Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

slyszenie mysli

Forum dotyczące derealizacji i depersonalizacji.
Dzielimy się tutaj naszymi historiami, objawami, wątpliwościami oraz wszystkim co nas dręczy mając derealizację.
Dopisz się do istniejącego tematu lub po prostu jeśli chcesz stwórz nowy własny wątek.
ODPOWIEDZ
magdalena0044
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 45
Rejestracja: 18 grudnia 2013, o 14:59

3 marca 2014, o 16:55

Post 3 marca 2014, o 16:25 mam pytanie,a macie tak ze jak jest cicho lub cos szumi to slyszycie wlasne mysli?mam tak szczegolnie przed snem lub jak sie na tym skupiam .jak zapominam to jest ok ,ale jak sobie przypomne to od razu je slysze.nie slysze glosow,komentarzy itp.tylko rozne pourywane watki wlasnych mysali.mam nadzieje ze dobrze sie wyrazilam:)czy to schizofrenia?

-- 3 marca 2014, o 16:25 --
dodam ze nikt nigdy by sie nie domyslil ze jest ze mna cokolwiek nie tak.normalnie pracuje,jestem w zwiazku od 6 lat.na zewnatrz moje zycie wyglada normalnie ale wewnatrz przezywam pieklo.strasznie boje sie schizofrenii
Awatar użytkownika
Mr.DD
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 października 2013, o 14:17

3 marca 2014, o 17:04

Hej :P
Wiesz co jak jest taka cisza, podczas gdy jestes sama, to mogą nachodzić Cie takie właśnie myśli, typowo lękowe, wynikające z nerwicy. Schizofrenia definitywnie odpada :P
Pzdr ^^
Cier­pienie wy­maga więcej od­wa­gi niż śmierć.
Niektórzy po za­pad­nięciu zmro­ku już nie pot­ra­fią uwie­rzyć w słońce. Bra­kuje im tej od­ro­biny cier­pli­wości, aby docze­kać nad­chodzące­go po­ran­ka. Kiedy prze­bywasz w ciem­nościach, spójrz w górę. Tam cze­ka na ciebie słońce.
Awatar użytkownika
Kamień
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 1458
Rejestracja: 24 września 2013, o 14:47

3 marca 2014, o 17:17

No wiesz mi to się wydaje, ze człowiek ogólnie słyszy swoje myśli... Ale co w tym dziwnego ? :D nic, spokojnie ;)
Awatar użytkownika
Miesinia
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 649
Rejestracja: 1 października 2013, o 13:57

3 marca 2014, o 18:49

Spokojnie, też tak mam czasami przed spaniem, urywki myśli, jakieś głupie 2 słowa wogóle bez sensu, spoko, to normalka:)
To jest wszystko bujda!
Wojciech
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 1939
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 22:49

3 marca 2014, o 19:27

Daj sobie spokój z ra schizofrenią to jest inna choroba niż Tobie sie zdaje - ZUPEŁNIE INNA.
A takie głosy dźwięki szczególnie przed spaniem to nic szczególnego, po prostu skupiasz się i doszukujesz obecnie bóg wie czego. To normalny objaw lękowy.
Nerwicowiec - Ten typ tak ma.
http://www.imtech.com.pl
Awatar użytkownika
ddd
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 2034
Rejestracja: 9 lutego 2012, o 20:54

4 marca 2014, o 18:02

Przed snem to sa to omamy hipnagogiczne, rzecz najnormalniejsza z normalnych w swiecie ludzi :)
(muzyka - my słowianie)

Zaburzeni wiemy jak nerwica na nas działa, wiemy jak DD nam w bani rozpi***ala. To jest taa nerwica i lęk, to jest teen depersony wkręt!

Autor Zordon ;p
ODPOWIEDZ