Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Helikoptery

Forum poświęcone: nerwicy lękowej, atakom paniki, agorafobii, hipochondrii (wkręcaniu sobie chorób), strach przed "czymś tam" i ogólnie stanom lękowym np. lęk wolnopłynący.
Możesz dopisać się do istniejącego już tematu lub po prostu stworzyć nowy.
Tutaj umieszczamy swoje objawy, historie, przeżycia. Dzielimy się doświadczeniami i jednocześnie znajdując ulgę dajemy innym pocieszenie oraz swego rodzaju ulgę, że nie są sami.
ODPOWIEDZ
AgnieszkaM
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: 29 października 2020, o 14:42

26 maja 2024, o 14:58

Cześć!
Wczoraj zaczęło się od tego, że jak wróciłam wieczorem do domu juz miałam lekkie zawroty glowy. Wieczorem podczas usypiania dziecka jak kładłam się lub schylam głowę miałam helikoptery jakbym była pijana. Do tego mocny ucisk na nosie i glowie.Czy oczy otwarte czy zamknięte świat wirował. Skończyło się potężnym atakiem paniki z szarpaniem na wymioty tętni 141. Mdłości i takie ogłupienie i lekkie zawroty mam do dziś. Mąż mnie uspokajał, bo ja już byłam całkowicie skupiona na objawach i tym, że to pewnie coś poważnego i zaraz umrę no bo skąd takie helikoptery i zawroty głowy. Nie wiem już co badać jeszcze. Miałam rezonans i tomografię głowy, echo serca, badania krwi, USG brzucha dwa razy. Wszystko jest dobrze...a ja czuję się beznadziejnie.
Paula.91
Nowy Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 3 grudnia 2023, o 12:59

27 maja 2024, o 20:21

Mam bardzo często tak jak napisałaś uczucie ucisku na nosie i głowie, takie mega rozcieranie, a te helikoptery "uczucie jak pod wpływem alkoholu" mam już od kilku miesięcy od rana do wieczora. Czasem myślę, że to uczucie będzie ze mną do końca życia
..
AgnieszkaM
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: 29 października 2020, o 14:42

28 maja 2024, o 21:11

Paula.91 pisze:
27 maja 2024, o 20:21
Mam bardzo często tak jak napisałaś uczucie ucisku na nosie i głowie, takie mega rozcieranie, a te helikoptery "uczucie jak pod wpływem alkoholu" mam już od kilku miesięcy od rana do wieczora. Czasem myślę, że to uczucie będzie ze mną do końca życia
..
Bardzo nieprzyjemnie uczucie. Nie mam tak non stop. Czasami jest lżejsze tylko lekkie bujanie, ale wtedy pierwszy raz miałam tak, że świat wirował...
ODPOWIEDZ