Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Witam i serdecznie pozdrawiam!

Tutaj możesz się przedstawić, napisać coś o sobie.
ODPOWIEDZ
AdamM
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 12 października 2012, o 21:37

12 października 2012, o 22:25

Mam na imie Adam i cierpie od prawie roku na ataki paniki i strachu.Pierwsze trzy miesiace chodzilem od lekarza do lekarza,dopiero pani laryngolog dala mi skierowanie do psychiatry.Lekarz po wysluchaniu postawil mi diagnoze wyzej wymieniana.
Mam za soba dwa miesiacu pobytu w klinice dziennej,gdzie odbywalem terapie polaczona z braniem antydepresantow[r].Po osmiu miesiacach
przerwy zaczalem w mojej firmie tzw. przystosowanie do pracy,obecnie po 5 godzin dziennie.]

Pozdrawiam

AdamM
Wojciech
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 1939
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 22:49

13 października 2012, o 09:56

Witaj :) I ciesze sie ze leczysz sie i wracasz do pracy, najwazniejsze to cor brobic, bo bezczynnosc nasila i ataki i lęki i nerwice.
Nerwicowiec - Ten typ tak ma.
http://www.imtech.com.pl
AdamM
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 12 października 2012, o 21:37

13 października 2012, o 15:58

Wojciech pisze:Witaj :) I ciesze sie ze leczysz sie i wracasz do pracy, najwazniejsze to cor brobic, bo bezczynnosc nasila i ataki i lęki i nerwice.
Dziekuje za otuche i mile slowa.To prawda ze bezczynnosc pogarszala moj stan,teraz gdy rano wstane jestem mozna to tak okreslic na obrotach az do wieczora czuje sie dowartosciowany,nawet jak dni sa lepsze lub gorsze.Teraz jestem na etapie jazdy samochodem nawet z atakami paniki,tak mi zalecila moja terapeutka i to dziala.

Pozdrawiam
AdamM
ODPOWIEDZ