Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Poszukuje pomocy... Czy to nerwica?

Forum poświęcone: nerwicy lękowej, atakom paniki, agorafobii, hipochondrii (wkręcaniu sobie chorób), strach przed "czymś tam" i ogólnie stanom lękowym np. lęk wolnopłynący.
Możesz dopisać się do istniejącego już tematu lub po prostu stworzyć nowy.
Tutaj umieszczamy swoje objawy, historie, przeżycia. Dzielimy się doświadczeniami i jednocześnie znajdując ulgę dajemy innym pocieszenie oraz swego rodzaju ulgę, że nie są sami.
Awatar użytkownika
ddd
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 2034
Rejestracja: 9 lutego 2012, o 20:54

23 lutego 2014, o 22:21

Ogolnie trudno w to uwierzyc wiec nie warto przez ten brak wiaru sie hamowac w probach :)
(muzyka - my słowianie)

Zaburzeni wiemy jak nerwica na nas działa, wiemy jak DD nam w bani rozpi***ala. To jest taa nerwica i lęk, to jest teen depersony wkręt!

Autor Zordon ;p
Awatar użytkownika
es7ef
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: 20 grudnia 2013, o 18:12

28 lutego 2014, o 15:26

Chodze codziennie jak na spidzie... Jakbym sie kaw ochlała, validol ani melisa nie bardzo juz pomaga... I tak jak teraz siedze przed kompem a robilabym 100 innych rzeczy w tym samym czasie...

-- 28 lutego 2014, o 15:26 --
Witajcie, czy w tej nerwicy moge sie trzasc?? po prostu?? rece, nogi... wszystko! Jak sie czyms zdenerwuje lub ze stresu zaczynam sie trzac jak galareta do tego serce wali masakra jakas
es7ef <3
Awatar użytkownika
Avenger
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 290
Rejestracja: 21 sierpnia 2013, o 16:07

28 lutego 2014, o 15:58

Siemanko, ja podczas nerwicy tak miałem w ciągu dnia, że przychodziły momenty, w których własnie bylem pobudzony i nakręcony na robienie wszystkiego na raz. Przychodził impuls w ciągu dnia i po prostu musiałem zacząć coś robic.

Tak jak najbardziej może tak być podczas stresu. Ja zawsze tak reagowałem np. sytuacja realnie była mało stresująca a u mnie ten stres rósł do ogromnych rozmiarów. Lęk też może tak działać. Czy to się mieści w głowie czy nie nerwica tak działa i ma cała gamme objawów, rozregulowany układ nerwowy i cała ta strefa emocjonalna jest zaburzona.

To wszystko działa na zasadzie zamknietego błednego koła. Nakrecasz sie poprzez wystepowanie objawów i tak to się już trzyma Ciebie. Postaraj się nie bać tej nerwicy i ja ignorowac. Z czasem powinno robić się coraz lepiej.

Pozdrawiam
Where is my mind?
Awatar użytkownika
es7ef
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: 20 grudnia 2013, o 18:12

3 marca 2014, o 09:54

No wlasnie przy wiekszych stresach czy emocjach robi mi sie tak dziwnie... Jakbym sie czegos bała. Narasta mi to w klatce piersiowej i do tego zaczynam sie strasznie trzasc... A czy mozna z takiej nerwicy, z takiego leku i tego narastanie w klatce piersiowej dostac zawalu rzeczywiscie? Czasem nad tym niee panuje:(
es7ef <3
supernova
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 6 grudnia 2013, o 21:10

5 marca 2014, o 11:09

Od nerwicy nie dostaniesz zawalu. Nie czytalam postow wszystkich ale jak nie masz to poszukaj sobie dobrego teraputy i zacznij chodzic na terapie. Nie oczekuj cudow od terapii ani tez magicznych rad ale wiem po sobie ze twarza w twarz motywowanie lepiej dziala niz samo czytanie o tym bo jak tylko czytasz to slabo idzie wpajanie sobie to do glowy a troche lepiej jak ktos cie co tydzien rewiduje z tego.
ODPOWIEDZ