Witajcie.
Od początku mojego zaburzenia minęło sporo czasu, próbowałem psychoterapii którą ze względów finansowych zakończyłem po 3 latach, przez czas zaburzenia próbowałem maści różnych leków. Aktualnie biorę brintellix i dorywczo ranofren. Obcość ciała, brak wspomień, brak uczuć czy próżnia otoczenia i zaburzenia postrzegania czasu zostały. Starałem się aktywnie uczestniczyć w życiu, ale straciłem kolejną pracę i szukam następnej. Macie jakieś pomysły co mogę zrobić dla siebie? Może wrócić na terapię i próbować łączyć ją z lekami? Ja osobiście mam już po dziurki w nosie tego zaburzenia, chciałbym wrócić do normalnego życia, doświadczać rzeczy których zawsze chciałem doświadczyć.
Ogłoszenia
➤ Pierwszy raz z zaburzeniem? >>>> Mechanizm zaburzeń
➤ Jeżeli szukasz Wiktora, to wejdź na stronę - emocjobranie.pl
➤ Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?
➤ Pierwszy raz z zaburzeniem? >>>> Mechanizm zaburzeń
➤ Jeżeli szukasz Wiktora, to wejdź na stronę - emocjobranie.pl
➤ Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?
Około 7 lat DD, brak poprawy
-
Arronax
- Zarejestrowany Użytkownik
- Posty: 33
- Rejestracja: 14 października 2021, o 18:49
Jak można brac ranofren dorywczo, to lek który bierze się codziennie. Próbowałeś stymulantów typu Medikinet czy Wellbutrin? Ja gdy mam DD przy zmianach dawek/leków serotoninowych to pomaga mi medikinet poczuć swoje ciało. Ogólnie nie polecam medikinetu przy naszych zaburzeniach (lękowo-depresyjne) stosować na dłuższą metę, bo organizm sie wypala z tej stymulacji i po czasie pojawia się zmęczenie i brak motywacji, ale Wellbutrin to antydepresant, który można brać długoterminowo.
-
Przemo500
- Odważny i aktywny forumowicz
- Posty: 223
- Rejestracja: 15 kwietnia 2018, o 14:00
Tzn. co do ranofrenu miałem przepisane pół tabletki na noc, ale przez moje zaniedbanie nie zawsze go brałem. Co do uczucia otępienia to tak, zdarza mi się to odczucie, czy mi przeszło, mam wrażenie że czasem się pojawia, czasem zanika. Co do stymulantów, miałem okazję brać medikinet, działał na mnie wtedy dobrze w sensie jakby czułem się bardziej skupiony, nakręcony na działanie ale nie przypominam sobie żeby pomógł mi na DD. W ten piątek mam kolejną wizytę u psychiatry, opiszę mu swoje objawy i może też coś doradzi.
