Rocznica ;)

Tutaj opisujemy naszą drogę do zdrowia. Dzielimy się naszą zakończoną - happy endem - historią z derealizacją, depersonalizacją, dając innym nadzieję i pokazując, że to jest możliwe!
Wpisujemy także tutaj naszą drogę jaką się leczymy, co robimy aby tego się pozbyć.
Jednakże objawy, wątpliwości co do objawów, historie wpisujemy piętro wyżej.
Regulamin forum
Uwaga! Prośba dotycząca tworzenia wątków.
Wszyscy użytkownicy, którzy zamieszczają w tym dziale wątek dotyczący swojego wyzdrowienia, proszeni są w wypadku gdy nowy temat dotyczy dojścia do pełni zdrowia, aby do tytułu tematu dopisywali: Wyleczony/ona
Pozwoli to na rozróżnienie tematów osób, które w pełni wyzdrowiały od tych, którzy czują się lepiej oraz tych którzy opisują swoją obecną walkę.
Przykładowo Ania chce podzielić się swoim pełnym wyzdrowieniem, tworzy nowy temat o tytule:
"Ania dzieli się szczęściem" i dopisuje do tego Wyleczona - "Ania dzieli się szczęściem.Wyleczona". Osoby, które chcą opisać swoje lepsze samopoczucie, bądź postępy w leczeniu nie dodają tej końcówki.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bella
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 117
Rejestracja: 28 lutego 2016, o 09:35

6 marca 2017, o 20:46

Cześć :D Nie było mnie tu od stycznia, więc jak już Was odwiedziłam, to stwierdziłam, że napiszę co u mnie... Tak więc... Minał rok... minał rok "walki" z zaburzeniem i powiem Wam, że jest bardzo dobrze. Czuje się świetnie - pracuje, żyje. DD minęło całkowicie. Mogę powiedzieć, że po depresji pozostało mi tylko nie miłe wspomnienie. Wszystkie objawy zniknęły... Cieszę się, że to dzięki Wam poniekąd wiedziałam jak z tym wszystkim walczyć i co najważniejsze, że się nie poddałam.

Ogromne buziaki!!! :** cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok
"Zawsze i wszędzie możesz wszystko!!!!"
https://www.youtube.com/watch?v=NFyYjaczzBQ :lov: cmok :cm
justi2212
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 490
Rejestracja: 3 grudnia 2015, o 19:44

6 marca 2017, o 21:23

O proszę, pamiętam jak Cię rok temu pocieszalam, z tym że Ty już zaburzenia nie masz, a ja się jeszcze mecze :D Wielkie gratulacje, bardzo się cieszę, że sobie poradzilas :D
,,W psychologii jest takie pojęcie „błysk” to jest moment kiedy człowiekowi w głowie się wszystko zmienia, kiedy nagle dociera do niego coś co było oczywiste od lat, ale teraz nabrało innego wymiaru."
— Jacek Walkiewicz / psycholog

Być może wszystko jest w porządku, ale trudno w to uwierzyć :)
Potykając się można zajść daleko, nie można tylko upaść i nie podnieść się
ODPOWIEDZ