Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

nerwica, lęk, orientacja? ; (

Forum o nerwicy natręctw i jej objawach.
Omawiamy tutaj własne doświadczenia z życia z tym jakże natrętnym zaburzeniem.
Ale także w tym temacie można podzielić się typowymi natrętnymi lękowymi myślami, które pełnią rolę straszaków i eskalatorów lęku w zaburzeniu.
SCF
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 888
Rejestracja: 1 grudnia 2013, o 09:57

10 stycznia 2014, o 21:43

No ale jest róznica czy sie tylko boi czy faktycznie czuje popęd.
Raczej nerwicą nie można wyindukować w sobie innej orientacji, co najwyżej można sobie zablokować popęd.
Czyli jedynie co można sobie wmówić to aseksualizm.
Karmel94
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 31 grudnia 2013, o 00:13

11 stycznia 2014, o 00:20

Jest takie cos jak HOCD i przez natretne mysli powoduje sztuczne podniecenie. Poza tym sporo osob, ktore maja mysli zwiazane np z pedofilia tez odczuwa poped mimo tego,ze wczesniej tak nie mialy. Jest to zwiazane z nerwica :) Jakas dziewczyna mi napisala w odpowiedzi na moj post,ze "Naukowcy udowodnili, ze kobiety heterosekualne bardziej sie podniecaja na widok nagiej kobiety niz na widok nagiego faceta...ludzka rzecz, ze podnieca nas seksualnosc:)." Chociaz nie wiem czy to do konca prawda,bo ja przed wystapieniem swoich mysli i leku, podniecalam sie TYLKO mezczyznami i np jak moje mysli mijaja to tez wraca stara ja :D Ale Kazimierze podniecaly kobiety przed wystapieniem mysli,wiec moze ma jakies sklonnosci :)
ODPOWIEDZ