Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Czy ja mam depersonalizację? Mam 14 lat ...

Forum dotyczące derealizacji i depersonalizacji.
Dzielimy się tutaj naszymi historiami, objawami, wątpliwościami oraz wszystkim co nas dręczy mając derealizację.
Dopisz się do istniejącego tematu lub po prostu jeśli chcesz stwórz nowy własny wątek.
ODPOWIEDZ
kingaa1997
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 45
Rejestracja: 23 listopada 2011, o 15:04

8 grudnia 2011, o 16:09

Hej wam!
Właśnie wróciłam od lekarza z wynikami. I powiedział że mam BARDZO DOBRE, że wszystko jest idealne jestem zdrowa jak ryba :roll: .
Ale ja się śmieje nawet podczas tego stanu bo już się przyzwyczaiłam ! I TE GÓWNO DALEJ NIE ZNIKA ! :cry:
Nie powiedziałam o tym stanie tylko wcześciej że nie czuje się kurde sobą. Ale dupa tam. Jakoś przeżyje do śmierci, niż kurde przez 15 lat chodzić na terapie i nie wiadomo czy pomoże. A zreszto mogę z tym żyć. Chociaż nie czuje sie soba, chodze na imprezy i sie smieje sama do siebie ;)
Troche to dziwne... Ale nie wiem czy robic tomografie głowy.. boje sie że wiecie <lol> jaka głupia jestem, o boże to ja to pisze? :shock: :shock: :shock: :shock:
OMG! Miałam robione jakby co na wszystko badania tarczyca itp. Nawet stanu nie mam zapalnego a tu taki stan? boże oni mnie zle zbadali?
Wojciech
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 1939
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 22:49

8 grudnia 2011, o 20:24

kinga napisze ci wprost, za bardzo jestes tym wszystkim wkrecona, masz silna nerwice i naprawde poszukaj z mama albo chociaz sama dobrego psychologa, jesli cie stac to prywatnie, im szybciej tym lepiej, jakie 15 lat? Chyba lepiej z rok pochodzic do psychologa niz reszte lat zamartiwac sie tym wszystkim!! Dobrze cie zbadali kazdy z nerwica mysli ze pewnie zle!! bez specjalisty to ty ani rusz bo za duzo tego masz i sama sie z tego nie wyplaczesz szczegolnie ze sie nakrecasz
Nerwicowiec - Ten typ tak ma.
http://www.imtech.com.pl
kingaa1997
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 45
Rejestracja: 23 listopada 2011, o 15:04

9 grudnia 2011, o 18:09

Eh powiedziałam przed chwila mojej mamie i cioci ze czuje oderwana sie od swiata, jakbym to nie ja. A one ze wyszukuje sobie choroby :( .
Nie mam juz na nic sily.nie chce zyc

-- 9 grudnia 2011, o 18:12 --
Ja sie boje że to guz jakiś dlatego mam ten stan.. dla mnie już wszystko jedno moge isc do psychoterapeuty (bo psycholog mnie nie wyleczy) , i na tomografie niech wkoncu wykryją tego guza i niech powiedza ile lat mi zostało. Ja juz mam dosyć. Ja nie wierzę że przejdzie mi to. Ja od dziecka to mam, nie pamietam kiedy bylam normalna... Boze dlaczego ja tak musze cierpiec? Nie mam na nic ochoty. Po szkole siadam na neta, w moim pokoju pisze na gg fejs i tak w kolko. Niedawno bylam u lekarza i mam wspaniałe wyniki krwi. Mama pewnie nie pojdzie ze mna do lekarza ze nie wiem kim jestem....... wiem logicznie kim jestem, ale jakby to nie docieralo. Boze ja chce zyc normalnie, nie chce umierac! MAM NIEDLUGO 15 LAT i ciągle żyje juz kilka lat w tym stanie i sie martwie. Jakby sie okazalo ze jestem zdrowa to bym płakała i sie smiala na przemian. Ja nie chce tak zyc.

-- 9 grudnia 2011, o 18:14 --
Głupia jestem, ja już sama nie wiem czy do depersonalizacja czy tez nie . ... Po co tak życ i sie meczyc? Nie lepiej sie zabic? :P

-- 9 grudnia 2011, o 18:18 --
a i jeszcze wydaje mi sie wszystko starodawne, jakby sie to cos powtarzało. Albo widzę "coś" np. 2 czy 3 raz i sobie myśle. Boze ja to juz kiedys widzialam... Przed chwilą moja babcia przyleciala z toronto i wiem ze to jest ona, ale to do mnie nie dociera jakby byla obca... Na dole kazdy sie smieje opowiada cos smiesznego a ja ?
Sami wpadnijcie co ja na gorze robie. To jest jedyna stronka na ktorej wam sie zwierzam ...... ;brr ...
marti
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 259
Rejestracja: 21 listopada 2011, o 11:54

9 grudnia 2011, o 19:31

kingaa1997, wiem co czujesz, czuje sie podobnie, okropnie, też zadawałam sobie to pytanie co Ty, ale kiedy tylko sie poczułam ciut lepiej,(teraz jest znów źle) to pomyślałam, że to najglupsza rzecz jaką mogłabym zrobić. musisz mieć terapie, te lęki nie są znikąd, zawsze mają jakies podłoże, od którego się wywodzą, terapia pomaga. dzisiaj to mi sie nawet dziwne wydaje, to że siedze przy laptopie.
kingaa1997
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 45
Rejestracja: 23 listopada 2011, o 15:04

9 grudnia 2011, o 20:32

Ale ja nie mam odwagi pójść do lekarza, bo się boje że mam cos w glowie. Wole żyć w nieswiadomosci , niz miec jakies operacje , te dni w szpitalu. :cry:
Boże jaka ja jestem głupia. Ale ciesze sie ze daje rade chodzic do szkoly, uczyc sie i gadac z przyjaciółmi :D . Lecz najgorzej jest wieczorem jak cały dom śpi i znowu to samo.. wpisuje sobie w google objawy guza mózgu czy tam tetniaka i sprawdzam czy mam takie same. POPROSTU NIE MOGE PRZESTAC! ktos mi mowi zebym to robiła :( .


-- 9 grudnia 2011, o 20:33 --
I mam okropną nerwice natrectw. musze rzeczy po kilka razy dotykać no masakra jednym slowem :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: .
Moja mama bedzie zdawać prawo jazdy w tym tygodniu i tak myslimy wybrac sie po tym wszystkim. mama zda, załatwi swoją sprawe i umówi mnie na wizyte. Juz teraz mysle co ja mam mu powiedziec? chyba uciekne z gabinetu :no ..
Wojciech
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 1939
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 22:49

11 grudnia 2011, o 01:40

Psychologowi to powiedz bezwglednie wszystko i wszystkie objawy, wczesniej mozesz wszystko spisac na kartke i po prostu to przeczytac zebys nie musiala potem na wizycie sie denerwowac i nie pogubic w tym wszystkim ;)
Nerwicowiec - Ten typ tak ma.
http://www.imtech.com.pl
kingaa1997
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 45
Rejestracja: 23 listopada 2011, o 15:04

11 grudnia 2011, o 11:03

Dobra. Tylko sie modle zeby o guzie nic nie wspominal -.-
kazik777
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 22 września 2011, o 22:48

11 grudnia 2011, o 11:11

zyc w nieswiadomosci ? wolisz nie wiedziec czy masz guza ? widze ze sama przez siebie chcesz sie meczyc... pojdziesz na tomografie albo rezonans i bedziesz miala spokoj bo okaze sie ze wszystko w glowie masz ok i wtedy musi byc lepiej bo przestaniesz sie zamartwiac ciagle tym ze masz guza albo tetniaka.
kingaa1997
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 45
Rejestracja: 23 listopada 2011, o 15:04

11 grudnia 2011, o 13:08

NO TAK. PRZECIEŻ JAK LEKARZ POWIE ŻE MAM TETNIAKA TO UPADNE :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: .

-- 11 grudnia 2011, o 13:09 --
albo guza jeszcze lepiej. Bo skad mam ten stan?
Wojciech
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 1939
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 22:49

11 grudnia 2011, o 13:21

Ten stan mozesz miec od : wszelkich rodzajow nerwic, od depresji, od fobii od przewleklego stresu, i wszelkich chorob i zaburzen psychicznych. I najprawdopodobniej na 98 % wlasnie stan ten masz od tego czyli zaburzen
Nerwicowiec - Ten typ tak ma.
http://www.imtech.com.pl
marti
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 259
Rejestracja: 21 listopada 2011, o 11:54

11 grudnia 2011, o 16:29

kazik777 pisze:zyc w nieswiadomosci ? wolisz nie wiedziec czy masz guza ? widze ze sama przez siebie chcesz sie meczyc... pojdziesz na tomografie albo rezonans i bedziesz miala spokoj bo okaze sie ze wszystko w glowie masz ok i wtedy musi byc lepiej bo przestaniesz sie zamartwiac ciagle tym ze masz guza albo tetniaka.
właśnie kingaa1997, zauważyłam ze czesto wspominasz o tym guzie/tetniaku itd., przez to masz lęki, które powodują uczucie dd, która nasila lęk, i tworzy się błędne koło, które trzeba przerwać w którym momencie, zrobisz badania-wyjdą ok, nie bedziesz sobie wkręcała tętniaka, bo bedziesz miała czarno na białym, że w głowie ok, lek się zmniejszy, do tego najlepiej terapia i wszystko do przodu, jesteś młoda, nie poddawaj się
kingaa1997
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 45
Rejestracja: 23 listopada 2011, o 15:04

11 grudnia 2011, o 20:03

Dziekuje :( . Dzisiaj do nas rodzina przylejechała i zaczelismy o chorobach mówić. Spytalam sie kazdego czy wie co to depersonalizacja .. każdy głową poruszał że nie wie co to. chcialam im powiedziec ze od dziecka nie czuje sie sobą.. kim ja jestem, ale by mnie wysmieli. Kazdy sie mamy pytał czy była ze mną u psychologa bo jestem chipochondrykiem a moja mama ze musimy sie wybrac. A ja ze do psychoterapeuty bo do pscyhologa to juz za pozno. :haha: ..
kazik777
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 22 września 2011, o 22:48

12 grudnia 2011, o 01:36

psychoterapeuta i psycholog to to samo ;D mysle ze lepiej wiedziec jak ma sie tetniaka niz lepiej zyc z niewiedza. a i nawet jezeli go masz TO ON NIE DAJE TAKICH OBJAWOW !!! juz ci to pisalem w tym temacie :) wiem to po sobie bo majac dd przypadkiem sie dowiedzialem ze mam tetniaka,usuneli mi go i objawy nie ustapily.
kingaa1997
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 45
Rejestracja: 23 listopada 2011, o 15:04

12 grudnia 2011, o 21:20

eh ale weście.. No bo pscyholog różni sie chyba czymś od psychiatry. No bo co może zrobić taki gówniany psycholog (tak jak u mnie załóżmy w szkole też jest psycholog) i co on mnie z tego stanu wyleczy? NO LUDZIE :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: . MI TU KURDE JAKAŚ MAGICZNA RÓŻDŻKA JEST POTRZEBNA

-- 13 grudnia 2011, o 16:30 --
Kurde wracałam ze szkoły, patrzę sie przez okno a wszystko takie dziwne.. starodawne.. jakbym grała w jakieś gry San Andreas takie nie rzeczywiste.. patrze sie na swoje nogi i mysle, boże czy to są moje nogi? oh kurde. Dzis w szkole nauczycielka sie pyta jak w swieta, a ja mówie że nie lubie świąt a ona czemu a ja że ludzie się cieszą i wogle, a ja sie nie cieszę! nie jestem radosnym dzieckiem! mam wszystko w du*pie.. Dzisiaj mi sie sniło że umieram, czułam to. Jakiś paraliz senny :shock: . o chryste panie :[

-- 14 grudnia 2011, o 23:28 --
Ta strona jest moja bratnia dusza... nienawidze swojego zycia caly czas rycze ze nie wiem kim jestem :( . ciekawe ile mi zostalo?zegnajcie.

-- 21 grudnia 2011, o 17:16 --
A więc dzisiaj zostałam zapisana do psychologa 28 grudzień ! :( Wiecie że im bardziej się nakręcam to bardziej się boję i nie wiem co w gabinecie powiedzieć. Ale mama powinna mnie zapisać do pscyhoterapeuty bo do pscyhologa to już zapóźno.. mam jedną fobie ! Boję się śmierci,boje sie trumny, boje sie w niej byc zamknieta, boje sie ze zemdleje, boje sie ze strace swiadomosc.. to mnie juz przerasta. :shock: .. Czy wy też macie takie wrażenie jakbyśmy sie cofneli 15 lat do tylu? tzn. wszystko takie staro dawne. Moj pokój juz mnie przeraża czuje sie jak nie u siebie..
weronia85
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 27 grudnia 2011, o 14:11

27 grudnia 2011, o 14:17

Też mam 14 lat i chyba mam derealizacje. I dokładnie tak jak ty wymyśliłam sobie, że mam guza albo tętnika. Wszystko przez to, że czasem boli mnie głowa, a ostatnio jak się zdenerwuje to mam wrażenie jakby mi pulsowała. :( Jak powiedziałam o tym pulsowaniu bratu to powiedział, że chyba powinnam sobie zrobić tomografię. To już w ogóle mnie zdołowało. U mnie nikt na prawdę nie wie, że mam derealizacje. Jak dostaje derealki to mówię że jest mi słabo i że się muszę położyć. :(
Napisz jak wrócisz od lekarza i co ci powiedział.
ODPOWIEDZ