Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

witam

Tutaj możesz się przedstawić, napisać coś o sobie.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Guett
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 841
Rejestracja: 1 września 2014, o 11:35

6 września 2014, o 14:29

Witam, jestem łukasz. moje problemy trwają o lipca z przerwami, raz było lepiej raz gorzej. takie różne okresy były. ale wtedy ciągle o tym myślałem. ostatni tydzień nic nie myślę o tym i jest normalnie. tylko odczuwam jeszcze brak emocji, uczuć i świadomości. ale czuje jak by to powoli wracało. I odrealnienie jakby uciekalo ode mnie. mam nadzieję ze wygram z samym sobą :)
i'm tired boss
Awatar użytkownika
Kamień
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 1458
Rejestracja: 24 września 2013, o 14:47

6 września 2014, o 15:28

WITAJ ! Super, że już Ci lepiej :)
Awatar użytkownika
Ciasteczko
Administrator
Posty: 2682
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 01:01

6 września 2014, o 20:18

Witaj na forum! Na pewno wygrasz, to nie kwestia czy, a kiedy. Tylko musisz chcieć porzucić te elementy w sobie, które sprawiają, że tak się czujesz. :) Sam widzisz, ze zmiana podejścia pomaga.:)
Odburzanie, to proces - wstajesz, upadasz, wstajesz, upadasz... ale upierasz się, że idziesz do przodu.
Każdy ma tę moc. Nie odkładaj życia na później. Nigdy. :hercio:
Awatar użytkownika
Guett
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 841
Rejestracja: 1 września 2014, o 11:35

7 września 2014, o 20:02

Mam jeszcze pytanko do Was moi drodzy :) chodzi mi o sny... gdy zasne zawsze mam jakiś sen, gdy w nocy sie przebudze i znów zasne znowu mam sen i tak dalej... zauważyłem to od 2 może 3 dni. to trochę dziwne, nie przejmuje sie tym. może mózg dochodzi do siebie i tak musi być, albo za dużo myślę :) może wiecie o co z tym chodzi?
i'm tired boss
Lipski
Ex-administrator i do tego odburzony
Posty: 664
Rejestracja: 19 czerwca 2013, o 20:07

7 września 2014, o 20:06

A co w tym mistrzu dziwnego że jak znowu zaśniesz to coś Ci się śni? :D Wszyscy tak mają :D

Ale różne akcje senne od paraliżu sennego, realistyczne sny po omamy hipnagogiczne są jak najbardziej normalne przy nerwicowych jazdach.

Także nic się nie bój, ja miałem chyba naprawdę wszystko, a obecnie większość objawów mi już zeszła. Także daj sobie spokój z analizą, nie skupiaj sie na tym stanie a będzie coraz lepiej :)

Pozdrawiam
With your feet in the air and your head on the ground
Try this trick and spin it, yeah
Your head will collapse
If theres nothing in it
And you'll ask yourself

Where is my mind ?
Where is my mind ?
Where is my mind ?
Awatar użytkownika
Guett
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 841
Rejestracja: 1 września 2014, o 11:35

7 września 2014, o 23:51

Tak jak Napisałeś, staram sie tym nie przejmować, tzn prawie wogóle o tym nie myślę... jeśli chodzi o te sny, to miałem na myśli to ze każde przebudzenie i każde zasnięcie równa sie jakiś sen, np. rano jak sie pparę razy obudze to gdy zasne zawsze jakiś sen jest. nawet jakbym przysnął w ciągu dnia, jakas drzemka 5-cio minutowa to i tak coś mi sie przyśni. to jest dla mnie dziwne, ale przynajmniej te sny nie są głupie, wręcz powiem ze prawie normalne. w realnym świecie chce kupić, znaczy sie planuje dopiero, autko i ostatnio dwa razy mi sie śniło ze miałem ten samochód i to w ciągu jednej nocy. Może i te sny są normalne, ale ja nie wiem co mam tam robić i nie wiem co to za sytuację :D
i'm tired boss
ODPOWIEDZ