Ogłoszenia
➤ Pierwszy raz z zaburzeniem? >>>> Mechanizm zaburzeń
➤ Jeżeli szukasz Wiktora, to wejdź na stronę - emocjobranie.pl
➤ Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

NARKOTYKI

Miejsce na pytania oraz uwagi dotyczące samego forum jak i funkcjonowania wśród jego społeczności.
Tutaj możesz także uzyskać dostęp do czata - *zobacz
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Devimon
Nowy Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 13 czerwca 2026, o 22:30

17 czerwca 2026, o 01:58

Witam , pisze ponieważ w ostatnim czasie bardzo się pogubiłem, straciłem 4 członków rodziny , mieszkanie , w tym czasie poznałem zła dziewczynę przez którą uzależniłem się od różnych środków , zostałem zupełnie sam, i nie mogę przestać brać pomimo że mam świadomość że sam zaraz zniszczę sobie życie , nie mam zbytnio wsparcia ale mam chęci , gdzie powinienem się udac i co zrobić?
ODPOWIEDZ