Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Potrzebuje pomocy

Forum poświęcone: nerwicy lękowej, atakom paniki, agorafobii, hipochondrii (wkręcaniu sobie chorób), strach przed "czymś tam" i ogólnie stanom lękowym np. lęk wolnopłynący.
Możesz dopisać się do istniejącego już tematu lub po prostu stworzyć nowy.
Tutaj umieszczamy swoje objawy, historie, przeżycia. Dzielimy się doświadczeniami i jednocześnie znajdując ulgę dajemy innym pocieszenie oraz swego rodzaju ulgę, że nie są sami.
mewcia
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 30 marca 2011, o 16:39

1 kwietnia 2011, o 16:09

Ech boli, dokucza i ten oddech.... Wiem za wszelką cene staram się uwierzyć ale dziwnie się czuję i tak trudno....
Awatar użytkownika
Ewcia
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 173
Rejestracja: 19 stycznia 2011, o 11:09

1 kwietnia 2011, o 16:13

Wiesz mewcia ty mozesz miec troche inaczej chocby wezmy te bole to predzej tezyczki wina bo w nerwica z tymi miesniami i kosciami tak sie ostro nie robi. Tak mi sie wydaje ze niektore objawy mozesz miec typowo od tezyczki, w koncu to co innego niz sama nerwica. Bo juz oddech to znam..czasem tak probuje nabierac powietrza do pelni i nabierac i nabierac ze mnie pluca bola i nie daj boze sie wtedy nakrece ze cos mi sie dzieje to zipe jak bym miala na serio cos z plucami
mewcia
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 30 marca 2011, o 16:39

1 kwietnia 2011, o 16:19

najgorsze jest to że objawy nie znikają... są non stop tragedia...
ps.Dzięki za odpisywanie:)
Awatar użytkownika
Ewcia
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 173
Rejestracja: 19 stycznia 2011, o 11:09

1 kwietnia 2011, o 16:24

Nie ma za co mnie tez odpisywali/odpisuja :) Mamy ciezkie objawy i musimy trzymac sie razem. Mozliwe ze przez tezyczke cierpisz inaczej ale objawy lęku na pewno sa te same :( Wiesz ja kiedys mialam depresje lękową moje objawy byly non stop dzien i w nocy tez. Dopiero leki mi pomogly. Teraz choruje na nerwice i tez sa dni kiedy mam objawy caly czas np te dusznosci potrafie miec i w dzien i w nocy. tylko ze ja juz wtedy przy tej depresji mialam te objawy i jak sie juz kiedys to mialo i sie z tego wyzdrowialo to sie inaczej do tego chyba podchodzi. Najgorzej jest na poczatku i kiedy pierwszy raz sie to przytrafia :friend:
Aneta
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 1255
Rejestracja: 29 października 2010, o 03:03

1 kwietnia 2011, o 16:35

Ja przy nerwicy objawy potrafie miec tez 24 godziny na dobe. Ale przyznaje ze kiedys mialam objawy caly czas teraz mam przeswity ale tylko w pracy. Jak na przyklad mam wolne to lęki i objawy mam ustawicznie :( Wiem o czym chyba myslisz ze skoro objawy utrzymuja sie caly czas to nie jest to nerwica, ja przynajmniej tak myslalam. Ale w nerwicy wlasnie najgorsze jest to ze lęki i objawy moga być cały czas obok nas :(
mewcia
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 30 marca 2011, o 16:39

3 kwietnia 2011, o 17:32

Lubię się nad sobą użalać i lubie pisać... dlatego zaśmiecam fora tymi moim wypocinami...

Nie mogę uwierzyć, to śmieszne marzyć o szpitalu.... Nie wytrzymam, te wszytkie odczucia ciała są nie do wytrzymania!!! Nawet jeśli jest ich mniej, to potwornie się boję że jednak to nie tylko nerwica, że ona maskuje chorobe, podobno większość ludzi tak ma. Czuję się w tym o tyle samotna że nie umiem nawet opisać co czuje i jaki to jest rodzaj odczuć bo "przecież nikt nie jest w moim ciele" :D... Śmieszne, żałosne i przerażające! Czy możliwe mieć atak nasilający się przez 4 miesiące?! Prawie non stop...
Miłego słodkiego pozdrawiam!
agniechannn90
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 273
Rejestracja: 25 stycznia 2011, o 21:51

3 kwietnia 2011, o 17:46

Kochanie oczywiscie ,ze mozna tak miec...
Powiem Ci wiecej ,ze ja sama przez to przechodze...Wiec zdecydowanie tak...
"Bo serca są po to,by krwawić tęsknotą...A myśli są po to,by wierzyć w nie...A słowa jak noże szybują przez morza i choćbyś uciekał odnajdą Cię!"
paulina1234
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 8 września 2011, o 21:34

8 września 2011, o 21:48

czesc mewcia ja dokladnie mam wszystkie twoje objawy,moje zycie zamienilo sie w koszmar.Przebadalam sie w polsce we wloszech (bo mieszkam we wloszech)u reumatologa ,internisty,neurologa ,porobilam mnustwo badan i nic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wszyscy lekarze mowia mi ze to tylko nerwica,a ja nadal mysle ze jestem bardzo chora.jesli chcialabys ze mna porozmawiac na skype to poszukaj mnie pod(paulina koniarz cordisko)byloby mi bardzo milo :pozdrawiam
paulinka260425
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 12 sierpnia 2013, o 12:36

12 sierpnia 2013, o 12:41

witam. ja mam wszystkie objawy co pierwsza dziewczyna.zaczelo sie po ciazy. i mam wiele innych objawow.lekarze maja mnie gdzies i skladaja ze to nerwica. teraz mam uporczywe klucia calego ciala.w kazdej czesci na raz. juz mam dosyc.
Awatar użytkownika
ddd
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 2034
Rejestracja: 9 lutego 2012, o 20:54

12 sierpnia 2013, o 14:44

a badania porobilas? i czy przed ciaza mialam problemy z nerwica kiedykolwiek? bo to naprawde moze byc nerwica plus hipochondria
(muzyka - my słowianie)

Zaburzeni wiemy jak nerwica na nas działa, wiemy jak DD nam w bani rozpi***ala. To jest taa nerwica i lęk, to jest teen depersony wkręt!

Autor Zordon ;p
ODPOWIEDZ