Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Szybkie pytanko

Forum dotyczące derealizacji i depersonalizacji.
Dzielimy się tutaj naszymi historiami, objawami, wątpliwościami oraz wszystkim co nas dręczy mając derealizację.
Dopisz się do istniejącego tematu lub po prostu jeśli chcesz stwórz nowy własny wątek.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
HadeS!
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 67
Rejestracja: 4 kwietnia 2020, o 20:19

18 kwietnia 2020, o 01:10

Siemaneczko wszystkim ;col planuje generalnie nie odwiedzanie forum przez jakiś czas żeby troche to wszystko ułożyć i jakoś potrenować z moimi lękami i dd :^

Ale mam jeszcze jedno takie pytanko bo nie wiem czy ktoś tak ma , nie ukrywam że mam dosyć wybujałą wyobraźnie głównie dlatego że od małego często bawiłem sie sam i wymyślałem sobie jakieś postacie etc
tylko ze ostatnio takie wyobrażonka wróciły nie mam tutaj na myśli że widze coś czego nie ma ;) albo że z tym rozmawiam czy cos hehe tylko mam takie obrazy myślowe dotyczące rzeczywistości ze patrze sie na jakis przedmiot i jestem w stanie wyobrazić sobie ze np zmienia kształt albo sie przesuwa tylko zaznaczam ze nie widze tego oczami tylko mam to tak jakby w obrazach myślowych zaczeło mnie to niepokojić i nakręciło troche lęk przed wiadomo czym , to chyba nic takiego nie ? ;sss
''Ucz sie z wczoraj, żyj dla dzisiaj, miej wiarę w jutro" ^^ ;col
Awatar użytkownika
Aniago
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 8 października 2018, o 19:16

18 kwietnia 2020, o 02:11

Nie, to zwykła wyobraźnia :)
Awatar użytkownika
HadeS!
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 67
Rejestracja: 4 kwietnia 2020, o 20:19

18 kwietnia 2020, o 02:20

Aniago pisze:
18 kwietnia 2020, o 02:11
Nie, to zwykła wyobraźnia :)
Dziękuje bardzo :))
''Ucz sie z wczoraj, żyj dla dzisiaj, miej wiarę w jutro" ^^ ;col
Awatar użytkownika
Maciej Bizoń
Hardcorowy "Ryzykant" Forum
Posty: 545
Rejestracja: 7 sierpnia 2019, o 14:04

18 kwietnia 2020, o 08:02

HadeS! pisze:
18 kwietnia 2020, o 01:10
Siemaneczko wszystkim ;col planuje generalnie nie odwiedzanie forum przez jakiś czas żeby troche to wszystko ułożyć i jakoś potrenować z moimi lękami i dd :^

Ale mam jeszcze jedno takie pytanko bo nie wiem czy ktoś tak ma , nie ukrywam że mam dosyć wybujałą wyobraźnie głównie dlatego że od małego często bawiłem sie sam i wymyślałem sobie jakieś postacie etc
tylko ze ostatnio takie wyobrażonka wróciły nie mam tutaj na myśli że widze coś czego nie ma ;) albo że z tym rozmawiam czy cos hehe tylko mam takie obrazy myślowe dotyczące rzeczywistości ze patrze sie na jakis przedmiot i jestem w stanie wyobrazić sobie ze np zmienia kształt albo sie przesuwa tylko zaznaczam ze nie widze tego oczami tylko mam to tak jakby w obrazach myślowych zaczeło mnie to niepokojić i nakręciło troche lęk przed wiadomo czym , to chyba nic takiego nie ? ;sss
To ze masz nerwice nie oznacza ze straciłes wszystkie inne funkcje swojego umysłu ..nadal możesz marzyć , logicznie myśleć , wyobrażać sobie różne bzdety tylko teraz do tego dołączył stan Zagrożenia umysłu ktory potrafi te wszystkie wyobrażenia poddać analizie czy aby wszystko jest ok a same Wyobrażenia nie są już przypadkiem objawem Gorszej choroby ....bo to stan Lękowy który będzie podważać wiele myśli ..zachowań i Przemyśleń dopuki będzie trwac ....
"Gotowy byłem iść do ubikacji, nasikać sobie na ręce, poczekac az wyschnie i chodzić z tym dwa dni.
I nie, nie żartuję." - :DD - ten cytat ma tylko Pokazać jaka determinacja powinna występować przy wyjściu z Zaburzenia . ( a przy okazji mnie rozbawiło ) https://www.youtube.com/watch?v=_f5hkHv ... e=youtu.be
https://youtu.be/M6wRnouGZFQ
Nerwyzestali
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 1557
Rejestracja: 19 czerwca 2018, o 13:41

18 kwietnia 2020, o 09:17

No raczej nic w tym dziwnego. Każdy pewnie mysli o jakichś pierdołach. Ja też czasami wyobrażam sobie w głowie rózne scenariusze bez powodu. Takie są własnie myśli, mogą przybrać najróżniejszy temat. Dobrze jest rozumieć dlaczego tak się dzieje żeby się tego nie bać.
ODPOWIEDZ