Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Witajcie

Tutaj możesz się przedstawić, napisać coś o sobie.
ODPOWIEDZ
wojtas8019
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 29 grudnia 2014, o 12:56

29 grudnia 2014, o 14:32

Witam wszystkich serdecznie.
Od jakiegoś czasu czytam Wasze forum i postanowiłem też się w jakiś sposób udzielić i zarejestrować.
Sprowadziła mnie tu przede wszystkim nerwica ze stanami lękowymi. Dzielnie staram się z tym walczyć mimo wszelkich możliwych paskudnych objawów.
Większość pewnie to zna z autopsji. Ze względu na to że dwa razy podejmowałem próbę leczenia farmakologicznego (co zresztą pomagało) ale problem powraca w mniejszym lub
większym stopniu. Tym razem chcę to pokonać taką jazdą bez trzymanki i rozprawić się z tym problemem ostatecznie. Wierzę w to że znajdę tu zrozumienie i wsparcie (co nie zawsze można powiedzieć o bliskich). To chyba na razie tyle (nigdy nie miałem weny twórczej).
Pozdrawiam wszystkich ciepło bo trochę zima się odgryza.
Awatar użytkownika
Ciasteczko
Administrator
Posty: 2682
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 01:01

29 grudnia 2014, o 17:55

Witaj serdecznie :) Możesz liczyć na doping w czasie jazdy bez trzymanki! :DD
Odburzanie, to proces - wstajesz, upadasz, wstajesz, upadasz... ale upierasz się, że idziesz do przodu.
Każdy ma tę moc. Nie odkładaj życia na później. Nigdy. :hercio:
nerwusek
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 26 grudnia 2014, o 19:12

29 grudnia 2014, o 19:46

witaj ,jakbym slyszal siebie ,i w grupie damy rade ;) nie jestes sam ,i jak kazdy cos doda to tez mysle ze bedzie powoli do przodu..pozdrawiam
ODPOWIEDZ