Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Wakacje...

Forum poświęcone: nerwicy lękowej, atakom paniki, agorafobii, hipochondrii (wkręcaniu sobie chorób), strach przed "czymś tam" i ogólnie stanom lękowym np. lęk wolnopłynący.
Możesz dopisać się do istniejącego już tematu lub po prostu stworzyć nowy.
Tutaj umieszczamy swoje objawy, historie, przeżycia. Dzielimy się doświadczeniami i jednocześnie znajdując ulgę dajemy innym pocieszenie oraz swego rodzaju ulgę, że nie są sami.
ODPOWIEDZ
Grzesio24
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 15 lutego 2014, o 07:07

4 czerwca 2014, o 20:31

Mam pytanie ... za 2 miesiace mam wyjechac na tygodniowe wakacje , mieszkam w duzym miescie na poludniu Polski , wakacje spedze na malej wsi nieopodal Kolobrzegu , na sama mysl zamiast radosci ogarnia mnie panika , ,nie wyobrazam sobie jak spedze tam noc... przeciez nie ma szpitala , a w okolicy nawet jak jest to napewno nie poradza sobie z zawalem ... a udar... i tak wkolo... pracuje zyje normalnie nie miewam zbytnio atakow ostatnio ale noc , i male miejscowosci powoduja u mnie mega lek... sprawdzam mape gdzie ile km jakie duze miasta etc... ktos wie jak sobie z tym poradzic :(
Awatar użytkownika
numerniezly
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 133
Rejestracja: 11 czerwca 2013, o 23:48

4 czerwca 2014, o 20:33

normalnie, jak już dojedziesz to lęk bedzie mniejszy niż teraz jak o tym myślisz jak to bedzie.
Jedź i walcz z tą nerwica, nie zastanawiaj sie - niereaktywacja i jedziesz
Awatar użytkownika
Ziomek
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 116
Rejestracja: 14 grudnia 2013, o 18:42

4 czerwca 2014, o 20:33

ale masz autentyczne problemy z zawałem czy to nerwica? :)
Bezseens, niech każdy nosi swe cierniee....
Awatar użytkownika
Zordon
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 432
Rejestracja: 13 marca 2014, o 16:03

4 czerwca 2014, o 20:35

Ziomek pisze:ale masz autentyczne problemy z zawałem czy to nerwica? :)
To tak jakby Ciebie spytać czy masz raka czy nerwice? A skoro nerwice to czemu się dalej boisz raka? :D

Pewnie nerwica, ale wiadomo, że nerwicowiec myśli że to udary, zawały itp.
"The value of life can be measured by how many times your soul has been deeply stirred"
Soichiro Honda
Awatar użytkownika
Ziomek
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 116
Rejestracja: 14 grudnia 2013, o 18:42

4 czerwca 2014, o 20:36

NO to mogę Ci powiedzieć, że NIE BEDZIESZ MIAL ZAWAŁU ANI UDARU, wiem, że pewnie słowa jednego goscia Ci nie pomogą, ale skoro nie miales takich problemow, to czemu AKURAT na wyjezdzie, hm? :) Spokój, spokoj i jeszcze raz spokoj :D
Bezseens, niech każdy nosi swe cierniee....
ODPOWIEDZ