Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

witam

Tutaj możesz się przedstawić, napisać coś o sobie.
ODPOWIEDZ
Geeksi
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 11 grudnia 2015, o 23:44

11 grudnia 2015, o 23:54

Witam was wszystkich.
Jestem tutaj, ponieważ nie potrafię odnaleźć się w świecie realnym. Szukam swojego miejsca do którego będę chciała wracać..
Awatar użytkownika
zdravko
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 665
Rejestracja: 10 lipca 2015, o 13:54

12 grudnia 2015, o 08:19

Eeee, chyba nie chcesz powiedzieć , ze to forum ma dal Ciebie być zastępstwem świata realnego, ludzie tu przychodzą właśnie po rade jak żyć w świecie realnym a nie jak uciekać od niego na fora internetowe.
Geeksi
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 11 grudnia 2015, o 23:44

14 grudnia 2015, o 19:58

I dlatego spędzają tu tak wiele czasu ?
Victor
Administrator
Posty: 6548
Rejestracja: 27 marca 2010, o 00:54

14 grudnia 2015, o 21:06

Poprzez obecność tutaj możesz jakoś znaleźć drogę do odnalezienia się w świecie realnym.

Obecnie łatwo jest często przesiadywać przed kompem bo z niego wszedzie i do każdego jest blisko.
Ja całkiem sporo czasu spędzam przy nim robiąc rozmaite rzeczy, mimo to nie jest to moje zastepstwo a raczej uzupełnienie, bo jednak mamy erę informacji i można to wykorzystać na plus.
Natomiast zastępstwem dla życia, komputer, facebook czy forum byc raczej nie powinny dla nikogo.
Patrz, Żyj i Rozmyślaj w taki sposób... aby móc tworzyć własne "cytaty".
Historia moich zaburzeń lękowych i odburzania
Moje stany derealizacji i depersonalizacji i odburzanie


Przykro mi jeżeli na odpowiedź na PW czekasz bardzo długo, niestety ze mną tak może z różnych powodów być :)
Awatar użytkownika
Thori
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 226
Rejestracja: 23 stycznia 2015, o 13:24

14 grudnia 2015, o 23:20

Zamian świata realnego na wirtualny nie jest dobrym pomysłem. (O ile nie jest się nolifem i nie trzeba namiętnie wbijać levelu ;) )
Uciekanie przed światem zewnętrznym nie rozwiąże problemów. Jest dobre jako chwilowa odskocznia, czy odnalezienie punktu zaczepienia, który pozwoli nam wrócić do świata realnego. Bo jak braknie netu, braknie wirtuala, to co dalej? Żyjemy w świecie realnym i w nim pozostańmy.
ODPOWIEDZ