Całkowity brak ochoty na seks

Dział dla rozmów o naszej seksualności i ewentualnych problemach.
Awatar użytkownika
Ardiano K-ce
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 283
Rejestracja: 10 marca 2017, o 05:36

6 maja 2017, o 12:10

Każdy z nas,wiedząc w jakim jest stanie,powinien pierwszorzędnie zająć się powrotem do zdrowia.problemy z sexem?Moim zdaniem to nie problem a rzecz całkiem normalna,że kiedy układ nerwowy nie funkcjonuje prawidłowo to i wszelkiego rodzaju funkcje,takie jak popęd płciowy,również nie będą odpowiednio działać.To trochę tak jakby oczekiwać od komputera z niesprawną płytą główna oczekiwać,że będzie działał prawidłowo.Na tą chwilę,każdy kto,jest"zaburzony"niech weźmie sobie do serca,że gdy problem zaburzenia ustanie,wszystko wróci do normy.Wiem,że w związku druga osoba się irytuje bo w końcu"stosunek płciowy"w związku,jest potrzebny.Miedzy innymi z tego powodu też,zawieramy związek.Jeśli twój partner wie,że jesteś chora i mimo tego nie rozumie,albo bardzo mu to przeszkadza,nie oszukujmy się"komu w drogę,temu trampki". Związek nie opiera się jedynie na obopólnych korzyściach,ale także pomaganiu sobie na wzajem.Wiem,że dla wielu osób większym problemem,jest to,że partner jest niezadowolony niż to,że ma problem z samym sobą.Powiem i w sumie powtórzę to jeszcze raz.Żyjemy dla siebie i sami dla siebie,jesteśmy najważniejsi ,dlatego w drugiej kolejności są inne osoby w naszym życiu.Dbaj o siebie i rób co w twojej mocy by odzyskać pełnie zdrowia a nie zamartwiaj się,że coś nie jest po twojej myśli,tak jak byś tego chciał/a.Jesteś zaburzona więc,pogódź się z tym,że na razie tak będzie. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia ;witajka ;witajka
Nie żyjesz chwilą obecną,to żyjesz w własnej głowie.Przeszłość i przyszłość istnieją,jedynie w twojej głowie.
wyjdź ze swojej głowy i zacznij żyć,bo sensem i prawdziwym celem życia,jest życie samo w sobie.
lamberth
Gość

6 maja 2017, o 20:05

Ja po 1,5 msc brania leku z grupy SSRI chcę ale nie mogę 😔 Słaby temat ale to niestety jeden ze skutków ubocznych tego leku. Niby libido jest ale to by było na tyle....
Awatar użytkownika
eyeswithoutaface
Moderator
Posty: 1467
Rejestracja: 25 lutego 2017, o 21:44

6 maja 2017, o 20:23

lamberth pisze:
6 maja 2017, o 20:05
Ja po 1,5 msc brania leku z grupy SSRI chcę ale nie mogę 😔 Słaby temat ale to niestety jeden ze skutków ubocznych tego leku. Niby libido jest ale to by było na tyle....
Nie martw się, to normalny i bardzo częsty skutek uboczny... Jeśli nic się nie poprawi, to możesz poprosić psychiatrę o zmianę leków.
ania0704
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 40
Rejestracja: 10 stycznia 2014, o 10:40

15 maja 2017, o 16:45

Ochota na sex jest zwiazana z głowa to mózg za to odpowiada. .. Mnie jak tąpnęło wogole nie mialam ochoty, może fizycznie nie bylo blokady ale bardzo mała satysfakcja i skupienie na myślach w głowie... Nie wiedzialam że leki ssri mogą zaburzac doznania. Zawsze mialam problem z orgazmem ale myslalam że to tylko moja wina.
Awatar użytkownika
Iwona29
Dyżurny na forum Odważny VIP
Posty: 1810
Rejestracja: 10 maja 2017, o 08:53

16 maja 2017, o 07:20

Nie jestescie z tym same niestety 'niemoge
Ja z mezem bardzo duzo pracujemy i w pracy i w domu.Jestesmy w nowym miejscu od roku i pelno roboty wokol bo balagan.Maz dorabia przy autach i pozno wraca.
Im wiecej pracujemy i nie mamy czasu dla samych siebie tym bardziej sie oddalamy w strefie seksualnej....
Mam wrazenie ze wszystko mnie boli.Jestem napieta jak to mowia jak plandeka.Zreszta jesli mnue najdzie na czulosci z mezem to zaraz wszystko psuje moja nerwica.Serce skacze w gardle i malo z tego pedu nie wyskoczy.Wiec sie pohawia uczucie ze moze zemdleje i slabo mi.Takie to zblizenie nasze 😢
Walcz ! Nie uciekaj bo wygrasz😉
Jak nie Ty to kto.
" Będziesz kiedyś bardzo szczęśliwa,powiedziało życie...Ale najpierw sprawię, że będziesz silna"🙂
Awatar użytkownika
sebastian86
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 1071
Rejestracja: 25 marca 2016, o 18:02

12 czerwca 2017, o 15:52

libido nadal u mnie nie odzywa sie.mam wrazenie jakby seksualnosc u mnie zamarła...
Mistrz 2018 (L)
Awatar użytkownika
Iwona29
Dyżurny na forum Odważny VIP
Posty: 1810
Rejestracja: 10 maja 2017, o 08:53

12 czerwca 2017, o 16:03

U mnie sa checi a co do czego cos hamuje mnie.nie zawsze ale 'niemoge
Walcz ! Nie uciekaj bo wygrasz😉
Jak nie Ty to kto.
" Będziesz kiedyś bardzo szczęśliwa,powiedziało życie...Ale najpierw sprawię, że będziesz silna"🙂
Awatar użytkownika
sebastian86
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 1071
Rejestracja: 25 marca 2016, o 18:02

12 czerwca 2017, o 18:19

juz nawet masturbacja jest dla mnie czyms trudnym do wykonania
Mistrz 2018 (L)
lamberth
Gość

23 sierpnia 2017, o 13:45

ania0704 pisze:
15 maja 2017, o 16:45
Ochota na sex jest zwiazana z głowa to mózg za to odpowiada. .. Mnie jak tąpnęło wogole nie mialam ochoty, może fizycznie nie bylo blokady ale bardzo mała satysfakcja i skupienie na myślach w głowie... Nie wiedzialam że leki ssri mogą zaburzac doznania. Zawsze mialam problem z orgazmem ale myslalam że to tylko moja wina.
U mnie już prawie 5 miesięcy na SSRI. Zmiana leków nie wchodzi w grę. Niestety libido topnieje jak lód. po prostu nie chce mi się ;puk
Piotrq
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 58
Rejestracja: 3 lutego 2017, o 05:50

2 września 2017, o 15:20

Ja po citalu nie odczułem spadku libido. W ogóle jest to lek który mogę polecić bo w zasadzie nie daje skutków ubocznych, choć i działanie nie jest zbyt silne niestety
ODPOWIEDZ