Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Jestem nowa

Tutaj możesz się przedstawić, napisać coś o sobie.
ODPOWIEDZ
Monii
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 5 września 2016, o 20:13

5 września 2016, o 20:54

Witam. Nazywam się Monika i niedługo będę miała 20 lat. Zwróciłam się do Was ponieważ mam dd już koło roku i nie mogę sobie poradzić. Przez dd usunęłam wszystkie konta na portalach społecznościowych, boję się kontaktu z ludźmi, boję się ze ludzie mnie nie zaakceptuja. Na forum trafiłam przypadkiem kiedy szukałam pomocy. Choć sama nie wiem czy dam radę się z tym uporać.
Awatar użytkownika
munka
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 581
Rejestracja: 22 sierpnia 2014, o 18:06

5 września 2016, o 21:04

Witaj Monii:)
DObrze trafiłas:) Tutaj jest masa informacji jak z tego wyjść.
Ellena
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 83
Rejestracja: 27 lutego 2016, o 17:52

5 września 2016, o 21:20

Witaj. Super, że tak dużo nowych buziek.
Awatar użytkownika
katarzynka
Dyżurny na forum Odważny VIP
Posty: 2938
Rejestracja: 20 czerwca 2016, o 20:04

6 września 2016, o 22:33

Witaj Moni, miło Cię widzieć :)
I powodzenia w odburzaniu! :)
jeśli życie sprawia, że nie możesz ustać, uklęknij.

nie mów Bogu, że masz wielki problem. powiedz swojemu problemowi, że masz wielkiego Boga.
Awatar użytkownika
Sagem
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 535
Rejestracja: 11 maja 2013, o 12:47

7 września 2016, o 20:14

ja juz mam dd trzy lata a żyje i ludzie nawet o tym nie wiedza niektórzy także czemu mieliby Cie nie zaakceptować ? :) to nic złego ani strasznego nie jesteś wariatem ani nie zaraża się tym :D damy rade głowa do góry ! niektórzy moi znajomi wiedza o nerwicy itd i jakoś dalej byli i są moimi znajomymi :)
Jeżeli ktoś nie kocha Cię tak jakbyś tego chciał, nie oznacza to, że nie kocha Cię on z całego serca i ponad siły.
Strach boi się odważnych.
Per Aspera Ad Astra - Przez ciernie do gwiazd.
Nigdy nie wiesz jak silny jesteś, dopóki bycie silnym nie stanie się jedynym wyjściem jakie masz.
ODPOWIEDZ