Ogłoszenia
➤ Pierwszy raz z zaburzeniem? >>>> Mechanizm zaburzeń
➤ Jeżeli szukasz Wiktora, to wejdź na stronę - emocjobranie.pl
➤ Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?
➤ Pierwszy raz z zaburzeniem? >>>> Mechanizm zaburzeń
➤ Jeżeli szukasz Wiktora, to wejdź na stronę - emocjobranie.pl
➤ Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?
NARKOTYKI
- Devimon
- Nowy Użytkownik
- Posty: 4
- Rejestracja: 13 czerwca 2026, o 22:30
Witam , pisze ponieważ w ostatnim czasie bardzo się pogubiłem, straciłem 4 członków rodziny , mieszkanie , w tym czasie poznałem zła dziewczynę przez którą uzależniłem się od różnych środków , zostałem zupełnie sam, i nie mogę przestać brać pomimo że mam świadomość że sam zaraz zniszczę sobie życie , nie mam zbytnio wsparcia ale mam chęci , gdzie powinienem się udac i co zrobić?
