Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Witam Wszystkich

Tutaj możesz się przedstawić, napisać coś o sobie.
ODPOWIEDZ
loleczek817
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 9 stycznia 2015, o 12:10

9 stycznia 2015, o 12:36

Nie ogarniam Natrętnych mnie myśli, Non stop podejrzewam że Moja miłość mnie zdradza że wcale nie jest tak kolorowo jak mi się wydaję itp idt że z kimś pisze za moimi plecami że koresponduje na Fb ale wiem że tak nie jest. Non stop Analizuje co do mnie powie, jakiego smsa dostane czy czasami nie był za bardzo oschły i obojętny że nie długo już nadejdzie nasz koniec Masakra a wiem doskonale że mnie kocha ponad życie tak samo jak i Ja kocham nie daje rady. Próbuje sobie wytłumaczyć że wiem że jest Ok że wszystko w porządku ale po chwili nawet wychodząc do łazienki wracają myśli na ten temat że nie widzę to może już z kimś piszę Tragedia jakaś... :( :( :( nawet jak raz wyjdzie z domu i nie powie do mnie kocham Cię to już myślę że coś się zaczyna dziać bo nie powiedziała tego słowa i tak mam na okrągło poprostu nie da się już tak funkcjonować.... :buu:
Awatar użytkownika
Ciasteczko
Administrator
Posty: 2682
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 01:01

9 stycznia 2015, o 21:45

Loleczku, witaj na forum. Myśli są tylko myślami, a Ty aktualnie uwierzyłeś, że one mają nad Tobą moc. Jest to zrozumiałe, bo jest to automatyczne co robimy, dopóki nie zaczynamy funkcjonować świadomie. Myśl jest tylko jakimś pomysłem, który ma Twój umysł, a Ty jesteś od ocenienia czy ta myśl ma sens. Może nie mieć sensu, bo myśli powstają często na bazie tego jaka atmosfera panuje w głowie. U Ciebie jest to atmosfera lękowa. Najpewniej jest jakaś przyczyna- może samoocena, może jakieś doświadczenia ze związków z przeszłości, może przyzwyczajenie, że nie można ludziom ufać. Podstawową zasadą przy natrętach jest nauczenie się własnie czym jest myśl, to że to Ty tu rządzisz a nie ta myśl oraz nie przejmowanie się tym, że takie myśli się pojawiają. Jednak jako że ciężko w krótkich słowach ująć całość tematu, to polecam Ci usiąść wygodnie i przesłuchać nagranie, albo poczytać artykuły. Warto zainwestować w to swój czas, bo będzie się łatwiej żyło. :)

Polecam nagranie:

etap-3-mysli-lekowe-t4330.html

i artykuły:
lekowy-chochlik-myslowy-t5055.html

gra-w-zarzadzanie-natretnymi-myslami-t5041.html
Odburzanie, to proces - wstajesz, upadasz, wstajesz, upadasz... ale upierasz się, że idziesz do przodu.
Każdy ma tę moc. Nie odkładaj życia na później. Nigdy. :hercio:
ChrisK
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 66
Rejestracja: 30 listopada 2014, o 01:46

9 stycznia 2015, o 22:05

O kurde jakoś tak szybko przeczytałem i byłem pewien, że to dziewczyna pisała. Słuchaj pani wyżej, a szybko wyjdziesz z tego, bo Twoje objawy aż ciężko podpiąć do nerwicy. Możesz równie dobrze być chorobliwie zazdrosny jak ja np. Też jak miałem dziewczyne to wiele rzeczy podejrzewałem i analizowałem, ale to po 1 przez to, że kobiety mnie wiele razy oszukały, a po drugie, że bardzo mocno i szybko się przywiązuje do kogoś.
www.soundcloud.com/chrisqu-1/
ODPOWIEDZ