Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Hej

Tutaj możesz się przedstawić, napisać coś o sobie.
ODPOWIEDZ
maciekl
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 28 czerwca 2014, o 19:16

28 czerwca 2014, o 19:27

Hej, mam na imię Maciek. Mam 17 lat i cierpię na zaburzenia depresyjno-lękowe. Mój problem zaczął się we wrześniu, kiedy rozpocząłem 1 klasę liceum. Nie mogłem tu się odnaleźć. Przez moją słabą psychikę i strach nową szkołą nie mogłem znaleźć wspólnego języka z chłoapkami z klasy, którzy się z mojego strachu wysmiewali. Postanowiłem od września zmienić klasę. Myslicie, że to coś pomoże? Myślę, że już mój strach jest mniejszy. W tamtej klasie mało kogo znam i w sumie to moim zdaniem dobrze, poniewaź nie będą mieć do mnie żadnych uprzedzeń. Boję się tylko jednego: czy to będzie to samo co teraz?
Awatar użytkownika
ddd
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 2034
Rejestracja: 9 lutego 2012, o 20:54

28 czerwca 2014, o 20:15

Hej, wiesz w sumie to nie wiadomo ale nie ma sensu zakladac najgorszego, bo wtedy juz ze strachem bedziesz szedl do nowej klasy, a sam ten strach znowu bedzie powodowal ze nie bedziesz mogl znalezc wspolnego jezyka.
W klasie moze byc po prostu lepsze towarzystwo, ktore inaczej do tego podejdzie a do tego ty tez nie idz do tej klasy z presja, czy znowu bedzie tak zle.
Spobuj bardziej na luzie do tego podejsc.
(muzyka - my słowianie)

Zaburzeni wiemy jak nerwica na nas działa, wiemy jak DD nam w bani rozpi***ala. To jest taa nerwica i lęk, to jest teen depersony wkręt!

Autor Zordon ;p
ODPOWIEDZ