zajadanie stresu a zaburzenia odzywiania

Forum dotyczące zaburzeń odżywiania.
majcyk1909
Zarejestrowany Użytkownik

20 stycznia 2016, o 16:02

Ruszasz sie cokolwiek ? Uprawiasz jakiś sport przynajmniej 3x razy w tygodniu ? Jak nie to już wiesz czemu Twoja wage idzie do góry.
Bieganie, rowerek, ćwiczenia z masą własnego ciała + zmiana nawyków żywieniowych tj. ograniczenie fastfodoow/cukru/napojów gazowanych i zamiast tego wiecej warzyw, owoców byle nie na wieczór, bo podnoszą cukier, dużo wody i zobaczysz efekty dosyć szybko ! :D
aleks1723
Zarejestrowany Użytkownik

25 lutego 2016, o 10:15

Ja tam np wcinam wszystko. Stres mam 24/7 że aż mną telepie, czasem nawet się skoncentrować na filmie nie mogę bo mną telepie i akurat jak zjem tam czekolade czy 2 dziennie, to się nie martwię, bo i tak przytyć chcę xd Ale fakt objadanie się nie jest za zdrowe, ale ja tam robiłem i przed nerwicą w sumie... Jakbym miał jeszcze nie jeść słodyczy, które kocham, to to dopiero by była masakra xd Choć chyba faktycznie muszę to ograniczyć do mniejszych ilości. Ale jeść dużo muszę, bo przez stres chudnę cały czas... A przyczyny jak na razie nie znam xd
Największe zło jest ukryte w świętobliwych nadmiernie i w tych powściągliwych nadmiernie.
No bo ja kochałem Życie, ale się za bardzo rozpędziłem i je zgubiłem...
ODPOWIEDZ