Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

WITAM PROSZE O POMOC W SPRAWIE OBJAWÓW

Forum dotyczące derealizacji i depersonalizacji.
Dzielimy się tutaj naszymi historiami, objawami, wątpliwościami oraz wszystkim co nas dręczy mając derealizację.
Dopisz się do istniejącego tematu lub po prostu jeśli chcesz stwórz nowy własny wątek.
ODPOWIEDZ
dzielny5
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 23 listopada 2015, o 19:21

23 listopada 2015, o 19:33

Witam.Mam dziwny problem który przez wiele miesiecy szukam diagnozy i nie wiem co to jest.Tak szczerze nie umiem tego w zasadzie wytłumaczyć.Miałem robione badania takie jak OKULISTYCZNE DNO OKA ITP,NEUROLOGICZNE TOMOGRAF GŁOWY BEZ KONTRASTU(2razy) I EEG,MORFOLOGIA(3razy),EKG,USG SERCA,BRZUCHA,TETNIC SZYJNYCH,TARCZYCY,RTG PŁUC I ZATOK,SPIROMETRIA.Wszystko jest w porządku,nie wiem co dalej robić fizycznie jestem zdrowy, byłem tez u psychiatry powiedział mi ze mam zaburzenia nerwicowo-depresyjne. tzw nerwica lekowa i stany depresyjne.A moj problem to: mam dziwne zaburzenia widzenia dziwnie widze świat nie da sie tego opisać.Czy ktos z was moze mi w tym pomoc? Mam takie zaburzenia np snieg optyczny,faluje mi obraz,jak auto jedzie do smugi,mroczki, ale tez taki objaw ktory nie umiem opisać dziwnie widze swiat jakby oczami i go odczuwam.Czuje sie jakbym był pod wpływem marichuany.Wiem jaki ten stan bo paliłem kiedyś z 4 lata temu.A tak to nie pale wcale.PROSZE O POMOC.
zagrody1
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 185
Rejestracja: 6 listopada 2015, o 18:36

23 listopada 2015, o 19:44

To jest derealizacja.. musisz ten stan po prostu zaakceptować i przestać się na nim tak mocno koncentrować... Posłuchaj sobie konferencji na ten temat
derealizacja-nierealnosc.html
dzielny5
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 23 listopada 2015, o 19:21

23 listopada 2015, o 20:30

Zdjecie w zalaczniku(tez tak widze)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
zdravko
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 665
Rejestracja: 10 lipca 2015, o 13:54

24 listopada 2015, o 08:27

Jeżeli masz te objawy od nerwicy to nieważne jak widzisz, tylko jak się za to zabierzesz, posłuchaj sobie nagrań.
Jakbyś rzeczywiście tak widział jak na załączniku to byś był ślepy jak kret.
bart26
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 2216
Rejestracja: 25 lutego 2015, o 13:00

24 listopada 2015, o 08:33

dzielny5 pisze:Zdjecie w zalaczniku(tez tak widze)
Ale to widzenie jest normalne nie wiem co tu sie doszukujesz . Skupiajac wzrok na pilocie oczywistym jest ze cos w oddali bedzie rozmazane :haha: . Tu nic dziwnego w tym nie ma
DOPOKI NIE PODEJMIESZ WYSILKU , TWOJ DZIEN DZISIEJSZY BEDZIE TAKI SAM , JAK DZIEN WCZORAJSZY
Awatar użytkownika
Joannaw27
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 926
Rejestracja: 20 czerwca 2015, o 00:12

24 listopada 2015, o 09:18

No tak przecież skoro patrzymy się na dany przedmiot ,to w oddali jest obraz zamazany.
COCO JUMBO I DO PRZODU
dzielny5
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 23 listopada 2015, o 19:21

24 listopada 2015, o 12:43

Witam, ja wiem ze tak jest ale ja to widze bardziej zle, moze to przez ten stan jakim nazywacie derealizacja.Bo napewno to nie jest jak zawsze, widze tak jak na tym zdjeciu tak wyostrzone to(jakbym widzial te 2 obrazy pojedynczo).Czuje sie jak na "haju".

-- 24 listopada 2015, o 12:43 --
I tez moze tak widze poprzez stan derealizacji przez inne objawy bo widzialem ze ludzi widzieli jak sen na jawie ze ludzie to manekiny,dwuwymiarowo to moze wszystko sie to łączy i dlatego tak widze ale to państwo by tak samo zwracało na to uwage jak ja..
ODPOWIEDZ