Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Witajcie

Tutaj możesz się przedstawić, napisać coś o sobie.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
agulka
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 29 lutego 2020, o 19:36

5 marca 2020, o 22:16

Mam na imię Agnieszka. Jestem od urodzenia niepełnosprawna, ale w 2005 roku musiałam mieć amputowaną nogę. Wtedy też zaczęła się moja depresja. Miewam różne okresy. Raz jest lepiej, raz gorzej. Ale zwykle wracam do punktu wyjścia czyli do bardzo złego stanu psychicznego. Po drodze miałam też ,,przygodę,, z benzodiazepinami,i od których się uzależniłam. Od kilku lat jest z tym spokój ale muszę bardzo uważać. Mam też stwierdzone zaburzenia osobowości, ale jakoś nikt mi nie powiedział na czym one polegają. To może na razie tyle. Aha mam 43 lata.
Adam998
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 20 lutego 2020, o 15:48

6 marca 2020, o 11:33

Hej miło Cie poznać, też jestem tu nowy ale polecam forum poczytać, szczególnie pierwszy dział :)
Paulina-paula34
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: 10 stycznia 2020, o 20:40

6 marca 2020, o 12:29

agulka pisze:
5 marca 2020, o 22:16
Mam na imię Agnieszka. Jestem od urodzenia niepełnosprawna, ale w 2005 roku musiałam mieć amputowaną nogę. Wtedy też zaczęła się moja depresja. Miewam różne okresy. Raz jest lepiej, raz gorzej. Ale zwykle wracam do punktu wyjścia czyli do bardzo złego stanu psychicznego. Po drodze miałam też ,,przygodę,, z benzodiazepinami,i od których się uzależniłam. Od kilku lat jest z tym spokój ale muszę bardzo uważać. Mam też stwierdzone zaburzenia osobowości, ale jakoś nikt mi nie powiedział na czym one polegają. To może na razie tyle. Aha mam 43 lata.
Witaj😉
Koniecznie odsłuchaj nagrania Wiktora i Divovicka👍 To podstawa i dają dużo do myślenia 😉
Awatar użytkownika
agulka
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 29 lutego 2020, o 19:36

7 lutego 2022, o 00:50

Witajcie. Bardzo długo nie zaglądałam na to forum. Ostatnio jest mi ciężko i źle. Znowu uzależnienie - tym razem opiaty. Ale z pomocą lekarza powoli odstawiam. Jestem na dobrej drodze. Jestem w takim stanie, że sama ze sobą nie umiem wytrzymać. Wszystko mnie denerwuje. Do tego pandemia, a przy okazji siedzenie w domu, to też nie wpływa dobrze na mój stan.
ODPOWIEDZ