Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

lek przed najgorszym

Forum o nerwicy natręctw i jej objawach.
Omawiamy tutaj własne doświadczenia z życia z tym jakże natrętnym zaburzeniem.
Ale także w tym temacie można podzielić się typowymi natrętnymi lękowymi myślami, które pełnią rolę straszaków i eskalatorów lęku w zaburzeniu.
Lipski
Ex-administrator i do tego odburzony
Posty: 664
Rejestracja: 19 czerwca 2013, o 20:07

6 lutego 2014, o 23:04

To niestety też jest "normalne", ale musisz się nauczyć nie przejmować takimi pierdołami, od nerwicy nie zwariujesz i na pewno żadnej wyimaginowanej postaci nie zobaczysz! ;)
With your feet in the air and your head on the ground
Try this trick and spin it, yeah
Your head will collapse
If theres nothing in it
And you'll ask yourself

Where is my mind ?
Where is my mind ?
Where is my mind ?
DzeSss
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 135
Rejestracja: 1 lutego 2014, o 23:51

9 lutego 2014, o 17:42

ja to już nie wiem to jakaś masakra jest
wracałem dziś ze szkoły, kierowałem samochodem było już ciemno, starałem się skupić na jeździe (wiecie że skupienie w takim stanie nie jest łatwą sprawą) przestraszyłem się znowu że mam jakieś zwidy. Za oknem widziałem białą poświatę(była mało widoczna ) która pojawiała się i znikała jak światło latarni lecz tam nie było latarni i tak praktycznie przez całą drogę do domu. Spytałem koleżanki czy widzi to samo co ja ale odpowiedziała że nie. Już sam nie wiem czy to tylko się światło odbijało od czegoś od szosy czy jak, już mnie wykańcza ta ciągła inwigilacja swoich zmysłów. Czy ja na pewno to co usłyszałem lub zobaczyłem jest prawdziwe czy robię sobie sam wkrętki. Nie daję już rady

-- 9 lutego 2014, o 17:42 --
Co zrobić żeby przestać calybczas analizować swoje zmysły czy nie oklamuja?
ODPOWIEDZ