Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Witam wszystkich

Tutaj możesz się przedstawić, napisać coś o sobie.
ODPOWIEDZ
friday
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 6 sierpnia 2013, o 21:29

8 września 2014, o 23:46

Zarejestrowałem się dokładnie rok, miesiąc i dwa dni temu jednak pierwszego posta piszę dopiero dzisiaj :D Forum w ogóle przeglądam okazjonalnie już od jakiś 2 lat chyba. Mam 20 lat. Z derealizacją i nerwicą zmagam się już po raz drugi w życiu. Teraz mam ciężki okres i dlatego tutaj szukam otuchy, porady, ale o swoich problemach to może w innym temacie coś napiszę. Dużo dają mi poradniki Wiktora i Divina. Chłopaki wiele serca włożyli w to forum i pomoc innym, fajnie, że są tu tacy ludzie :D
Awatar użytkownika
N-e-r-w-u-s
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 891
Rejestracja: 28 lutego 2014, o 17:36

8 września 2014, o 23:48

A no Witamy, warto też nie tylko czytać a dostosowywać sie do porad by ta derealizacja poszla sobie na stałe, jeszcze do tego z czasu sie odezwać :) to pomaga :) Pozdrawiam
;witajka W chwili obecnej bardzo rzadko zaglądam na forum z powodów osobistych. Co za tym idzie brakiem czasu.... Na PW w miarę możliwości odpowiem ;)
Awatar użytkownika
Sagem
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 535
Rejestracja: 11 maja 2013, o 12:47

9 września 2014, o 19:16

Witamy na forum :)
Jeżeli ktoś nie kocha Cię tak jakbyś tego chciał, nie oznacza to, że nie kocha Cię on z całego serca i ponad siły.
Strach boi się odważnych.
Per Aspera Ad Astra - Przez ciernie do gwiazd.
Nigdy nie wiesz jak silny jesteś, dopóki bycie silnym nie stanie się jedynym wyjściem jakie masz.
Awatar użytkownika
Ciasteczko
Administrator
Posty: 2682
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 01:01

11 września 2014, o 20:38

Witaj na forum! Cieszę się, że zdecydowałeś się uaktywnić, jestem pewna że aktywne uczestnictwo i chęć zwalczenia nerwicy są dobrą drogą do rozprawienia się z zaburzeniem! :)
Odburzanie, to proces - wstajesz, upadasz, wstajesz, upadasz... ale upierasz się, że idziesz do przodu.
Każdy ma tę moc. Nie odkładaj życia na później. Nigdy. :hercio:
ODPOWIEDZ