Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Nerwica bez atakow paniki

Forum poświęcone: nerwicy lękowej, atakom paniki, agorafobii, hipochondrii (wkręcaniu sobie chorób), strach przed "czymś tam" i ogólnie stanom lękowym np. lęk wolnopłynący.
Możesz dopisać się do istniejącego już tematu lub po prostu stworzyć nowy.
Tutaj umieszczamy swoje objawy, historie, przeżycia. Dzielimy się doświadczeniami i jednocześnie znajdując ulgę dajemy innym pocieszenie oraz swego rodzaju ulgę, że nie są sami.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
lenka89
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 177
Rejestracja: 13 grudnia 2013, o 22:18

21 stycznia 2014, o 20:25

Jak sie objawia? Kurde bo znow watpie czy mam nerwice bo nie mam atakow paniki.
Wstaje rano jestem slaba, czasem tak mnie scina ze musze sie polozyc. Do tego piski w uszach , taki jakby ucisk na czole , jakby ''spowolnione'' ruchy a czasem nazbyt pobudzona. Bardzo szybko JEM :) kiedy wczesniej bylam ostatnia. Czuje sie jakby moje powieki wazyly 1500kg. Oczywiscie mam caly czas w glowie ze moge zemdlec, zejsc albo zachorowac. Mialam badania EKG, i krwi - oczywiscie jest ok. BYlam u neurologa i tam tez jest dobrze. Czesto mam tak ze jak leze wieczorem to czuje jak pulsuje mi tyl glowy albo tez cale cialo. Ja normlanie glupieje... i niby wiem i mam swiadomosc ze do cholery jasnej cale zycie przedemna ale momentami juz z tym zyciem sie zegnam.. Teraz doszly nudnosci.
Prosze pomozcie mi jakos ogarnac temat nerwicy bez atakow paniki.. Czuje sie beznadziejna i bezsilna normlanie. Caly czas czuje sie inaczej, Dziwnie.. nie jestem soba.. Napiszcie jakie mozna miec objawy nerwicy bez atakow paniki.. Dajcie jakies rady.. nie wiem cokolwiek
Dzieki
Awatar użytkownika
Mr.DD
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 października 2013, o 14:17

21 stycznia 2014, o 20:33

Lenka, nie martw się, ja też nie mam ataków paniki. Ale po co Ci one? Ciesz się, że ich nie masz bo masz łatwiejszą drogę do wyjścia z nerwiczki :))
To że nie czujesz się sobą masz na myśli depersonalizację ? :D
Cier­pienie wy­maga więcej od­wa­gi niż śmierć.
Niektórzy po za­pad­nięciu zmro­ku już nie pot­ra­fią uwie­rzyć w słońce. Bra­kuje im tej od­ro­biny cier­pli­wości, aby docze­kać nad­chodzące­go po­ran­ka. Kiedy prze­bywasz w ciem­nościach, spójrz w górę. Tam cze­ka na ciebie słońce.
Awatar użytkownika
lenka89
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 177
Rejestracja: 13 grudnia 2013, o 22:18

21 stycznia 2014, o 20:41

nie nie :) Tzn to nie jest ta lena co byla.. Wczesniej FULL z energia i w ogole teraz mam to wszystko w dupie ale to doslownie wszystko... Jest lepiej bo przynajmniej zaczelam rozmawiac z rodzicami.. wczesniej zamykalam sie w pokoju i tak cale dnie. Mam okropny problem z koncentracja i cholernie szybko zapominam... :/ A tu nauka mnie czeka bo w czerwcu najwazniejsze egzaminy.. Probuje powolutku sie uczyc ale to tez jakby kantem o tylek rozbic.. :(
Wojciech
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 1939
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 22:49

21 stycznia 2014, o 21:25

Nie trzeba miec atakow paniki zeby miec nerwice, nerwica to moga byc pojedyncze nawet objawy albo kilka objawow, ktore moga sie pojawiac co jakis czas albo trwac ciagle. Ataki paniki to nie wyznacznik nerwicy
Nerwicowiec - Ten typ tak ma.
http://www.imtech.com.pl
Awatar użytkownika
lenka89
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 177
Rejestracja: 13 grudnia 2013, o 22:18

21 stycznia 2014, o 22:06

Dzieki Wojtku. Bo wszedzie gdzie czytam to ludzie pisza o atakach a nie o samym leku. i wiesz czlowiek glupieje..
Victor
Administrator
Posty: 6548
Rejestracja: 27 marca 2010, o 00:54

22 stycznia 2014, o 12:15

Ja od kiedy tak sobie czasem czytam co ludzie pisza o nerwicy itp a to juz klika lat, takie pytanie czytałem z dobre setki razy, a pisze ci to zebys wiedziala ze wielu ma takie obawy :) i to dosc czesto. Tak wiec nerwica jak juz powiedzieli koledzy wczesniej absolutnie nie musi od razu oznaczac atakow paniki.
Patrz, Żyj i Rozmyślaj w taki sposób... aby móc tworzyć własne "cytaty".
Historia moich zaburzeń lękowych i odburzania
Moje stany derealizacji i depersonalizacji i odburzanie


Przykro mi jeżeli na odpowiedź na PW czekasz bardzo długo, niestety ze mną tak może z różnych powodów być :)
Awatar użytkownika
wawe
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 73
Rejestracja: 18 stycznia 2014, o 13:34

22 stycznia 2014, o 12:42

Witam. Ja mam podobne objawy jak ty. Wstaje rano jestem slaby - im bliżej wieczoru tym lepiej najlepiej po 22 :), i również taki ucisk na czole koło oczu,jakby mój wzrok nie ogarniał nie nadążał za światem...

-
Awatar użytkownika
lenka89
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 177
Rejestracja: 13 grudnia 2013, o 22:18

23 stycznia 2014, o 12:45

Ale powiedzcie kurde czemu. Ja mam czasem takie mysli ze mam za swoje .. a nikomu w zyciu niczego zlego nie zrobilam... eh.
Awatar użytkownika
ddd
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 2034
Rejestracja: 9 lutego 2012, o 20:54

23 stycznia 2014, o 12:47

a bo to nie jest zalezne co komu zrobilas ;p tylko akurat cie to spotkalo, a moglo co inne ;p
(muzyka - my słowianie)

Zaburzeni wiemy jak nerwica na nas działa, wiemy jak DD nam w bani rozpi***ala. To jest taa nerwica i lęk, to jest teen depersony wkręt!

Autor Zordon ;p
Awatar użytkownika
lenka89
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 177
Rejestracja: 13 grudnia 2013, o 22:18

23 stycznia 2014, o 12:51

no niby tak... ale padam czesto na pysk z tym wszystkim. Jak mi mowiono wczesniej ze to moze trwac miesiacami nie wierzylam. Juz leci 3 mies... a ja dalej w kropce tak mi sie wydaje
Awatar użytkownika
wawe
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 73
Rejestracja: 18 stycznia 2014, o 13:34

23 stycznia 2014, o 13:07

Ale kiedyś przejdzie...
Awatar użytkownika
lenka89
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 177
Rejestracja: 13 grudnia 2013, o 22:18

23 stycznia 2014, o 13:35

Musi :) nie ma glupich :) Nie Kiedys tylko niebawem :) Tak cos czuje :)
ODPOWIEDZ