Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

witam Wszystkich

Tutaj możesz się przedstawić, napisać coś o sobie.
ODPOWIEDZ
lidzia80
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 11 stycznia 2015, o 19:53

11 stycznia 2015, o 20:16

Witam, jestem Lidzia
Nie wiem od kiedy jestem chora. Nie pamiętam kiedy czułam się szczęśliwa, nie pamiętam od kiedy żyję z lękiem. Diagnozę usłyszałam w marcu ur. Byłam i jestem sama, sama wśród ludzi.
Może tu znajdę przyjaciół? Może tu znajdę kogoś, kto mnie zrozumie?
Pozdrawiam ciepło Wszystkich.
Awatar użytkownika
Ania16
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 156
Rejestracja: 3 września 2013, o 19:50

11 stycznia 2015, o 20:18

Hej Lidzia ;)
Na czym polega Twój lęk? i jaką diagnozę usłyszałaś?
"A we mnie samym wilki dwa, oblicze dobra i oblicze zła. Walczą ze sobą nieustannie, wygrywa ten, którego karmię"
Awatar użytkownika
Kamień
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 1458
Rejestracja: 24 września 2013, o 14:47

11 stycznia 2015, o 20:22

Hej, witaj Lidzia na forum :))
ChrisK
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 66
Rejestracja: 30 listopada 2014, o 01:46

11 stycznia 2015, o 20:23

Hej. Na co jesteś chora, bo na pewno nie na nerwice, gdyż żadna choroba to nie jest. Jedynie co choruje to emocje, które wpływają na myślenie i odbiór rzeczywistości. Po 1 mam dobrą wiadomość dla Ciebie. Te forum da Ci dużą ulgę i poprawi na pewno samopoczucie, no i przede wszystkim jeśli się zmobilizujesz do przyswojenia sobie informacji znajdujących się tu i wprowadzisz je w życie, to gwarantuje wyjdziesz z tego. Zapisz się na chat, tu na pewno nie będziesz się czuć sama :>
www.soundcloud.com/chrisqu-1/
Awatar użytkownika
dankan
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 935
Rejestracja: 23 maja 2014, o 10:11

12 stycznia 2015, o 09:10

Witaj na forum :)
Najlepsza instrukcja pozbycia sie nerwicy plus inne wpisy ludzi z forum
moja-historia-plus-moje-odburzanie-t5194.html#p49014

spis-tresci-autorami-t4728.html
Awatar użytkownika
buull2323
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 282
Rejestracja: 11 października 2014, o 00:07

12 stycznia 2015, o 11:25

hej Lidzia :), witamy na forum, na pewno tutaj znajdziesz przyjaciół i osoby które swoją wiedzą na pewno Ci pomogą. ja od siebie na początku podam ci link stworzony przez nasze kochane Ciasteczko :ups :D do którego zajrzyj i wybierz co by Ci się przydało spis-tresci-autorami-t4728.html napisz coś więcej o sobie i swoich dolegliwościach żebyśmy wiedzieli jak tzw. byka za rogi złapać ;)
pozdrówka dla Ciebie również cieplutkie :papa
"mam twarde łokcie i miękkie serce zawsze tak miałem, dziękuje Bogu za ten dar który dostałem"
"od zawsze na zawsze wiara, nadzieja i miłość"

"Życie nie po to by się śpieszyć,
Życie jest po to by się życiem cieszyć,
A kiedy w życiu gonią nas terminy,
To się nie przejmuj najwyżej nie zdążymy"

"Carpe Diem"
Awatar użytkownika
Ciasteczko
Administrator
Posty: 2682
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 01:01

12 stycznia 2015, o 19:43

Lidziu, witaj na forum! :) Tak jak i Chris, nie widzę powodu by nazywać siebie chorą, bo to dodatkowo tylko Cię napiętnowuje i zakłada, że musisz się leczyć tak jakbyś miała stygmat na czole- a Ty po prostu musisz trochę się dowiedzieć skąd biorą się lęki, a potem popracować nad zmianą perspektywy! Na pewno znajdziesz tutaj wsparcie ze strony tych, którzy są w trakcie tej drogi poprawiania komfortu psychicznego w życiu. I uważam, że jest to dobre miejsce do tego, by dowiedzieć się jak to zrobić. :)
Odburzanie, to proces - wstajesz, upadasz, wstajesz, upadasz... ale upierasz się, że idziesz do przodu.
Każdy ma tę moc. Nie odkładaj życia na później. Nigdy. :hercio:
ODPOWIEDZ