Uwaga :)
W nabliższych dniach, mogą czasowo występować problemy z chatem.

Zbawienny efekt oleju z wiesiołka

Leki ziołowe, środki naturalne, witaminy i minerały.
Żywność/dieta.
okularnica
Zarejestrowany Użytkownik

31 lipca 2016, o 22:23

Krystian - daj znać po jakimś czasie czy widzisz jakieś efekty - chociaż placebo ;) :D
gość1
Gość

31 lipca 2016, o 22:25

Co najwyżej będzie nam się lepiej do toalety chodziło:)))
okularnica

3 sierpnia 2016, o 20:34

Póki co mam zniżkę nastroju i jestem wyjątkowo zmęczona, choć nic dzisiaj męczącego nie robiłam - ale to pewnie odreagowanie na ostatnie - aktywne i pełne ludzi - dni. Dalej zażywam wiesiołek.
Awatar użytkownika
Edward27

4 sierpnia 2016, o 13:29

Przede wszystkim zdrowe odżywianie, a dopiero później jakieś suplementy! Dużo warzyw, owoców, białka w tym aminokwasów bcaa i eaa, węglowodanów (ryż), dużo różnych kasz, owsianki, musli, płatki kukurydziane i jak najmniej przetworzonego żarcia zwanego jedzeniem (fast foody, chipsy, czekolady no chyba, że te prawdziwe i o minimum 80 % zawartości kakao, zero napojów gazowanych i smakowych, które są bombami słodzikowymi i cukrowymi). A zobaczycie różnicę w samopoczuciu. Sam widziałem różnicę jak wyeliminowałem ten szajs ze swojej "diety". Miałem mniej napadów lęku i jakiś natrętów, byłem bardziej szczęśliwy i spokojniejszy. Oczywiście na taką poprawę trzeba chwilę poczekać, ale warto.
Czy to życie? Raczej jego krzywe odbicie,
czemu dobry chłopak musi hastować na streecie.
czy kolejny jeden lamus musi hejtować,
czy następna świeża firma musi splajtować,
to jest tu norma, polskiego życia forma,
kiedy patrze na ten syf chyba pora na format.
dziś znowu wyśle CV i już nie zdziwi mnie to,
że zamiast odpowiedzi znowu będzie echo,
zmieniasz telefon wrzucasz nowego sima,
bo kto jak nie ty sam nakarmi twego syna.
przeklinam system i politykę krawatów,
oni kręcą biznes cały nad polską fatą,
pytam boga czy rozda lepsze karty,
bo kur*a mam wrażenie że to jakieś żarty,
walczę o jedno czas ucieka nie odwracalnie,
żeby było normalnie.
Awatar użytkownika
Halina
Hardcorowy "Ryzykant" Forum

4 sierpnia 2016, o 14:03

Edward27 pisze:Przede wszystkim zdrowe odżywianie, a dopiero później jakieś suplementy! Dużo warzyw, owoców, białka w tym aminokwasów bcaa i eaa, węglowodanów (ryż), dużo różnych kasz, owsianki, musli, płatki kukurydziane i jak najmniej przetworzonego żarcia zwanego jedzeniem (fast foody, chipsy, czekolady no chyba, że te prawdziwe i o minimum 80 % zawartości kakao, zero napojów gazowanych i smakowych, które są bombami słodzikowymi i cukrowymi). A zobaczycie różnicę w samopoczuciu. Sam widziałem różnicę jak wyeliminowałem ten szajs ze swojej "diety". Miałem mniej napadów lęku i jakiś natrętów, byłem bardziej szczęśliwy i spokojniejszy. Oczywiście na taką poprawę trzeba chwilę poczekać, ale warto.

oj widze, ze ci lepiej i stanales na nogi
twoje zdjecie profilowe to anonimus. Powinienes miec takiego nicka ;)wiesz proteiny i proteiny by miec energie
pozdro anonimus ;);) https://pl.wikipedia.org/wiki/Anonymous ... ternetowi)
MYŚL NIE OZNACZA CZYNU !!!

Czekasz aż poczujesz się lepiej by zacząć żyć, zacznij żyć, by poczuć się lepiej (Ciasteczko)

Wszystkiego, czego Jaś się nauczył, Jan może się oduczyć :pp

Nerwica od zarania dziejow :DD Stan fatalny przez 3 lata. Pobyt w szpitalu. Leki przez 16 lat konskie dawki trojcyklicznych. 2016 - rejestracja na forum. 2018 - mam sie (powiedzmy), OK. MOZNA Z TEGO WYJSC, wierze w to ! Sporo roboty przede mna jeszcze !
gość1
Gość

4 sierpnia 2016, o 14:27

Edward a masz jakas wiedze nt dziurawca i nadan nad nim? Moglbys cos tam skrobnąć?
Awatar użytkownika
Edward27

4 sierpnia 2016, o 14:30

Halina pisze:
Edward27 pisze:Przede wszystkim zdrowe odżywianie, a dopiero później jakieś suplementy! Dużo warzyw, owoców, białka w tym aminokwasów bcaa i eaa, węglowodanów (ryż), dużo różnych kasz, owsianki, musli, płatki kukurydziane i jak najmniej przetworzonego żarcia zwanego jedzeniem (fast foody, chipsy, czekolady no chyba, że te prawdziwe i o minimum 80 % zawartości kakao, zero napojów gazowanych i smakowych, które są bombami słodzikowymi i cukrowymi). A zobaczycie różnicę w samopoczuciu. Sam widziałem różnicę jak wyeliminowałem ten szajs ze swojej "diety". Miałem mniej napadów lęku i jakiś natrętów, byłem bardziej szczęśliwy i spokojniejszy. Oczywiście na taką poprawę trzeba chwilę poczekać, ale warto.

twoje zdjecie profilowe to anonimus. Powinienes miec takiego nicka ;)wiesz proteiny i proteiny by miec energie

Halina no lepiej, w dużej mierze dzięki temu forum. Mogę zawsze na Was liczyć (między innymi na Ciebie Halina) ;) . Mam tak, że jest 4 dni okej, później dzień totalnej załamki i objawy nerwicy, natręty, lęk, przygnębienie, smutek itp itd. przez 2 dni i później znów jest dobrze . To wygląda u mnie tak, że przez te dni tłumię chyba emocje i później przychodzi kryzys i wylewam je w formie ataku lęku i natrętów.
Co do zdjęcia to fakt, nie chciałem wrzucać swojego prawdziwego zdjęcia bo boję się, że znajomi czy ktoś z pracy by mnie poznał (choć o moich problemach wiedzą rodzice, narzeczona, brat i jego żona). Wiesz mam zbyt dużo do stracenia. Bo w Polsce nadal panuje przekonanie, że osoby z nerwicami to "psychole", a osoby chodzące do psychologa to już margines. Niestety tak to wygląda.
A wrzuciłem takie zdjęcie bo mi się spodobało i tak już zostało :) :)
żeby było normalnie.
Awatar użytkownika
Halina
Hardcorowy "Ryzykant" Forum

4 sierpnia 2016, o 19:23

Edward27 pisze:
Halina pisze:

Halina no lepiej, w dużej mierze dzięki temu forum. Mogę zawsze na Was liczyć (między innymi na Ciebie Halina) ;) . Mam tak, że jest 4 dni okej, później dzień totalnej załamki i objawy nerwicy, natręty, lęk, przygnębienie, smutek itp itd. przez 2 dni i później znów jest dobrze . To wygląda u mnie tak, że przez te dni tłumię chyba emocje i później przychodzi kryzys i wylewam je w formie ataku lęku i natrętów.
Co do zdjęcia to fakt, nie chciałem wrzucać swojego prawdziwego zdjęcia bo boję się, że znajomi czy ktoś z pracy by mnie poznał (choć o moich problemach wiedzą rodzice, narzeczona, brat i jego żona). Wiesz mam zbyt dużo do stracenia. Bo w Polsce nadal panuje przekonanie, że osoby z nerwicami to "psychole", a osoby chodzące do psychologa to już margines. Niestety tak to wygląda.
A wrzuciłem takie zdjęcie bo mi się spodobało i tak już zostało :) :)

jesli masz 2 dni wolnego potem 4, to bardzo dobry znak ! Nie trzeba tlumic emocji ! W gogle mozna wyszukac fotke czyjas i trafic na forum ? Jesli nadchodzi okres zalamki, nie martw sie, ja mam tak samo. Po jednym, dwoch dniach, daje sobie sama kopa w dupe i znowu zabieram sie do roboty.
MYŚL NIE OZNACZA CZYNU !!!

Czekasz aż poczujesz się lepiej by zacząć żyć, zacznij żyć, by poczuć się lepiej (Ciasteczko)

Wszystkiego, czego Jaś się nauczył, Jan może się oduczyć :pp

Nerwica od zarania dziejow :DD Stan fatalny przez 3 lata. Pobyt w szpitalu. Leki przez 16 lat konskie dawki trojcyklicznych. 2016 - rejestracja na forum. 2018 - mam sie (powiedzmy), OK. MOZNA Z TEGO WYJSC, wierze w to ! Sporo roboty przede mna jeszcze !
Awatar użytkownika
Edward27

5 sierpnia 2016, o 12:29

jaktoktojakja pisze:Edward a masz jakas wiedze nt dziurawca i nadan nad nim? Moglbys cos tam skrobnąć?

Hej w wolnej chwili poszperam co nie co w moich notatkach i źródłach :)
żeby było normalnie.
gość1
Gość

5 sierpnia 2016, o 12:39

Byloby super. Mi sie obilo, ze efekt podobny wg badan do prozacu itp alw nie wiem ile w tym prawdy. Slyszlaam jeszcze o cava cava i inositolu czy jakos tal
Awatar użytkownika
Edward27

5 sierpnia 2016, o 12:45

Na kava kava uważałbym bo widziałem kiedyś badania, że branie tego zielska faktycznie pomaga na nerwice, lęki i stany depresyjno-lękowe, ale jeśli przekroczymy daną granicę dawkowania można nabawić się nieprzyjemnych skutków ubocznych. Jak dobrze pamiętam to chodziło chyba o wątrobę. Sam brałem przez krótki czas i byłem zadowolony. A dodatkowo trzeba pamiętać, że kava kava jest zabroniona w Polsce. Przynajmniej tak było z 3 lata temu.
Inozytol możesz sobie poszukać na necie jest mnóstwo artykułów więc o inozytolu nie będę pisał :)
żeby było normalnie.
gość1
Gość

5 sierpnia 2016, o 12:52

I kurde nielegalne?:) a wiesz skąd to zdobyć?:))) lubie przekraczac granice :D
Awatar użytkownika
Edward27

5 sierpnia 2016, o 13:01

Halina tłumię cały czas bo nie jestem zadowolony z tego co osiągnąłem, a może czego nie osiągnąłem. To jest moim powodem całej nerwicy, tak przynajmniej stwierdziła jedna i druga pani psycholog. Bo na pierwszy rzut oka wystawiły mi diagnozę, że jestem mega ambitnym człowiekiem, który nie lubi porażek. A jeśli taka porażka występuje to się dołuję na poważnie i stąd te bądź inne natręty. Co do zdjęcia to chyba jest taka możliwość, ale również można dojść po adresie IP do danego użytkownika i to bez problemu :)

jaktoktojakja ej no bo pisowcy mnie zamkną w pudle za udostępnianie takich danych :D A tak na serio ja miałem od kolegi co prowadzi sklep ze suplementami dla sportowców, ale to było jeszcze za czasów studenckich. I to tak mi dał parę tabletek chyba z 30 a całe pudełko miało coś ponad 200 kapsów. On ściągał suplementy z ameryki. Tam prawie wszystko jest legal, nie to co u nas.
Uważaj jeśli uda się Tobie to załatwić ponieważ dawniej kava kava tzn. niektóre jej partię były skażone aflatoksyną czyli było zbierane zielsko zdrowe i spleśniałe i podobno stąd te problemy z wątrobą. Ale można faktycznie dostać nieprzyjemnych skutków ubocznych takich jak: zaburzenia widzenia, duszności, drgawki, trudności z chodzeniem, dezorientacje, przekrwienie oczy czy ogólne zatrucie, a kończąc na wspomnianym ciężkim uszkodzeniu wątroby. Ja Tobie nie pomogę w znalezieniu tego zielska bo tak jak wspomniałem to było kilka lat temu, od tamtej pory nie widziałem żadnego suplementu z tym zielskiem. Popatrz może na ebay. Tam wszystko znajdziesz :)
żeby było normalnie.
gość1
Gość

5 sierpnia 2016, o 13:16

Pomysł jest. Co tam wątroba:P Edward rozumiem Twoje podejscie z avatarem. Ja tez nie chcialabym byc rozpoznana z tych samych powodow co Ty:)
okularnica

7 sierpnia 2016, o 16:50

Też tak myślałam i przez około 8-9 miesięcy odżywiałam się cudownie - mało słodyczy, jedzenia śmieciowego, dużo dobrych tłuszczów, owoców, warzyw itp. a nie zauważyłam żadnej poprawy. Ale mimo wszystko lubię czytać ciekawostki odnośnie rzekomego dobrego wpływu zdrowego odżywiania i różnych substancji i próbować ich - może coś kiedyś pomoże.
ODPOWIEDZ