Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

witam i pytam :)

Forum poświęcone: nerwicy lękowej, atakom paniki, agorafobii, hipochondrii (wkręcaniu sobie chorób), strach przed "czymś tam" i ogólnie stanom lękowym np. lęk wolnopłynący.
Możesz dopisać się do istniejącego już tematu lub po prostu stworzyć nowy.
Tutaj umieszczamy swoje objawy, historie, przeżycia. Dzielimy się doświadczeniami i jednocześnie znajdując ulgę dajemy innym pocieszenie oraz swego rodzaju ulgę, że nie są sami.
ODPOWIEDZ
student93
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 3 czerwca 2012, o 21:51

6 marca 2014, o 17:30

Witam wszystkich ostatnio troche popilem a moja nerwica tego nie lubi dzisiaj jest 4 dzien odkad pilem a czuje sie fatalnie ciagly lęk pustka w głowie nie moge usnac itd , a do tego chcialem sie dowiedziec czy naprawde nerwica moze wywołać wysypka która cholernie swędzi prawie na calym ciele ? bo ja tak mam i od 3 dni nie zmrużyłem oka ;/ bylem u lekarza dzisiaj i mowi ze nie wie od czego moze byc ta alergia dostalem zastrzyk sterydów jakos i przeszlo a teraz znowu sobie zaczyna mnie palic i swedziec :buu:
Awatar użytkownika
ddd
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 2034
Rejestracja: 9 lutego 2012, o 20:54

6 marca 2014, o 17:50

Ogólnie lęki moga powodowac wysypke, a do tego poczytaj o tym czy to to : Pokrzywka cholinergiczna
Ogolnie moze ale tez mogl alko to spowodowac, nie panikuj, przeczekaj, odpocznij od picia i kaca i bedzie okey :)
(muzyka - my słowianie)

Zaburzeni wiemy jak nerwica na nas działa, wiemy jak DD nam w bani rozpi***ala. To jest taa nerwica i lęk, to jest teen depersony wkręt!

Autor Zordon ;p
student93
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 3 czerwca 2012, o 21:51

6 marca 2014, o 17:54

staram sie uspokoic ale 3 miesiace temu tez po dosc długim piciu potem przerwa i w któryś tam dzien znowu to wybuchlo i jak probowalem usnac widzialem rzeczy ale to nie bylem tak jakby ja takie snienie a nie spalem , nie umiem tego opisac ale to jest straszne :(
Awatar użytkownika
ddd
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 2034
Rejestracja: 9 lutego 2012, o 20:54

6 marca 2014, o 18:21

Wyluzuj sie pewnie miales przysenne omamy hipnagogiczne, czesty zawal serca u nerwicowcow :) albo paraliz senny badz przysenny. Pochlales i swoj eocierpiec na kacu musisz, przejdzie ci tylko sie nie nakrecaj :)
(muzyka - my słowianie)

Zaburzeni wiemy jak nerwica na nas działa, wiemy jak DD nam w bani rozpi***ala. To jest taa nerwica i lęk, to jest teen depersony wkręt!

Autor Zordon ;p
student93
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 3 czerwca 2012, o 21:51

6 marca 2014, o 18:42

dzieki wielkie za odpowiedz troche mi sie ulżyło bo do poludnia moja nerwica byla taka ze myslalem ze zglupieje totalnie , mam nadzieje ze dzisiaj usne normalnie
Awatar użytkownika
lenka89
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 177
Rejestracja: 13 grudnia 2013, o 22:18

6 marca 2014, o 19:22

tzn jesli o chodzi o picie mam podobnie :P Popije a pozniej kac moze trwac tydzien :P takze tym sie nie przejmuj. :) To zejdzie z czasem
student93
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 3 czerwca 2012, o 21:51

6 marca 2014, o 19:49

dziwie ci sie ze piszesz to tak na luzie :D , ja to sie trzese ze strachu :DD
ODPOWIEDZ