Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

nerwica lękowa

Forum poświęcone: nerwicy lękowej, atakom paniki, agorafobii, hipochondrii (wkręcaniu sobie chorób), strach przed "czymś tam" i ogólnie stanom lękowym np. lęk wolnopłynący.
Możesz dopisać się do istniejącego już tematu lub po prostu stworzyć nowy.
Tutaj umieszczamy swoje objawy, historie, przeżycia. Dzielimy się doświadczeniami i jednocześnie znajdując ulgę dajemy innym pocieszenie oraz swego rodzaju ulgę, że nie są sami.
Awatar użytkownika
lenka89
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 177
Rejestracja: 13 grudnia 2013, o 22:18

23 stycznia 2014, o 15:57

Oliwka mialam tak samo. Mialam , mam nie wiem jak to napisac :) Ale glowa do gory :) To tylko nerwica :) nic nam nie grozi :)

-- 23 stycznia 2014, o 15:57 --
Ja np szybko i czesto bardzo bledne. I wczesniej to bylo jakby juz pieczatka do tego ze zemdleje. Jednak nie zemdlalam ani razu w czasie nerwicy :) I to jest to boje sie ze zemdleje juz 3 mies a ani razu nie zemdlalam :)
Awatar użytkownika
ddd
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 2034
Rejestracja: 9 lutego 2012, o 20:54

23 stycznia 2014, o 16:52

jak to juz ktos madry wczesniej napisal nie da sie nie myslec, tylko trzeba zaczac myslec o tym inaczej, na przekor chociazby
(muzyka - my słowianie)

Zaburzeni wiemy jak nerwica na nas działa, wiemy jak DD nam w bani rozpi***ala. To jest taa nerwica i lęk, to jest teen depersony wkręt!

Autor Zordon ;p
oliwka84
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 20 stycznia 2014, o 14:41

11 lutego 2014, o 12:38

bardzo Wam dziękuję kochani...cieszę się , że znalazłam to forum i że mi daliście troszki wiary:)

-- 11 lutego 2014, o 12:38 --
znowu tu zaglądam:p otóż juz nie daje sobie rady sama ze sobą, czuję się strasznie, bez sił bez życia , jakby ktoś powietrze ze mnie spuścił..otóż ciągle kręci mi się w głowie i całymi dniami jakaś otumaniona jestem..ehh co robic
Awatar użytkownika
lenka89
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 177
Rejestracja: 13 grudnia 2013, o 22:18

11 lutego 2014, o 15:55

Oliwka nie bedzie lepiej jutro, za rok czy za 10 lat jak nie zaczniesz juz dzialac. Kryzysy beda! Krotsze , dluzsze ale czas odwrocic sie i skopac dupe calej tej nerwicy. Polecam post Victora ktory absolutnie powinien byc drukowany i klejony na sciane u kazdego nerwicowca :) podsumowanie-leczenia-plus-nowy-wazny-e ... t3862.html
ODPOWIEDZ