Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

nerwica nerwicy w forum

Tutaj możesz się przedstawić, napisać coś o sobie.
dragoninfire80
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 22 lipca 2015, o 17:16

25 lipca 2015, o 21:38

Słuchajcie zalogowałem się z szczerych chęci ale im bardziej wchodze w wątki tym bardziej mnie to denerwuje mam nerwicę czytając to wszystko

Nie to że to jest jakaś krytyka !!!! to moja jazda dostaję zaraz bólu głowy, chyba ostro ze mną

Nie mogę na spokojnie wyszukiwać informacji o co chodzi ????

macie podobnie :luz:
bart26
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 2216
Rejestracja: 25 lutego 2015, o 13:00

25 lipca 2015, o 21:46

To nie czytaj po co sie zmuszasz do czegos
DOPOKI NIE PODEJMIESZ WYSILKU , TWOJ DZIEN DZISIEJSZY BEDZIE TAKI SAM , JAK DZIEN WCZORAJSZY
dragoninfire80
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 22 lipca 2015, o 17:16

25 lipca 2015, o 21:50

ja sie do wszystkiego zmuszam
Liv
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 18 lipca 2015, o 06:56

25 lipca 2015, o 21:58

dragoninfire80 pisze:im bardziej wchodze w wątki tym bardziej mnie to denerwuje mam nerwicę czytając to wszystko
Zdenerwowanie (irytacja, złość itp.) to nie to samo co nerwica (rozumiana jako zaburzenie) ;luzz
Be mindful and mind your own wellness :si
dragoninfire80
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 22 lipca 2015, o 17:16

25 lipca 2015, o 22:00

Liv pisze:
dragoninfire80 pisze:im bardziej wchodze w wątki tym bardziej mnie to denerwuje mam nerwicę czytając to wszystko
Zdenerwowanie (irytacja, złość itp.) to nie to samo co nerwica (rozumiana jako zaburzenie) ;luzz

to znaczy wszystko ze mną wporządku ciągłe wkurwienie złość to norma ????
Awatar użytkownika
Jerry
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 835
Rejestracja: 14 stycznia 2015, o 17:12

25 lipca 2015, o 22:02

a kiedy ostatni raz robiłeś coś dla przyjemności i co to było?
Nowa dostawa kozich racic z hodowli ekologicznej na Podkarpaciu. Kilogram świeżych, całych - 19 zł/kg. Kilogram świeżych, drobno mielonych - 23 zł/kg.
Pamiętajcie, że najlepsze na nerwice są z koziołka racice!
Moczymy je 2 dni w wodzie lub mleku, mieszamy z miodem i cytryną, a następnie pałaszujemy (1-2 kilogramy dziennie). Nerwica przechodzi po tygodniu, depresja po dwóch.
Zapraszam do składania zamówień.
dragoninfire80
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 22 lipca 2015, o 17:16

25 lipca 2015, o 22:11

oprócz przygodnego sexu nie mam prawie żadnych przyjemności

wszędzie czuję opór i opór nawet jak idę na rower to muszę wziąć łyczek wina itp żeby wyjść
pozdr
Awatar użytkownika
dankan
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 935
Rejestracja: 23 maja 2014, o 10:11

25 lipca 2015, o 23:13

Moze po prostu nie czytaj wszystkiego naraz, tylko pooli przyswajaj to co czytasz. Dawkuj sobie moze to w zanizonych dawkach :)
Najlepsza instrukcja pozbycia sie nerwicy plus inne wpisy ludzi z forum
moja-historia-plus-moje-odburzanie-t5194.html#p49014

spis-tresci-autorami-t4728.html
dragoninfire80
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 22 lipca 2015, o 17:16

25 lipca 2015, o 23:19

no nie ma wyjścia
trzeba mozolnie to zrobić i powoli ogarniać

pozdro
Awatar użytkownika
marianna
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 2070
Rejestracja: 23 kwietnia 2014, o 23:47

26 lipca 2015, o 01:20

Ja też miałam taki okres że mnie wszystko denerwowało.
Nawet wątek o tym pisałam.
A to że sie trzeba do wszystkiego zmuszac to w nerwicy normalne
no lęki i ciągła analiza są męczące. Można sie zniechęcić do wszystkiego;)
Chyba my wszyscy na forum to przerabialismy;)
*** JEŚLI KTOŚ MI ODPOWIADA TO "CYTUJCIE" BO JA POTEM GUBIĘ WĄTKI ***

http://www.zaburzeni.pl/25-etapow-trwania-nerwicy-wg-kamienia-t4347.html
http://www.zaburzeni.pl/spis-tresci-autorami-t4728.html
STRACH PRZED UTRATĄ KONTROLI ITD:
http://www.zaburzeni.pl/strach-przed-smiercia-szalenstwem-i-utrata-kontroli-t427.html
VIDEO:
https://www.youtube.com/watch?v=8KrCjT6b1VI&feature=youtu.be
SPIS MYSLI NATRETNYCH/LEKOWYCH:
http://www.zaburzeni.pl/zbior-naszych-natretnych-mysli-i-obrazow-myslowych-t4038.html
SPIS OBJAWOW SOMETYCZNYCH/LEKOWYCH:
http://www.zaburzeni.pl/nerwica-objawy-mala-encyklopedia-naszych-objawow-wpisz-sie-t3492.html
Liv
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 18 lipca 2015, o 06:56

26 lipca 2015, o 09:03

dragoninfire80 pisze:nawet jak idę na rower to muszę wziąć łyczek wina itp żeby wyjść pozdr
Czyli obniżasz sobie lęk i napięcie (podobno alkohol to najstarszy lek przeciwlękowy znany ludzkości).
Pomyślałam, że człowiek, który się boi, automatycznie chce się bronić, walczyć o siebie, a złość (o której wcześniej pisałeś) to energia do tej walki potrzebna.
Be mindful and mind your own wellness :si
bart26
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 2216
Rejestracja: 25 lutego 2015, o 13:00

26 lipca 2015, o 09:36

Liv pisze:
dragoninfire80 pisze:nawet jak idę na rower to muszę wziąć łyczek wina itp żeby wyjść pozdr
Czyli obniżasz sobie lęk i napięcie (podobno alkohol to najstarszy lek przeciwlękowy znany ludzkości).
Pomyślałam, że człowiek, który się boi, automatycznie chce się bronić, walczyć o siebie, a złość (o której wcześniej pisałeś) to energia do tej walki potrzebna.

Moze i najstarszy lek . Ale pamietaj ze leki zaleczaja z lekiem trzeba sie konfrontowac . Wychodzac na pole przed uwczesnym koniecznym wrecz napiciem sie wina bo jak ja tam bede sie czuc ufff. To blad wielki ty yslisz ze lykiem nabierzesz siky wiary akceptacji i wogole lek sie zmniejszy . Moze i tak . Ale to ucieczka w cos zeby sie tak strasznie nie czuc . A tak nerwicy nie pokonasz niestety
DOPOKI NIE PODEJMIESZ WYSILKU , TWOJ DZIEN DZISIEJSZY BEDZIE TAKI SAM , JAK DZIEN WCZORAJSZY
olga
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 105
Rejestracja: 23 maja 2015, o 08:42

26 lipca 2015, o 10:02

Doskonale Cię rozumiem co masz na myśli mówiąc opór przed wszystkim. U mnie to wyglądało identycznie, wychodzenie na spacer, rower, na zakupy wszędzie towarzyszył mi ten opór. Zbierało się we mnie napięcie i złość. Znalazłam na to doskonały sposób, na forum często jest powtarzana formułka "NIE SZARP SIĘ Z NERWICĄ". Teraz jak mam coś zrobić i czuję opór powtarzam sobie jak mantrę " NIE SZARP SIĘ Z NERWICĄ" , " CHCĘ TO ZROBIĆ A NIE MUSZĘ" staram się nie nadawać wartości złości tylko przepuścić przez siebie. Ponadto postaraj się wpływać na swój stan emocjonalny, podchodzić do wszystkiego ze stoickim spokojem. Jeżeli czujesz frustrację i złość postaraj się wyrzucić z siebie te negatywne emocje np. uderzaj w poduszkę przez 10 min., polecam. Widzę u siebie poprawę w 50% procentach, a jak wiadomo trening czyni mistrza. Także powodzenia ! ^^
aquaphonic
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 25 lipca 2015, o 15:24

26 lipca 2015, o 11:51

Ja tu widzę brak akceptacji który powoduje flustracje , masz jak najbardziej prawo się tak czuć i nie akceptować bo nie jesteś przekonany czy to nerwica.Skoro nie jesteś w stanie czytać spróbuj z nagraniami może łatwiej ci to wejdzie w nich są wystarczające informacje , może cos podpasuje pod twoje objawy i jak już się upewnisz ze to własnie zaburzenie będzie ci łatwiej podjąć działanie :) pozdrawiam i nie wkurwiaj sie
Awatar użytkownika
Jerry
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 835
Rejestracja: 14 stycznia 2015, o 17:12

26 lipca 2015, o 12:14

dragoninfire80 pisze:oprócz przygodnego sexu nie mam prawie żadnych przyjemności

wszędzie czuję opór i opór nawet jak idę na rower to muszę wziąć łyczek wina itp żeby wyjść
pozdr
Misiu Pysiu, jak będziesz walił winko przed każdym wyjściem z domu to nie pokonasz lęku. To tak jakbyś łykał xanax, podobny mechanizm, ale bez trwałego wpływu na Twój stan. Chwilowa ulga. Wiem jak Ci ciężko, ale generalnie całe odburzanie polega na zmierzeniu się z tym kolosem, który próbuje Cię zmiażdżyć. Masz wyjść z domu nawet jak wyleje się z Ciebie 5 litrów potu zanim jeszcze przekręcisz yeti w drzwiach. Masz się uśmiechać i mówić sobie w duszy, że jest pięknie i to co właśnie robisz, np. jazda na rowerze sprawia Ci największą radość, większą niż seks z młodą piękną Chinką ;) W tym musi być dużo ciepłych dialogów wewnętrznych, nie "ale jest chujoowo" albo "kuźwa, zaraz umrę" tylko "czuję się gorzej bo mam słabszy dzień, każdemu się może zdarzyć, ale i tak jestem szczęśliwy bo wyszedłem na dwór, przejechałem 20 km na rowerze", itd.

Jeżeli przez dłuższy czas takiej mentalnej gimnastyki nie poczujesz poprawy to być może powinieneś udać się do dobrego psychiatry i spróbować przełamać lody jakimś SSRI/SNRI...
Nowa dostawa kozich racic z hodowli ekologicznej na Podkarpaciu. Kilogram świeżych, całych - 19 zł/kg. Kilogram świeżych, drobno mielonych - 23 zł/kg.
Pamiętajcie, że najlepsze na nerwice są z koziołka racice!
Moczymy je 2 dni w wodzie lub mleku, mieszamy z miodem i cytryną, a następnie pałaszujemy (1-2 kilogramy dziennie). Nerwica przechodzi po tygodniu, depresja po dwóch.
Zapraszam do składania zamówień.
ODPOWIEDZ