Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Witaam wszystkich

Tutaj możesz się przedstawić, napisać coś o sobie.
ODPOWIEDZ
Pat
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: 24 lutego 2016, o 10:59

23 sierpnia 2016, o 19:59

Jestem Patryska chetnie popiszze o problemach...moim jest bezsennosc nerwica
mariposa26
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 89
Rejestracja: 28 kwietnia 2016, o 12:42

25 sierpnia 2016, o 00:13

Cześć Pat, pisz co u Ciebie! Tu na forum mozesz smialo mowic o swoich problemach. Pozdrawiam Cię i życzę przespanej, dobrej nocy!
Pat
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: 24 lutego 2016, o 10:59

31 sierpnia 2016, o 09:51

Hejo , czy ktos na podobny problem z natretnymi myslami na temat bezsennosci i w efekcie z nie spanie???

-- 31 sierpnia 2016, o 08:51 --
Ja jakos juz mam dosc ciagle jestem w swoich myslach ciagle mysle, masakra , ktos cos podobnego mial ???ciagle mysli o spaniu ,mysli o nerwicy i w efekcie wsYstkie objawy ktos cos poradzi? Najgorsza jest ta bezsenosc
Awatar użytkownika
zeniu87
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 193
Rejestracja: 16 stycznia 2016, o 14:34

31 sierpnia 2016, o 10:07

Ja mam bezsennosc jak mam isc do pracy albo po dyzure jak mam usc to ciagle czy przezyje i czy dam ta tabletke co trzeba czy inna a jak wracam do od nowa kurde czy wszystko ok czy cos nie pomylilem
Pat
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: 24 lutego 2016, o 10:59

31 sierpnia 2016, o 20:16

Ja z psychologiem doszlam do wniisku ze moje niespanie wynika z mysli ktore powoduja napiecie, nie pomagaja mi nawet zbytnio zadne leki na sen zawsze sie budze po 2_3 godzinach jak przespie 5 jest dobrze a wszystko przez ten natlok natretnych mysli jak narazie najlepiej na sen dziala chlorprotiksen i po nim wogole zaczelam cos spac chodz bywa i tak bywa roznie

-- 31 sierpnia 2016, o 19:11 --
Podsumowujac moge powiedziec ze przyzwolenie na te mysli zeby byly przelatywaly troche je zatrzymuje i w efekcie zasypiam.Staram sie nie utozsamiac z nimi i pozwolic im byc,jestem juz wlasciwie do nich przyzwyczajona a walka z nimi tylko je nasila.wiec poprostu pozwalam im byc i to chyba najbardziej mi pomaga.

-- 31 sierpnia 2016, o 19:12 --
Chodz moim marzeniem jest spac bez lekow wierze ze wkoncu tak będZie

-- 31 sierpnia 2016, o 19:16 --
No i nie powiem duzy wplyw na pojawianie sie u mnie lekow maja stresujace sytuacje np teraz zmienilam prace i sie zaczela jazda.przed np spotkaniami z ludzmi w wiekdzym gronie pokawiaja sie mysli typu np rece mi sie trzesa itp i w efekcie wkrecam sie w to i sie tak dzieje i nerwowka o malo nie padam na zawal:(
ODPOWIEDZ