Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Witam wszystkich

Forum poświęcone: nerwicy lękowej, atakom paniki, agorafobii, hipochondrii (wkręcaniu sobie chorób), strach przed "czymś tam" i ogólnie stanom lękowym np. lęk wolnopłynący.
Możesz dopisać się do istniejącego już tematu lub po prostu stworzyć nowy.
Tutaj umieszczamy swoje objawy, historie, przeżycia. Dzielimy się doświadczeniami i jednocześnie znajdując ulgę dajemy innym pocieszenie oraz swego rodzaju ulgę, że nie są sami.
ODPOWIEDZ
szymon11
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 17 grudnia 2013, o 18:04

17 grudnia 2013, o 18:23

Cześć mój lekarz psychiatra stwierdził u mnie trzy miesiące temu nerwicę lękową od tamtej pory leczę się lekami ( Paroxinor) lęk co prawda ustały ale wciąż nie do końca a mianowicie ciągle jestem przewrażliwiony myślą non stop o tej nerwicy trudno zapomnieć mam też dziwną pustkę w głowie i nie mogę się skoncentrować tak jakby życie stanęło mi w jednym miejscu nie myślę o przyszłość tak jak kiedyś miałem plany marzenia do których dąży dziś mnie to nie cieszy chociaż chcę o tym myśleć wziość się w garść ale to jest takie trudne szczególnie gdy się nie ma wsparcia od nikogo z rodziny (smutne) pozostaję więc sam z tym problemem żyje z dnia na dzień i czekam na jakiś przełom w tej chorobie tak samo jak na nią zachorowałem w jednym dniu byłem normalnym szczęśliwym pełni życia i planów na przyszłość chłopakiem a na drugi dzień panika o każdy ruch ciałem i oddech by mi się nic nie stało horror tylko to zrozumie ten kto to przeżył i wie o czym ja mówię a na tym forum jest pewnie dużo takich osób i mam do was pytanie jak wy sobie radzicie z ta przypadłością czy potraficie zapomnieć na chwilę o tym zająć się czymś innym czy coś w tym stylu ? proszę o jakąś radę bo mnie to już doprowadza do rozpaczy z góry dziękuje i pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
ddd
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 2034
Rejestracja: 9 lutego 2012, o 20:54

17 grudnia 2013, o 18:26

Hej na poczatku jesli nie czytales bardzo polecam ci posty stad psychologiczne-techniki.html oraz stąd vademecum-leku-nerwic.html poczytaj solidnie na start :)
I witaj
I do tego nie tylko leki ale przde wszystkim kolega terapia!
(muzyka - my słowianie)

Zaburzeni wiemy jak nerwica na nas działa, wiemy jak DD nam w bani rozpi***ala. To jest taa nerwica i lęk, to jest teen depersony wkręt!

Autor Zordon ;p
ewlinkal
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 24 października 2013, o 20:10

18 grudnia 2013, o 18:28

Witaj:)
ODPOWIEDZ