Ogłoszenia
➤ Pierwszy raz z zaburzeniem? >>>> Mechanizm zaburzeń
➤ Jeżeli szukasz Wiktora, to wejdź na stronę - emocjobranie.pl
➤ Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?
➤ Pierwszy raz z zaburzeniem? >>>> Mechanizm zaburzeń
➤ Jeżeli szukasz Wiktora, to wejdź na stronę - emocjobranie.pl
➤ Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?
Witam na forum
-
Nete
- Nowy Użytkownik
- Posty: 1
- Rejestracja: 23 czerwca 2026, o 12:28
Witam, od 6 lat leczę nerwicę lękową, od 3 lat biorę pregabalinę, obecnie w dawce 112,5 mg czyli 1,5 tabletki na noc. Wcześniej brałam SSRI i jeszcze coś z innej grupy leków. Było bardzo źle, pregabalina trochę postawiła mnie na nogi. Chociaż bywa różnie, skutki uboczne odczuwam cały czas, ale i tak jest dużo lepiej jak było. I w związku z tym mam pytanie do grupowiczów. Czy ktoś bierze pregabalinę czy brał tak długo i czy jeśli bym chciała odstawić w przyszłości, to nie będzie problemu? Strasznie się boję i ją brać, (ale na razie nie mam wyjścia) i ją odstawić. Trochę mnie przez te 3 lata wyciszyła, nawet dawkę trochę sama sobie zmodyfikowałam. Ale jeśli pojawia się jakiś większy stres, to i prega nie pomaga, a żyć dalej trzeba
Proszę o swoje refleksje i doświadczenie w przyjmowaniu pregabaliny. Pozdrawiam
