głowie.
wyjdź ze swojej głowy i zacznij żyć,bo sensem i prawdziwym celem życia,jest życie samo w sobie.
Awatar użytkownika
eiviss1204
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 1291
Rejestracja: 2 stycznia 2017, o 16:22

22 marca 2017, o 20:20

Tak jasne :D ja mam kilka dni spokoju i potem kilka dni jazdy znow :P i potem juz sie poddaje , mija nie ma niczego i nie daj boze jak zaczne jakas mysl rozkminiac to juz pętla... tez sie dzis zastanawialam ,czy taki natlok mysli jest normlany :P
Czesto mam dobre dni,ale wtedy rzeczywiscie nie analizuje tego i puszcam wolno,ale brakuje konsekwencji w tym wszystkim tyle moge powiedziec... Trzeba sie ostro za to wziac :P
Szukasz dobrych naturalnych kosmetyków? Lub masz jakiś problem skórny?
A może potrzebujesz kremu z magnezem, na zmęczoną skórę i zarazem duszę?

Obrazek Daj sobie prawo do relaksu i bycia coraz piękniejszą!
Pozwól sobie doradzić i zgłoś się do mnie :)
Awatar użytkownika
Ardiano K-ce
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 285
Rejestracja: 10 marca 2017, o 05:36

22 marca 2017, o 20:32

Gdybyś byla moją kobieta,już ja bym ci te mysli z gliwy wybil :pp
Nie żyjesz chwilą obecną,to żyjesz w własnej głowie.Przeszłość i przyszłość istnieją,jedynie w twojej głowie.
wyjdź ze swojej głowy i zacznij żyć,bo sensem i prawdziwym celem życia,jest życie samo w sobie.
Awatar użytkownika
eiviss1204
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 1291
Rejestracja: 2 stycznia 2017, o 16:22

22 marca 2017, o 20:46

hahhaha no na pewno :D ale ja meczaca jestem jak 150 :P dlatego zmieniam otoczenie czesto ,jak jestem ze znajomymi to mi wstyd tak sie uzalac i mi mija nerwica :P hahha a jak jestem w domu to kino i cyrk na kolkach :D dzis juz mialam raka pluc. uduszenie sie bo cierpie na bezdechy senne od zawsze no ale wiaodmo teraz akurat sie moge udusic :P Schizola i Chad w tej chwili przerabiam bo zobaczylam w tv program o Hiltlerze ze mial dwubiegonowke :P przy okazji uszkodzenie mozgu po marysce :P takze spectrum chorob jest szerokie u mnie :D zwariowalbys i dostal przeze mnie niemozliwej psychozy :P ja jestem nerwicowcem poziom HArd :D
Szukasz dobrych naturalnych kosmetyków? Lub masz jakiś problem skórny?
A może potrzebujesz kremu z magnezem, na zmęczoną skórę i zarazem duszę?

Obrazek Daj sobie prawo do relaksu i bycia coraz piękniejszą!
Pozwól sobie doradzić i zgłoś się do mnie :)
Awatar użytkownika
Ardiano K-ce
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 285
Rejestracja: 10 marca 2017, o 05:36

22 marca 2017, o 20:49

Mam wrażenie,ze ty bez tej nerwicy zyc bys nie mogla.Zanudzila bys sie :DD
Nie żyjesz chwilą obecną,to żyjesz w własnej głowie.Przeszłość i przyszłość istnieją,jedynie w twojej głowie.
wyjdź ze swojej głowy i zacznij żyć,bo sensem i prawdziwym celem życia,jest życie samo w sobie.
p.karnia1
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 989
Rejestracja: 13 listopada 2016, o 11:28

22 marca 2017, o 20:52

Monika przestań pisać na tym forum bo w łeb
Per aspara ad astra
Awatar użytkownika
eiviss1204
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 1291
Rejestracja: 2 stycznia 2017, o 16:22

22 marca 2017, o 20:57

Hahahaha no tez tak mysle,cos w tym jest,jak nie mialam ostatnio to jakos tak blado w zyciu sie porobilo :D dostalam reprymende,teraz bedzie skrucha :D
Dzieki wam za postawienie do pionu !
Ardiano dzieki za szybkie odpowiedzi !!! i za wsparcie
Patryk hahahhaha dzieki za szybka reprymende :PJuz wychodze :D Musimy sie nawzajem opierniczac jak juz pojdzie za duzo tego !
Szukasz dobrych naturalnych kosmetyków? Lub masz jakiś problem skórny?
A może potrzebujesz kremu z magnezem, na zmęczoną skórę i zarazem duszę?

Obrazek Daj sobie prawo do relaksu i bycia coraz piękniejszą!
Pozwól sobie doradzić i zgłoś się do mnie :)
ODPOWIEDZ