Marihuana, narkotyki a nerwica - stany lękowe

Dział dla osób, które zażywaniem narkotyków, np. marihuany, dopalaczy, mefedronu, amfetaminy doprawili się stanów lękowych, czy też depresyjnych.
Jeżeli Twoim głównym problemem jest odrealnienie po "narksach" to dział o derealizacji znajduje się Tutaj
Aneta
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 1254
Rejestracja: 29 października 2010, o 03:03

25 marca 2014, o 18:24

Problemy z oczami po takich specyfikach to norma dziewczyno, minie ci to :) Ogolnie to nie nakrecaj sie ze cos ci sie stalo bo w jakies stany lękowe powpadasz, ale musisz dac sobie cierpliwosci troche! To minie ale po czasie, teraz jak najmniej uzywek i duzo snu.
Nie nakrecaj sie bo zacznie ci sie to utrzymywac ze strachu, nic ci sie nie dzieje ;)
ania24
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 25 marca 2014, o 17:53

25 marca 2014, o 18:29

i tak mam nerwice i fobie spoleczna a biale mi poglebilo jeszcze ale jade teraz na uspojaczach, bo jak nie mialam dostepu do srodkow uspokajajacych przez tydzien to myslalam ze zwariuje a od 2 dni juz mam teraz jest troche lepiej. Ale dlaczego jedno oko jest inne i podpuchniete? i czuje w nim jakby takie cisnienie, nawet dzis w aptece jak kupywalam swietlkik fix do okladow oka babka powiedziala ze jes podpuchniete i czy nie bylo uderzone! masakra!
Aneta
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 1254
Rejestracja: 29 października 2010, o 03:03

25 marca 2014, o 18:43

Przy ogolnie jakis zaburzeniach lekowych najlepiej nigdy ni estosowac takich rzeczy, nio ale to juz teraz wiesz, szkoda ze po fakcie.
Ja wiem ze po prochach tego typu moga sie dziac rozne rzeczy i z oczami i z samopoczuciem. Ty masz nerwice wiec to wszystko odczuwasz o wiele bardziej bo sie dodatkowo nakrecasz.
To bierz na razie te uspokajacze aby objawy wyciszyc a to po amfie przejdzie ci.
Z okiem jak nie minie w pare dni to mozesz isc do okulisty jak sie tak martwisz o nie, mozesz miec podpuchniete z jakiegos uczulenia albo sie dzglas w nie i nawet nie wiesz.
Ogolnie najwazniejsze to przyjac do swiadomosci ze wzielas, jest gorzej od tego i tyle, odczekac, wyciszyc sie i z nerwica ruszyc na solidna terapie ;)
ania24
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 25 marca 2014, o 17:53

25 marca 2014, o 19:08

tak ale to oko to czuje juz 10 dzien, nie dzglam sie wiem ze to po amfie, a jak uszkodzilam sobie jakies wazne nerwy w tym oku i juz taka bede zawsze? bo dlaczego jedno oka a nie dwa?

-- 25 marca 2014, o 19:08 --
moze to byl jakis trefny towar, co radzicie?
Aneta
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 1254
Rejestracja: 29 października 2010, o 03:03

25 marca 2014, o 19:33

Masz nerwice to i tez sklonnosci do nakrecania sie wiec mozesz isc po prostu do okulisty dla pewnosci. Ja juz spotykalam sie z objawami opisywanymi po porhcach od skakania powiek, do roznych wielkosci i nawet kolorow oka, i tez tylko w pojedynczych.
Jak masz watpliwosci mozesz isc do okulisty i przebadac oko czy fizycznie z nim okey, taka mozlowosc widze a reszte wez na przeczekanie i uspokajanie sie, wspomagaj sie ziolami skoro masz nerwicowe ogolnie problemy.
ania24
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 25 marca 2014, o 17:53

25 marca 2014, o 20:28

i te dziwne oczy tym osobom poprzechodzily?

-- 25 marca 2014, o 20:28 --
Aneta?
Awatar użytkownika
N-e-r-w-u-s
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 879
Rejestracja: 28 lutego 2014, o 17:36

26 marca 2014, o 01:31

Siemano wszystkim , zażywanie białej subsatncji nie jest czyms do chwalenia się. zaś miałęm z tym do czynienia czego żałuje, było to juz dawno ale żałuję, moje zejścia były takie że miałem czarne kropki przed oczami, zle sie czulem i prawdopodobnie przez ''łupież szatana'' nabawilem sie nadcisnienia, nie dajcie sie poniesc w to gówno. bralem to w przerwie nerwicy pozniej nerwica nawróciła, przez głupote to robilem a raczej koledzy dociagneli mnie do tego, ale do dzis sam żałuje, moja rada jest jedna, nie tykac narko. nie radze nikomu. bo to jest smierc na wlasne zyczenie i porycie bani
;witajka W chwili obecnej bardzo rzadko zaglądam na forum z powodów osobistych. Co za tym idzie brakiem czasu.... Na PW w miarę możliwości odpowiem ;)
ania24
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 25 marca 2014, o 17:53

26 marca 2014, o 05:11

nie chcialam rad tylko odpowiedzi na moje pytania, przeciez czasu nie cofne
Aneta
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 1254
Rejestracja: 29 października 2010, o 03:03

26 marca 2014, o 11:35

No ale trzeba liczyc sie z tym ze piszac z prosba o odpowiedzi na pytania nie unikniesz rad, to sie ze soba wiaze, bo to jest forum publiczne i cale szczescie, bo inni moga wyciagnac z tego wnioski przed albo jak zwykle po ;)
Tak przechodzilo, na pamiatke to nie zostaje :)
ania24
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 25 marca 2014, o 17:53

26 marca 2014, o 16:04

a za jaki czas im to przechodzilo od odstawienia?

-- 26 marca 2014, o 16:04 --
ale jezeli czuje jakby bol po tej stronie gdzie to oko nawet rozchodzi sie w zwyz na czolo a potem zaczyna mnie bolec glowa, to to jest juz podejrzane.
Awatar użytkownika
N-e-r-w-u-s
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 879
Rejestracja: 28 lutego 2014, o 17:36

26 marca 2014, o 20:07

Zejście jest przykre i mija do 72h po ostatnim zażyciu aczkolwiek może dojść po długim zażywaniu do arytmii serca, także warto również sie przebadać po jakimś tam czasie serce, oraz krew... Bo to dziadostwo wyniszcza organizm.
;witajka W chwili obecnej bardzo rzadko zaglądam na forum z powodów osobistych. Co za tym idzie brakiem czasu.... Na PW w miarę możliwości odpowiem ;)
ania24
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 25 marca 2014, o 17:53

26 marca 2014, o 22:01

bo dwoch tyg w ilosci grama i 2 kreski mnie wyniszczylo?
Awatar użytkownika
Ciasteczko
Administrator
Posty: 2682
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 01:01

26 marca 2014, o 22:06

A kto to sprawdzi przez forum? Skoro masz niepokojący objaw, to znaczy, że organizm odpowiedział negatywnie, a w jakiej skali, nie uda się nam ustalić. Pozostaje tylko życzyć żeby szybko przeszło.
Odburzanie, to proces - wstajesz, upadasz, wstajesz, upadasz... ale upierasz się, że idziesz do przodu.
Każdy ma tę moc. Nie odkładaj życia na później. Nigdy. :hercio:
ania24
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 25 marca 2014, o 17:53

26 marca 2014, o 22:31

moze ktos mial podobne doswiadczenia dlatego pytam
Awatar użytkownika
N-e-r-w-u-s
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 879
Rejestracja: 28 lutego 2014, o 17:36

27 marca 2014, o 11:26

Niewiem nie jestem lekarzem ale wiem że to ścierwo wyniszcza nawet od malej ilosci bo te twoje 1g i dwie kreski moglo zaszkodzic albo nie taka prawda. ale zejscie z takiej dawy jest ch ujowe. taka prawda, także życze wszystkiego dobrego.
;witajka W chwili obecnej bardzo rzadko zaglądam na forum z powodów osobistych. Co za tym idzie brakiem czasu.... Na PW w miarę możliwości odpowiem ;)
ODPOWIEDZ