Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Walka dobiegła końca !!! :D Wyzdrowiałem na dobre !!!!!!!!!!

Tu dzielimy się naszymi sukcesami w walce z nerwicą, fobiami. Opisujemy duże i małe kroki do wolności od lęku w każdej postaci.
Umieszczamy historię dojścia do zdrowia i świadectwo, że można!
Dział jest wspólny dla każdego rodzaju zaburzenia lękowego czyli nerwicy/fobii.
sebooo
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 58
Rejestracja: 12 stycznia 2015, o 15:00

15 sierpnia 2015, o 12:35

Witam serdecznie ,

Moi drodzy wyzdrowiałem , odburzyłem się , czas walki dobiegł końca . Trafiłem na forum w stanie tragicznym , zrezygnowałem z pracy , nie byłem w stanie funkcjonować , spałem w dzień , noc byłą dla mnie koszmarem , nie chciało mi sie nic , myć , jeść no zupełnie nic.Wszyscy znacie objawy nerwicyi dd te somatyczne i psychiczne , naprawdę najgorszemu wrogowi bym tego nie życzył .Może wymienię trochę objawów
-lęk wolno płynący
-natrętne myśli na temat wszystkiego
-poczucie nierealności
-obcość ciała
-poczucie obcości bliskich
-zagubieni w czasie
-drętwienie rok
-ataki paniki
-bardzo szybkie bicie serca
-bóle głowy
-codziennie biegunka
i wiele wiele innych.

Na forum poznałem wiele osób które od razu zaoferowały mi pomoc !! Dziękuj --- Divinovi , Victorovi , Miesinie , Kanikowi , Bart26, Jagaga, Guett , ITI, Kamyk, Zordon, Ciasteczko, Divam i jeszcze wielu wielu innym osobom o których tutaj nie wspomniałem a pomogli mi w ciężkich chwilach !!!!! :D To forum uratowało mi życie.Ludzie za pomoc tutaj powinni dostawać normalną pensje , ale robią to za darmo z dobroci serca z chęcią pomocy innym i to jest piękne !!!! :D Nagroda Nobla dla was ludzie !!!! :D

Teraz może opisze jak sobie poradziłem z nerwicą jak wyglądała moja walka oto kilka rad:
-----1-----krok to przede wszystkim akceptacja objawów bez tego nie ma szans że się odburzycie,
zaakceptowanie tego ze to jest nerwica i podjęcie działań w kierunku zmienienia obecnego stanu
-----2-----krok to oczywiście ignorowanie objawów jakie byle by nie były zawsze olewanie.Zawsze jak poczułem coś dziwnego jakąś dziwna myśl przeleciała mi prze głowę od razu powtarzałem to -------------------> MASZ TYLKO NERWICE A NERWICA TO NIE TY<----------------------
Codziennie konsekwentnie sobie to powtarzałem nieważne jaki objaw miałem cały czas to samo zdanie !!!! :D ZAWSZE
Gwarantuje ze to działa , nie od razu potrzeba czasu moi drodzy !!! :D Ale z miesiąca na miesiąc było coraz lepiej.
-----3-----krok to działanie :D Bez pracy nie ma kołaczy jak to się mówi , wielu ludzi myśli , fajnie zaakceptowałem nerwice i teraz będzie coraz lepiej :D Nie ma tak łatwo , musisz pracować na swój sukces , konsekwentnie robić to co sobie założyłeś , zmieniać nastawienie do życia , zmieniać swoje myślenie ,pracować nad sobą, wyznaczyć sobie cele życiowe i dążyć do nich , myślę ze bez celu w życiu nie da się funkcjonować , bezcelowe życie co to za życie ?? Musisz czegoś pragnąc , dążyć do czegoś, starać się żeby było lepiej ------->TO JEST WŁAŚNIE DZIAŁANIE !!!!!!!!!!!

Dzięki tym 3 zasadom oczywiście ogólnie dostępnym na forum , dzięki wiedzy tutaj zdobytej odburzyłem sie , wyzdrowiałem , jestem innym człowiekiem :P Macie tu wszystko czego potrzebujecie ale od was zależy czy to wykorzystacie !!! :D To forum po prostu zawstydza i wgniata w ziemię wszystkich przemądrzałych psychologów i psychiatrów wciskających tylko leki i myślących jak tu zarobić na pacjencie a nie starających się mu pomóc.Ja sobie poradziłem "na sucho" ale wiem co się dzieje w tym pięknym kraju 'niemoge
Dziękuje jeszcze raz za pomoc jestem wam dozgonnie wdzięczny chłopaki Divin i Victor !!! :D Szczególne pozdrowienia dla kobiet z forum całuski lecą :cm :cm :cm :cm :cm :cm cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok to dla was dziewczyny !!!!! Dziękuje wszystkim z forum !!!!!! :D
3 majcie się ciepło , oczywiście będę cały czas zaglądał na forum !!! :D POZDROWIENIA DLA CAŁEJ EKIPY !!!! :D Jesteście wspaniali !!!!!!!!!! PA PA PA

Veni Vidi Vici
Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał sił do walki.

Chialam sie podzielic ze doszlam do siebie. Wyleczylam sie --- autor Ewcia
Awatar użytkownika
stokrotka89
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 314
Rejestracja: 27 kwietnia 2015, o 11:27

15 sierpnia 2015, o 12:57

Gratuluję:)

-- 15 sierpnia 2015, o 11:57 --
Gratuluję:)
Awatar użytkownika
Guett
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 841
Rejestracja: 1 września 2014, o 11:35

15 sierpnia 2015, o 13:11

Gratuluje :D
i'm tired boss
Awatar użytkownika
b00s123
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 362
Rejestracja: 5 października 2014, o 20:45

15 sierpnia 2015, o 13:12

Gratulacje ! ; d
"Wola psychiki daje wyniki"
Awatar użytkownika
Piotrek10
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: 7 sierpnia 2015, o 20:13

15 sierpnia 2015, o 13:16

Congratulations :) !!!
PiotrNazwisko
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 105
Rejestracja: 23 lipca 2015, o 12:12

15 sierpnia 2015, o 13:22

Wielkie gratulacje, stary :) To się nazywa podejście :)
Nothing worth having comes easy.
Overthinking kills your happiness.
Victor
Administrator
Posty: 6548
Rejestracja: 27 marca 2010, o 00:54

15 sierpnia 2015, o 13:33

Coś ty zaćpał :DD :DD
Patrz, Żyj i Rozmyślaj w taki sposób... aby móc tworzyć własne "cytaty".
Historia moich zaburzeń lękowych i odburzania
Moje stany derealizacji i depersonalizacji i odburzanie


Przykro mi jeżeli na odpowiedź na PW czekasz bardzo długo, niestety ze mną tak może z różnych powodów być :)
Awatar użytkownika
dankan
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 935
Rejestracja: 23 maja 2014, o 10:11

15 sierpnia 2015, o 13:37

Pewnie to samo vic co wszyscy tutejsi odburzeni i osoby kroczace ta tajemna sciezka szczescia hhahaha :D

A tak ogolnie gratuluje :D
Najlepsza instrukcja pozbycia sie nerwicy plus inne wpisy ludzi z forum
moja-historia-plus-moje-odburzanie-t5194.html#p49014

spis-tresci-autorami-t4728.html
bart26
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 2216
Rejestracja: 25 lutego 2015, o 13:00

15 sierpnia 2015, o 13:48

Gratulacje super pieknie mam nadzieje ze niedlugo wszyscy bedziemy pisac takie posciki .
DOPOKI NIE PODEJMIESZ WYSILKU , TWOJ DZIEN DZISIEJSZY BEDZIE TAKI SAM , JAK DZIEN WCZORAJSZY
wojtas
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 19 grudnia 2014, o 16:05

15 sierpnia 2015, o 14:01

Super! Dzieki za post :)
mamusia
Świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: 11 sierpnia 2015, o 11:19

15 sierpnia 2015, o 14:10

Jezuuuu, ale masz fajnie, nawet nie wiesz, jak Ci zazdroszczę :)

-- 15 sierpnia 2015, o 14:10 --
Jezuuuu, ale masz fajnie, nawet nie wiesz, jak Ci zazdroszczę :)

-- 15 sierpnia 2015, o 14:10 --
Jezuuuu, ale masz fajnie, nawet nie wiesz, jak Ci zazdroszczę :)

-- 15 sierpnia 2015, o 14:10 --
Jezuuuu, ale masz fajnie, nawet nie wiesz, jak Ci zazdroszczę :)
Awatar użytkownika
agrel122
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 109
Rejestracja: 25 lipca 2015, o 18:19

15 sierpnia 2015, o 16:59

Gratulacje. Szczęścia w życiu codziennym :)
usunietenaprosbe
Gość

15 sierpnia 2015, o 22:39

Wchodze po dluzszym wypoczunku przegladnac posty i widze taka wspaniala niespodzianke- gratuluje! Mam nadzieje, ze dalej czasem cos skrobniesz na forum =]
betii
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 995
Rejestracja: 1 sierpnia 2014, o 13:45

16 sierpnia 2015, o 08:59

Wielkie gratki.motywujesz.
Zmień nawyki myślowe, a odmienisz swój los!
Kiedy już nauczysz się kierować uczucia i myśli na właściwe tory, spokój ducha i fizyczne zdrowie na pewno przyjdą same.
"Pamiętaj, że mamy do czynienia jedynie z myślami, a myśli mogą zostać zmienione. Gdy zmieniamy nasze myślenie, zmieniamy naszą rzeczywistość". Louise L. Hay
Awatar użytkownika
Gocha079
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 189
Rejestracja: 6 stycznia 2014, o 08:52

16 sierpnia 2015, o 10:42

Mnie też się lepiej po tym poście zrobiło! :-) Kolejny dowód, że "Terapia Divo-Vicowa" działa :-) Nie ma innej opcji - trzeba wcielać w życie. Cieszę się razem z Tobą, Seboo :-)
Odwaga to robienie tego, czego boisz się zrobić. Nie można mówić o odwadze, w przypadku, gdy nie jesteś przestraszony.
ODPOWIEDZ