Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

straszne mysli

Być może masz jakąś kwestię do poruszenia związaną z nerwicą i lękiem?
A nie wiesz w który powyższy dział dodać temat, bo choćby pasuje to do każdej nerwicy?
Zrób to w takim razie tutaj.
Dział ten zawiera różne tematy, sprawy, wydarzenia w życiu związane z nerwicą i lękiem.
ODPOWIEDZ
blondi78
Świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: 23 lipca 2015, o 15:54

13 sierpnia 2015, o 16:36

Witam wszystkich. Jestem nowa na forum. Nerwica zaczęła się u mnie w marcu b.r.Myslalam,że mam zawał serca albo udar i tak się zaczęło. Mrowienie w ciele, ścisk w głowie, pieczenie i klucie w klatce piersiowej. Po badaniach okazało się , że to nerwica. Trochę mnie to uspokoiło i miałam kilka tygodni spokoju.Potem znowu wróciło, niepokój i straszne myśli, że zrobię coś dzieciom lub sobie, że zwariuje albo opetaniem mnie szatan .Wizyta u pani psychiatry i psycholog potwierdziły zaburzenia lękowe. Chodzę na terapię in.do p.psycholog i stosuje met.akceptacji a czasami jakby wyśmiewa nią się z objawów. Mam czasem kilka dni spokoju a na wczasach z rodziną praktycznie 2 tygodnie bez objawów. ALE wricilam do domu i wrócił mi ten niepokój .ciągle sprawdzam czy widzę to co widzę. Czy coś nade mną lub za mną stoi.jakus duch czy diabeł. Tłumacze sobie, że to mój wyobraźnia, że nic nie ma, ale ten ciągły niepokój przed zwariowane lub opetaniem jest silniejszy. Dzisiaj mam trochę gorszy dzień i jestem b.zleknona,śle tłumacze sobie, że nic mi nie grozi i to minie. Czy Wam też tak się wydaje, że ktoś lub coś Wam zagraża mimo, że nic nie widzicie i wiecie, że niczego takiego nie ?ma? Przepraszam , że piszę nieskladnie , ale trochę się spieszyłam.pozdrawiam wszystkich.☺
Awatar użytkownika
ddd
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 2034
Rejestracja: 9 lutego 2012, o 20:54

13 sierpnia 2015, o 16:41

To jest bardzo standardowe co opisujesz, to sprawdzanie czy czegos nie ma, uczucie ze cos saie wydarzy, ze ktos stoi (bo akurat sie opetania boisz), to typowe nerwicowe jazdy. Na tym wlasnie polega analiza lekowa.
Tu masz taki fajny temacik
mechanizm-lekowy-charakterystyka-t5227.html

Nic co sie z toba dzieje nie jest dziwne i opiera sie na lęku i mechanizmach typowo nerwicowych :)
(muzyka - my słowianie)

Zaburzeni wiemy jak nerwica na nas działa, wiemy jak DD nam w bani rozpi***ala. To jest taa nerwica i lęk, to jest teen depersony wkręt!

Autor Zordon ;p
ODPOWIEDZ