Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Tatuaż po DD / podkręćcie jakiś pomysł :)

Pogaduchy, w dwóch słowach - DOWOLNY TEMAT:)
Awatar użytkownika
Avenger
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 290
Rejestracja: 21 sierpnia 2013, o 16:07

25 czerwca 2014, o 23:22

Generalnie jest taka akcja, że chciałem sobie zrobić symboliczną dziarę po wyjściu z dd na wieczną pamiątkę xD


Założenie jest takie, że dziaram na nadgarstkach ten temat. Dwa tatuaże, realność i nierealność. Czyli np. lewa ręka nierealność zaś prawa realność. Brakuje mi pomysłów jak przedstawić w sposób symboliczny te dwie rzeczy, mógłby to być napis albo
jakiś symbol.


Obecnie znalazłem cytat Alberta Einstein'a "Rzeczywistość jest tylko iluzją" i tutaj obrazek z cytatem po angielsku dość ciekawa czcionka moim zdaniem http://designyoutrust.com/wp-content/up ... 50x574.gif


Słabo mi idzie bo do tej pory znalazłem tylko jeden motyw. Jak ktoś czuje się kreatywnie i chciałby pomóc - zapraszam do zabawy.
Where is my mind?
Awatar użytkownika
Kamień
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 1458
Rejestracja: 24 września 2013, o 14:47

25 czerwca 2014, o 23:28

Zajebiście Patryk... kurva... podsunąłeś mi pomysł... dobra opcja :D pomyślę też o tym :D A co do obrazka... bardzo fajny taki napis !
Awatar użytkownika
Avenger
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 290
Rejestracja: 21 sierpnia 2013, o 16:07

25 czerwca 2014, o 23:35

Róbmy wszyscy jakąś tajną dziarę i będziemy się rozpoznawać na całym świecie :D

No własnie myślę, że w tej sytuacji można to jakoś uczcić, w sposób tatuażu na przykład . To co działo się przez ten cały czas z dd napewno wpłynie na nasze późniejsze życie i osobowość, to już będzie wpisane w życiorys po prostu :D
Where is my mind?
usunietenaprosbe
Gość

25 czerwca 2014, o 23:37

Avenger, przyznam szczerze, że pomysł bardzo mi się podoba. Można sobie przypominać, że pokonało się coś takiego. ;ok
Awatar użytkownika
ddd
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 2034
Rejestracja: 9 lutego 2012, o 20:54

25 czerwca 2014, o 23:37

A moze jakis noz wbity w serce? xd
Tez se moze walne dziare tylko ze juz dawno dd minelo ale w sumie co za roznica xd
(muzyka - my słowianie)

Zaburzeni wiemy jak nerwica na nas działa, wiemy jak DD nam w bani rozpi***ala. To jest taa nerwica i lęk, to jest teen depersony wkręt!

Autor Zordon ;p
Awatar użytkownika
Kamień
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 1458
Rejestracja: 24 września 2013, o 14:47

25 czerwca 2014, o 23:37

Aven, a jak Twoje DD ?
Awatar użytkownika
ddd
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 2034
Rejestracja: 9 lutego 2012, o 20:54

25 czerwca 2014, o 23:38

no jak jak widzisz ze chlop juz tatuaze planuje xd
(muzyka - my słowianie)

Zaburzeni wiemy jak nerwica na nas działa, wiemy jak DD nam w bani rozpi***ala. To jest taa nerwica i lęk, to jest teen depersony wkręt!

Autor Zordon ;p
Awatar użytkownika
zlotowlosa
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 24 czerwca 2014, o 17:50

25 czerwca 2014, o 23:40

Ja co prawda mam juz dwa na plecach ale 3 chetnie zrobie, kolorwe sa fajne tatuaze. Mialam gdzies fajne motywy to moze wrzuce
Awatar użytkownika
N-e-r-w-u-s
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 891
Rejestracja: 28 lutego 2014, o 17:36

25 czerwca 2014, o 23:41

awsze chciałem mieć tatuaz związany z dd czy nerwicą, taki zakamuflowany ... Bo to część już mojego zycia...
;witajka W chwili obecnej bardzo rzadko zaglądam na forum z powodów osobistych. Co za tym idzie brakiem czasu.... Na PW w miarę możliwości odpowiem ;)
Lipski
Ex-administrator i do tego odburzony
Posty: 664
Rejestracja: 19 czerwca 2013, o 20:07

25 czerwca 2014, o 23:43

Też o tym myślałem, osobiście to zastanawiam się nad feniksem, symbolem odrodzenia, nowego życia, na jednej łapie. A na drugiej tak dla kontrastu myślałem o jakimś kruku, siedzącym na czaszce, żeby przypominał mi o tych gorszych chwilach które przeżyłem, gdybym przypadkiem po wyjściu z tego gówna narzekał jakie życie jest ciężkie xDD Ale na tę chwilę to chyba zrobię sobie te dziarki za 100 lat :DD
With your feet in the air and your head on the ground
Try this trick and spin it, yeah
Your head will collapse
If theres nothing in it
And you'll ask yourself

Where is my mind ?
Where is my mind ?
Where is my mind ?
Awatar użytkownika
Avenger
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 290
Rejestracja: 21 sierpnia 2013, o 16:07

25 czerwca 2014, o 23:47

Czuje się nieźle, wszystko osłabło i już tak nie przeszkadza np. samochodem już śmigam bez większych problemów, no nie czuję się już jak jakiś kaleka umysłowy, który nie rozumie o czym w tv gadaja :D

Jeszcze uczuć brak i więzi emocjonalnej z ludźmi i przebłyski jakby wspomnień mam. W sensie, że wracają różne wspomnienia co jakiś czas, losowe sytuacje. Już tak się czuje lepiej prawie miesiąc a wcześniej to na chwile było lepiej i zaraz się pogarszało.
Where is my mind?
Awatar użytkownika
ddd
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 2034
Rejestracja: 9 lutego 2012, o 20:54

25 czerwca 2014, o 23:51

o wlasnie jakis tatuaz z brakiem wiezi zlotowlosa zapodaj xd
(muzyka - my słowianie)

Zaburzeni wiemy jak nerwica na nas działa, wiemy jak DD nam w bani rozpi***ala. To jest taa nerwica i lęk, to jest teen depersony wkręt!

Autor Zordon ;p
Awatar użytkownika
Avenger
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 290
Rejestracja: 21 sierpnia 2013, o 16:07

25 czerwca 2014, o 23:58

i fotke tych plecków xD
Where is my mind?
Divin
Administrator
Posty: 1889
Rejestracja: 11 maja 2013, o 02:54

26 czerwca 2014, o 01:59

E tam, tatuaże, ja jestem ogólnie za tym żeby nie przypinać sobie łatek i tratować zaburzenie jako epizod w życiu. Gdy z niego wychodzimy na fest to takie pamiątki osobiście dla mnie nie są ważne. I tak zawsze będę to miał w swoim serduszku :DD

Odburzenie całkowite, to odburzenie całkowite, bez symboliki bo nie jest to więcej dla mnie ważne. Nie przypisuję temu wartości po zrozumieniu i ogarnięciu tego wszystkiego. Ale to oczywiście tylko moje zdanie. :)
'Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą'
'Lepiej jest umrzeć stojąc, niż żyć na kolanach.'
'Puk puk, strach puka do drzwi, otwiera mu odwaga a tam nikogo nie ma.'
Jest dobrze, dobrze. Jest źle, też dobrze
'Odwaga to nie brak strachu, to działanie pomimo strachu'
Ty nie jesteś zaburzeniem, a zaburzenie nie jest Tobą
Odburzony
Konsultacja Skype
Victor
Administrator
Posty: 6548
Rejestracja: 27 marca 2010, o 00:54

26 czerwca 2014, o 10:33

Gadasz bzdury Divin.
Nie mów, ze nie chciałbyś mieć dziary na klacie:

OŚWIECONY JAK
ADAM KIZAM.

:D
Patrz, Żyj i Rozmyślaj w taki sposób... aby móc tworzyć własne "cytaty".
Historia moich zaburzeń lękowych i odburzania
Moje stany derealizacji i depersonalizacji i odburzanie


Przykro mi jeżeli na odpowiedź na PW czekasz bardzo długo, niestety ze mną tak może z różnych powodów być :)
ODPOWIEDZ