Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

nie wyrabiam :(

Tutaj możesz się przedstawić, napisać coś o sobie.
ODPOWIEDZ
dota22
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 83
Rejestracja: 12 września 2014, o 19:48

12 września 2014, o 20:03

Witajcie,podczytuję Was od dłuższego czasu,jesteście świetnym źródłem informacji o wieeelu sprawach dowiedziałam się tutaj i sporo tak naprawdę mi to ułatwiło,dziękuję więc i liczę na dobre słowa z Waszej strony bom umęczona nerwicą ostatnio straszliwie....:( :buu:
Awatar użytkownika
N-e-r-w-u-s
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 891
Rejestracja: 28 lutego 2014, o 17:36

12 września 2014, o 20:04

Szczerze Cie rozumiem bo wiele nerwica dała mi popalić :) No ale spokojnie te objawy mijają :) Wystarczy przystosować się do tego co wyczytałaś u nas :P Witam w gronie zaburzonych ;)
;witajka W chwili obecnej bardzo rzadko zaglądam na forum z powodów osobistych. Co za tym idzie brakiem czasu.... Na PW w miarę możliwości odpowiem ;)
dota22
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 83
Rejestracja: 12 września 2014, o 19:48

12 września 2014, o 22:20

tego,że mijają trzymam się z całych siłów,muszą minąć,czekam więc :)
Awatar użytkownika
Guett
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 841
Rejestracja: 1 września 2014, o 11:35

14 września 2014, o 18:44

Nie przejmuj sie tym. Ja miałem nerwice lekowa i po prostu to olałem... jak czułem ze coś mnie bierze próbowałem czymś sie zająć... i przede wszystkim myślałem pozytywnie. Starałem sie z tym żyć i w końcu ustąpiło :) Więc nie martw sie tym, i będzie dobrze :)
i'm tired boss
Awatar użytkownika
Sagem
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 535
Rejestracja: 11 maja 2013, o 12:47

15 września 2014, o 16:19

Hej , witamy na forum. :)
Jeżeli ktoś nie kocha Cię tak jakbyś tego chciał, nie oznacza to, że nie kocha Cię on z całego serca i ponad siły.
Strach boi się odważnych.
Per Aspera Ad Astra - Przez ciernie do gwiazd.
Nigdy nie wiesz jak silny jesteś, dopóki bycie silnym nie stanie się jedynym wyjściem jakie masz.
Awatar użytkownika
Kamień
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 1458
Rejestracja: 24 września 2013, o 14:47

15 września 2014, o 16:23

WITAJ! Na pocieszenie Ci powiem, że też nie mogłem wyrobić na początku przez objawy, a teraz potrafię się z nich nieźle śmiać i już nie przeszkadzają mi tak bardzo :) trzymaj się też tego, że również wkroczysz na taki tor. heJ!
dota22
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 83
Rejestracja: 12 września 2014, o 19:48

15 września 2014, o 16:28

Dziękuję Wam, alez mnie przeczołgało,ja pierdziu,tak sobie nawkrecałam w ten durny łeb,że nie spałam,nie jadłam i myślałam,że to już konieć,że piąta klepka już mi na amen odpadła :haha: ,wczoraj rano był jeszcze dramat dramatyczny,a tu trzeba do sklepu,sama z dzieckiem i wogóle i wyszłam w tym stanie, no i wiadomo durna sucz nerwica atak w sklepie na mnie przepuściła ;pyk ,no myślałam,że padnę,nie wstanę i na dodatek się obwymiotuję,ale pomyślałam sobie zdanie jedno : nie dzieje Ci się nic czego nie znasz i podziałało ;yhy ,naprawdę podziałało i to przełom już był i na dworze cały dzień z dzieckiem i pojadłam trochę i całą noc przespałam :) dzisiaj od rana lęki,ale olałam,zrobiłąm jak mówicie olałam,zajełam się robotą,byłam w sklepach u znajomych,u lekarza z dzieckiem i czasem coś mnie tam brało,ale znów olałam,wciąż jednak skanuję swoje ciało,wsłuchuję się,ale walcę z tym,odwracam uwagę swoją, bardzo się cieszę,że trafiłam na forum,a posty Wiktora to mi naprawdę w głowie poukładały,pozdrawiam,na razie wygrywam :)
Awatar użytkownika
Kamień
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 1458
Rejestracja: 24 września 2013, o 14:47

15 września 2014, o 16:31

Powiem Ci coś, co weź sobie do serduszka raz na zawsze. OBJAWY NERWICY NIE WAŻNE JAK BY NIE BYŁY SILNE I JAKIE BY NIE BYŁY NIE ZROBIĄ NAM KRZYWDY.
dota22
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 83
Rejestracja: 12 września 2014, o 19:48

15 września 2014, o 16:37

ja to wiem,tyle że czasem zapominam :)zapominam przez durnowatą nerwicę,ale dziś się nie dałam tej pindzie ani razu :)
Awatar użytkownika
Guett
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 841
Rejestracja: 1 września 2014, o 11:35

15 września 2014, o 16:42

Tak dalej, rób swoje a Ci to przejdzie. najgorzej jest siedzieć w domu i o tym myśleć. ja dziś tak zrobiłem i nie potrzebnie sie zamyślałem nad tym... wiec znajdź jakieś zajęcie, uspokoj sie i pracuj nad sobą a będzie dobrze.
i'm tired boss
dota22
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 83
Rejestracja: 12 września 2014, o 19:48

15 września 2014, o 16:54

bolą mnie zęby strasznie od zaciskania szczęki,kilkadziesciąt razy dziennie łapię się na tym,że mam zaciśniętą szczenę z całych sił,no wypadną mi zębiska chyba :dres: no to wyłaź z tej chałupiny,ja właśnie idę na spacer z dzieckiem,pozytywnie nastawienie mam plus kilka natrętasów podrzuca mi nerwica,ale co mi tam, idę i niech się wali,niech się pali :huh
ODPOWIEDZ